Vytautas Sinica. Prašau skirti kelias minutes savo laiko ir paklausyti, kokia propaganda buvo bent dešimtmetį šeriami Lietuvos gyventojai

Kilęs dažno priešiškumas kalbantiems rusiškai yra nesąžiningas ir nepagrįstas, sakyčiau net kiek gyvuliškas baimės instinktas. Putino palaikymas neturi tautybės. Ne rusai, o vatnikai yra dėmesio reikalaujanti problema. Žinoma, dėl info kanalų, jų daug tarp rusų, bet pilna ir tarp lietuvių. Vatnikų propagandos problemos iki karo Lietuvos tarnybos per ilgai nesprendė, kad tik Lietuvoje nebūtų ašarų apie žodžio laisvės ribojimus. Sovietmečio nostalgijos kurstymas, Rusijos ir Putino aukštinimas, totalus melas apie tariamą NATO kaltę dėl agresijos Ukrainoje ir panašūs dalykai sklido be jokių suvaržymų.

Sklido iki pat karo. Dar vasario 22 dieną Seimo spaudos konferencijoje vienas įtakingiausių Putino propagandistų Lietuvoje, Kovo 11-osios signataras, buvęs Liaudies partijos vedlys Seimo rinkimuose Rolandas Paulauskas visai laisvai aiškino, kokia stipri ir pažangi, gerėjančio gyvenimo šalis, pasaulinė galybė yra Rusija. 2 dienos iki karo!

Labai prašau skirti kelias minutes savo laiko ir paklausyti, kokia propaganda buvo bent dešimtmetį šeriami Lietuvos gyventojai. Pabrėžiu, kalba lietuvis. Kalba karo išvakarėse. Kalba Seime. Ir jei nustebsite žiūrėdami, parodykite ir draugams.

Paulausko teiginius iliustruojantys vaizdai pridėti papildomai, jokiu būdu nepagalvokite, kad tai jis ironizuoja 🙂

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Juokinga

To, ko nepadarė konservatoriai, tą būtinai padarys Sinica. O gal ir nejuokinga. Tarp nykštukų prasidėjo kovos.

Sinicai

Tikras patriotas-idiotas privalo padaryti šimtą popierinių lėktuvėlių ir būtinai perduoti Ukrainos ambasadai.

O????

Juknevicienes brolis jau atsisake savo verslo Rusijos gelezinkeliuose?Arba Kubiliaus sunus Baltarusijos energetikoje?Sinica, aūūū!….

bet

niekas neneigia, kad Rusija yra agresorius. tačiau ką pasakoja šis žmogus juk tikriausiai yra tiesa. t.y. šita šalis – plėšikas, tačiau nereikia nuvertinti, kad ji visiškai neįgali.

Siaubybė

Sakyčiau, mėšlas, bet mėšlu tręšiami derlių nešantys laukai… Štai kur filosofinis rebusas.

Nu jo ,nu taip:

Apie Rusiją – tik blogai arba labai blogai.
Hm , o tai Paulauskas irgi vatnikas?

17;55

O tai ne.Ir jau seniai,nuo Sleževičiaus laikų…

Heiders

Vargsas Sinica nesupranta kad jis pats tikru tikriausias VATNIKAS. Vatinuk , papasakok geriau ka nors apie Landsbergi , uzuot niekus pliurpes….

Sinica galutinai apsišiko

Tiek galiu pasakyt

DD plius DD

Zaporožės atominėje gaisras. Gaisrininkai negali gesinti, nes rusai apšaudymą tęsia. Atominį ginklą naudoti bijo, tai rado kitokį būdą.
Kaži ką čia sakys rolandai paulauskai, kurie apdribus „kas geresnio premjero” Šleževičiaus užpakaliui, palaižyti surado visą stangresnių užpakalių rojų- Rusija. Kremlius. Nors nebūtina- daug maž jau girdėta- „išprovokavom, kgbistai mūsų valdžioje, amerikonai, banderos, dar žydai, dar koks Švabas Landsbergis”, arba kaip energingai pavyzdingas ir teisingas patriotas ne idiotas Rusteika, kuris graudenasi dėl to, kad prasidėjus „raganų medžioklės sezonui”, vaikučiai nebegali nusipirkti rusiškų vitaminų žirneliais ir išsijuosęs skiedžia, kad kitas vaikelis persekiojamas dėl rusiškos pavardės…..

Apgailėtinas Sinica

Pasirodo, šis nususęs „demokratas” šaukiasi valstybinės cenzūros, lieja ašaras, kad ji nebuvo anksčiau įvesta. Visų nuostabai netikėtai atsiskleidė pgailėtinas fašistuojantis menkysta.

Birutė Rutkauskaitė iš Šiaulių

chm…Įdomu, iš KOKIŲ ŠALTINIŲ signataras ima informaciją apie Rusiją ?

Apie Sinicą galvojau geriau

Pasirodo, kad jis tik dar vienas veikėjas, kuris labiausiai bijo – ”vatnikų”. Matyt jau pajuto valdžios privilegijų saldumą. Paulauskas ne Rusijos propaganda užsiima, bet ragina blaiviai vertinti padėtį ir tuo pačiu numatyti grėsmes. Kvailiausia yra galvoti, kad žmonės ( vatnikai) privalo susidaryti nuomonę apie įvykius pasaulyje ir kaimynystėje tik gaudami cenzūruotą, ideologiškai “teisingą” informaciją. Tokia jaunojo perspektyvaus politiko nuomonė yra pgailėtina ir pavojinga valstybei.

