Vytautas Sinica. Referendumą įsipareigoja inicijuoti patys pasirašę piliečiai

Piliečių grupė, daugiausiai Lietuvos universitetų mokslininkai, kreipėsi į Seimo narius, reikalaudami savavališkai nespręsti konstitucinio lygmens klausimo, kas yra šeima, ir nekurti naujų šeimos kūrimo pagrindų, kurių Konstitucijoje nėra. Šis klausimas gali būti sprendžiamas tik referendumu, o ne Seime. Seimo nariai raginami elgtis garbingai ir patys inicijuoti referendumą dėl šeimos sampratos.

Pasirašiau šį kreipimąsi be didelių lūkesčių dėl daugumos Seimo narių padorumo. Valdantieji žino, kad vienalytei šeimai pritaria mažytė visuomenės dalis. TS-LKD kaip partija net oficialiai uždraudė savo atstovams Seime palaikyti tokį referendumą. Neduok Dieve paaiškėtų žmonių valia ir tai, kad koalicija šiuo požiūriu nieko neatstovauja.

Svarbu kitkas. Jeigu Seimas nerengs referendumo ir visgi toliau buldozeriu stums vienalytę partnerystę, tokį referendumą įsipareigoja inicijuoti patys pasirašę piliečiai.

Kol ik to neprieita, savo požiūrį Seimo nariams galite išsakyti pasirašydami www.seimospeticija.lt ir pasidalindami šia žinia.

Kreipimosi nuoroda ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Budulis

O kaip bus su užsienio kariuomene Lietuvoje. Tam irgi lyg reikėtų referendumo.

1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top