Vytautas Sinica. Ramūnas Aušrotas, Nacionalinio susivienijimo kandidatas į Trakų rajono merus

#17 Nacionalinis susivienijimas rinkimuose dalyvauja ne tik Vilniuje ir šiandien noriu pristatyti jums savo kolegą, teisininką Ramūną Aušrotą, kandidatuojantį į merus Trakų rajone.

Ramūnas yra išskirtinai darbštus, atsakingas, dėmesingas žmonėms ir faktams politikas. Su tuo, ko imasi, jis nejuokauja, žiūri į viską rimtai. Niekada neturėjau abejonių ar nerimo patikėjęs jam kokį nors klausimą partinėje ar anksčiau gerą dešimtmetį visuomeninėje veikloje.

Ramūnas giliai ir sąmoningai tikintis, kas teikia jam tvirtus pagrindus ir moralines savybes, tarp kurių išskirčiau pareigos jausmą ir neeilinę drąsą, atstovaujant konservatyvias pažiūras, kurias juk ir atstovaujame. Žinia, su konservatyviomis pažiūromis gyvenimas šiandien nėra paprastas ir jau ne kartą teko susidurti su situacijomis, kur Ramūnas turėjo rinktis tarp asmeninės gerovės ir patogumo, ar savo principų laikymosi. Tiesą sakant, jis net nesuprasdavo, kad čia esama kažkokio pasirinkimo. Kad reikia aukotis dėl principų jam buvo ir yra savaime aišku.

Kaip tik dėl šios priežasties Ramūnas ne kartą pultas leftistinės žiniasklaidos, šmeižtas ir mėgintas palaužti. Bet dėl tos pačios priežasties aš ir jaučiu jam išskirtinę pagarbą ir tokiais žodžiais nesišvaistau apie kiekvieną savo bendražygį. Ramūnui principai yra pirmiau visko. Jis unikalus.

Gal dėl to viena jo kampanijos tezių taip pat yra unikali: pažadas tapus meru nieko neatleisti ir nespausti už pažiūras, nereikalauti partinės narystės ir panašaus lojalumo. Vilniuje tai gali atrodyti savaime suprantama, tačiau labai daug kur Lietuvoje yra sukurti ištisi besąlygiško lojalumo tinklai, kur ištikimybė merui yra vienintelis būdas išsaugoti darbo vietas. Tai siaubinga ir tai išgyvendinti yra būtina tikros savivaldos ir pilietinės laisvės sąlyga. Todėl toks pažadas yra ne banalybė, o išskirtinis ir vertas dėmesio. Ramūnas nebijo kritikos ir gali ramiausiai žadėti, kad jam kritiški tarnautojai liks dirbti tol, kol neboikotuodami mero politikos sąžiningai vykdys savo pareigas.

Jau vien tai būtų didžiulis pokytis Trakų rajono gyvenime. Tačiau kaip itin kompetentingas ir į problemas įsigilinęs žmogus Ramūnas siūlo ir išsamią programą Trakams. Komentare pateikiu nuorodą susipažinimui.

Ramūnas prie mūsų prisijungė ne nuo pradžių, o tik 2021 metais ir jau tais pačiais metais nuo Nacionalinio susivienijimo dalyvavo Trakų rinkimuose. Trakuose tada turėjome vos kelių žmonių komandą, kurios didžiulis atsidavimas leido supažindinti Trakus su mumis, tuo ką siūlome, kokias pažiūras atstovaujame ir kas esame apskritai. Tada Ramūnas surinko virš 4 proc. visame rajone ir net virš 9 proc. pačiame Trakų mieste. Įkvepiantys rezultatai, leidžiantys pagrįstai tikėtis, kad šiemet Ramūnas jeigu ir netaps Trakų meru, tai tikrai bus Trakų rajono taryboje.

Jeigu gyvenate Trakų savivaldybėje ar turite ten pažįstamų, atkreipkite dėmesį į Ramūną Aušrotą – kandidatą be kompromisų su sąžine, bet gebantį oriu ir garbingu elgesiu telkti į komandą paties įvairiausio charakterio ir profesijų žmones.

Nuotraukoje – būsimi dviejų sostinių merai ant apleisto Trakų pastato laiptų.

Politinė reklama.

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Stovas vėliavai – trivietis. Lietuvos vėliavai, ES, o kam trečia vieta ?

Mėgaujuosi Vilniumi

Gal šešiaspalvei?

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top