Vytautas Sinica. Progresyvaus save pasiskelbusio elito požiūris į žmones

Pamirškit vyrus, meskite juos į šalį. Vilmorus apklausė gyventojus apie laisviečių siūlymą griežčiau reglamentuoti sutikimą lytiniams santykiams. Dabartiniam reguliavimui pritaria 54,7 procento moterų, o griežtinimą palaikytų 15,9 procento moterų. Likusios be nuomonės. Skirtumas – 3,5 karto! Ir ką?

Lygių galimybių kontrolierė Birutė Sabatauskaitė (nuotraukoje su mylimąja mažumų teisių lobiste J. Juškaite) komentuodama apklausos rezultatus sako, kad nukentėjusių nuo seksualinio smurto apsauga turėtų būti didinama nepriklausomai nuo visuomenės nuomonės.

Progresyvaus save pasiskelbusio elito požiūris į žmones. Dažniausiai tai palydi dar kai kas – pats didžiausias moterų niekinimas ir žeminimas, koks tik gali būti. Progresyvios kovotojos už moterų teises komentuodamos daugumos moterų požiūrį ar bet kokį nepritarimą jų siūlymams sako, kad moterys yra perėmusios vyrų normas, pripratusios prie prievartos ir nė nesupranta, kas joms geriausia, kad gali būti kitaip. Kitaip sakant, moterys nėra už save spręsti galintis savarankiškas veikėjas, už jas turi spręsti kiti, tik iki šiol tą neva darė jų gyvenimo vyrai, o tą turėtų daryti ir dabar jau darys progresyvios feministės, geriausiai žinančios, ko moterims reikia. Žavinga ir kilnu.

Plačiau nuorodoje: https://www.lrytas.lt/…/pusei-apklaustuju-dabartinio…

Aš pats privatumo naikinimo klausimu (apie grynuosius pinigus, šitas laisviečių pataisas ir kitus dalykus) plačiai rašiau LRT rudenį: https://www.lrt.lt/…/vytautas-sinica-laisve-nuo-privatumo

5 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
bjž

„Progresyvios feministės”,- tai moterys, ar ne moterys? O gal ,kaip sakė Uspaskich, -tiesiog iškrypėlės. O ir kam ta visuomenės nuomonė, kuri, pagal anekdotą, yra nuomonė tų ,kurių nesiklausoma. Tolerancijos laikotarpis jau praėjo, ateina reglamento laikas.

Pamastymas

.matant ir girdint ‘progresyvistus’,man regresyviai kyla pirmykstis noras zudyti.

Skaitytojas

Va tokios žmogos dabar mus valdys, neįtikusius cancel’ins ir lėšas įsisavins. Brrr.

nimabi

Thank you very much for sharing, I learned a lot from your article. Very cool. Thanks. nimabi

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top