Vytautas Sinica. Praktika, kai vyksta tik išrinktųjų „teisingų“ kandidatų debatai, ir tik išrinktųjų „teisingų“ kandidatų reitingai, turėtų baigtis

Mačiau, kad piktinamasi Vėgėlės paskelbtomis apklausomis, bet tie patys žmonės, nors tikrai matė, ramiausiai nutyli šitą „apklausą“ – parodiją. Nordstat, vėl internetu, konservatorių viešųjų ryšių agentūros Open Agency užsakymu atliko apklausą ir ji lyg niekur nieko paskelbta DELFI, lyg būtų ne atviro nuomonės formavimo priemonė. O kaip tik tokia yra.

Turėčiau jaustis pagerbtas, kad konservatoriai taip atvirai siekia mažint mano šansus, jog vienintelio iš kandidatų į merus neįtraukia į apklausą. Mat po variantu „kita“ nėra nieko daugiau – vienintelis neįvardytas apklausoje kandidatas ir esu aš. „KITA“ 🙃

Kaip tik toks naglumas leidžia ramiai žiūrėti ir į tą baisų vieną procentą, kurį man („kitam“) žada apklausa. Tas pats buvo daroma ir per 2020 rinkimus, kurių metu mums žadėjo 0.2 proc, ir prieš 2019 EP rinkimus, kurių metu žadėjo 0.4 proc. Galiausiai realūs rezultatai būna 7-10 kartų didesni ir čia neabejotinai vyksta tas pats: išankstinis nuomonės formavimas, klastojant rezultatus, kad tik nesiryžtumėte „išmesti balso“ už Sinicą.

2020 metais Vilniuje rinkome 4 procentus, aš savo apygardoje rinkau 5.5. Tai yra realusis reitingas, nuo kurio atsispirdami pradedame šią rinkimų kampaniją. Pažiūrėsime, arčiau ko bus rinkimų rezultatai – ankstesnių metų ar užpirktų apklausų.

O kad neapsiribotume pasipiktinimais internete, pažadu kreiptis į VRK dėl tokių užsakomųjų apklausų teisėtumo. Praktika, kai vyksta tik išrinktųjų „teisingų“ kandidatų debatai, ir tik išrinktųjų „teisingų“ kandidatų reitingai, turėtų baigtis.

4.3 17 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žemyna

Labai pritariu. Seniai laikas baigti tam „partiniam-ūkiniam aktyvui”* tvarkytis rinkimuose, lyg nuosavame sandėliuke!

…………………….
* SSSR laikas mėgta taip vadintis.

Paskutinį kartą redagavo 11 mėnesių prieš Žemyna
Žemyna

Paskaitykite:
M. Kundrotas. Nuo avivaldos prie savivaldos
– alkas.lt/2022/12/03/m-kundrotas-nuo-avivaldos-prie-savivaldos/ 

Aišku kaip dieną

Meru taps A.Zuokas.Nes Raskevičiaus rinkėjų lieka nedaug, Benkunską apskritai mažai kas žino, oUspackicho šansai tokie kaip Raskevičiaus.
Zuokas tai Zuokas, ką padarysi. Bent jau ne blogiau už ŠimŠių.
O iš principo balsuosiuužSinicą.

stasys

kai tik nusuksite kokia privilegijuota ausį irgi kandidatuojančia , žiūrėk ir papulsite į tas ‘smotrinas-aukcionus’ delpi..