Susigrąžinkime diktatūrinę valstybę

Jei Sinica ir jo Nacionalinis susivienijimas kada per stebuklą laimėtų rinkimus ir formuotų vyriausybę, Lietuvos neabejotinai lauktų diktatūrinis režimas. Saugok, Viešpatie, mus nuo šitų valstybės susigrąžintojų.

Tokios gražios akytės

Pro blizgančius akinių stiklus į mus staiga ėmė žvelgti jau kažkur anksčiau matytos, ar tik ne Himlerio akytės…

Klausimas

Pone Vytautai,
Išsivalykyte savo svetainę nuo šūdo, kurį jau 10 metų toleruojate. Čia siautėja Kremliaus troliai, kuriems jūs atvėrėte, tiesiog, aukso kasyklą.
Toks J. Milaitis, buvęs kagėbistas, pasirašinėjantis dešimtimis nick’ u, sudaro 90% jūsų svetainės komentarų ir jums tai neužkliūna ištisus 10 metų?! Grasina žudyti atviru būdu, ko dar laukiame?!
….
Pone Sinica,
Pone Radžvilai, kas jūs esate????

vilnietis

Ražvilo ir KGBISTŲ-landsbergistų pakalikai galėtu paskaityti Paulausko straipsnį Respublikoj, kur viskas išaiškinta kaip žydų ir vagims tarnaujantiems Švabistam vykdomas pasaulio pasidalinimas. Tą parsidavėliškumą JAV, ES atskleidė bereikšmiai pastarimai su ŽŪDIKU dėl vaizdo ir UKRAINOS išdavimo Putinui.

DD plius DD

„Kas geresnio, rusų premjere Mišustinai”- paslaugiai su durnių motina viltim klausia R.Paulauskas.
„Pasakykit tam pretendentui, kad pradžiai ūsus nusiskustų, nes kutena. Su tokiais tegul premjerui Šleževičiui laižo. Ir pastatykit į eilės galą”- atsako premjeras Mišustinas.
——–
Va taip reikia kontrpropagandą varyt. Sinica sau to leisti negali. Užtat galiu aš- manęs jokie formalumai nevaržo.

Na va

turite produktą, Julių miltai, DD plius DD, kurio niekas nevaržo, jis tiesiog laukia „D” dienos ir visiems Kapsulės docentams ir papiesoriams – šakės!

Na va

Kapsukės…

DD plius DD

Mano kaimyno papūga visus be išimties lytiškai brandaus amžiaus vyriškos lyties asmenis vadina pijokais. Rimtai- gan aiškiai, kiek papūgos gali lietuviškai.
Aš nesiginčyju. Kapsukė, tai Kapsukė, Milaitis, tai Milaitis (nors čia yra intriga), kgb tai kgb, Švabas tai Švabas. Tik susimildomi, mielieji, rusteikų ir paulauskų man į kumyrus nesiūlykit.

Matai juliau milaiti,

Mes net žinome tavo nick’ų kilmės istorijas.
Vardas – kai nieko po ranka nesuradai, tiesiog, nukopijavai prieš langelį esantį žodį (užmetei akį į kairę ir…. vietoj papo borgijos – Vardas)
DD plius DD – kai tave, KGB padugnę, ištempė į dienos šviesą ir tai buvo komentatorius $+$, tai tave sunervino, ir drebančiomis kagėbisto rankomis nieko kito nesugebėjai sumislyti, tik paraidinį źenklų atkartojimą — DD plius DD
Apie papa borgia ir kitus net pats rašei, tik vis dar nori likti „amerikonu” Dzeikas, nors kad Dzeikas gyvena ne amerikoje, o Širvintų mieste, taip pat rašei, kai bėgdamas su cigarečių kontrabanda nuo pasieniečių, sudaužei Suzuki motociklą ir ieškojei dalių. Viskas paprasta, sidabriniai tave išduoda, o vakr, grasindamas žudyti, pats išsidavei.

DD plius DD- Matai juliau milaiti

Matau.

Neskirkit

čia tiek dėmesio lietuviškiems vatnykams .Mes ne avių banda , o jis jau seniai aiškus su savo pažiūromis . Patarčiau Sinicai ir NS neįsijausti į visokių atplaišų kalbų gvildenimą – jūs tą labai pamėgę, juk jie neverti net kritikos.

bet

Ar verta sekti kvaišos valinsko pėdomis ir pulti kaaltinti kitus? Labai nevykęs poelgis

epizodas

Rolandas Paulauskas Sąjūdžio suvažiavime išdrįso pirmasis pareikšti, kad reikia atkurti Nepriklausomą Lietuvą ir nuo tada buvo apšauktas provokatoriumi ir tapo amžinu landsbergistų priešu. Bet tokius epizodus „istorinių filmų” kūrėjai loznicos iškerpa, vietoje to įterpdamos che che

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top