The Epoch Times

Elonas Maskas atskleidė, kad Tviteris (kaip ir visa didžioji JAV žiniasklaida) panašiai cenzūravo JAV rinkiminį vajų:Elon Musk Unveils Twitter Censorship Machine in 2020https://www.theepochtimes.com/elon-musk-unveils-twitters-censorship-of-hunter-biden-laptop-story-in-2020_4901498.html?utm_source=mr_recommendation&utm_medium=left_sticky&utm_source=ai_recommender

Christmas is coming

Vilniaus kalėdinės eglės prototipas – Maskvos bokštai:
https://www.youtube.com/watch?v=dg0cj2JJX1o&ab_channel=RedVenom

AM123

Geriausias meras butu Tutkus.Nebutu kvailysciu,parteicai jam nedristu vadovaut,bo butu pasiusti..ten kur reikia.Ale vilnieciai yra patys durniausi rinkejai,nenustebciau,jei rinktu kretina raskievicia,,besimegaujanti bezdzioniu raupais.Sekmes,beprociai vilnieciai,man juo but seniai geda.

Skaitytojas

Šaunuolis p. Vytautas. Ta pačia proga būtų gerai pakeisti mero titulą į burmistro, kaip Smetonos laikais. Vien dėl to, kad žodžio „burmistras“ neįmanoma ištarti tuo šlykščiu rusišku akcentu, „mэras“. Vien nuo to būtų švariau ir gaiviau.

Bob Unruh (WND)

Per pastaruosius kelerius metus buvo akivaizdu, kad rinkimų rezultatams JAV buvo daroma netinkama įtaka. Pavyzdžiui, 2020 m. Markas Zuckerbergas skyrė daugiau nei 400 mln. USD dviem kairiųjų fondų fondams. Įprasta, kad vietos pareigūnai gautus pinigus naudoja rinkėjams, ypač iš demokratų kontroliuojamų rajonų, įdarbinti. Tada į rinkimus įsikišo FTB, perspėdamas socialinių tinklų vartotojus apie Rusijos dezinformaciją. Taip pat buvo pranešta, kad Baidenų šeima iš Rusijos ir Kinijos gavo milijonus dolerių. Nauja apklausa atskleidė, kad 56,8% rinkėjų teigė nemanantys, kad šalies rinkimai yra tikrai sąžiningi. 17 procentų amerikiečių teigė, kad „šiek tiek pasitiki“, 17,9 procento teigė, kad „šiek tiek nepasitiki“, o 21,9 procento teigė, kad jie „stipriai nepasitiki“. Apklausą atliko „Convent of States Action“ ir „The Trafalgar Group“. Jis vyko lapkričio 16–20… Skaityti daugiau »

Jack Phillips (The Epoch Times)

„Twitter“ savininkas Elonas Muskas patvirtino, kad vienas iš aukščiausių jos pareigūnų James Baker’is, buvęs FTB generalinis patarėjas, antradienį buvo atleistas iš bendrovės, kilus susirūpinimui dėl jo „galimo vaidmens slepiant informaciją“.

„Atsižvelgiant į susirūpinimą dėl galimo Beikerio vaidmens slopinant viešajam dialogui svarbią informaciją, šiandien jis buvo atleistas iš Tviterio, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė Muskas.

Tai įvyko praėjus kelioms dienoms po to, kai Muskas pateikė vidinę Tviterio informaciją žurnalistui Mattui Taibbi, kuris paskelbė informaciją apie socialinės žiniasklaidos platformos sprendimą iš esmės cenzūruoti New York Post pranešimą apie Hanterio Baideno nešiojamąjį kompiuterį 2020 m. spalį.

https://www.theepochtimes.com/elon-musk-fires-twitters-general-counsel-and-ex-fbi-official-james-baker_4907660.html?utm_source=mr_recommendation&utm_medium=left_sticky&utm_medium=email&utm_source=newsnoe&utm_campaign=breaking-2022-12-07-one

AM123

NS yra visiski luuuzeriai,pavoge ir galutinai subjaurojo si portaleli.Liko dykyne,net prokremlines uteles retai teatreplioja.Maladcy,pauksti ir radzviliokai,galit didziuotis nuveiktu ‘daaarbu’.Linkiu ne vieno balso visuose rinkimuose,slykstynes.

binance registrace

Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://accounts.binance.com/cs/register?ref=V3MG69RO

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top