Vytautas Sinica. Rudenį jūsų laukia pernykštė Beno Shapiro knyga „Autoritarinis momentas”

Rudenį jūsų laukia kai kas nuostabaus – lietuviškai išleista pernykštė Beno Shapiro knyga „Autoritarinis momentas”. Auorius žinomas visiems, kas bent kiek domisi JAV politiniu gyvenimu. O knyga pasakoja apie tai, kaip pasitelkiant teisinius ir neformalaus spaudimo būdus JAV naikinama laisvė turėti sąžinę, įsitikinimus ir laisvą žodį.

Kitaip sakant, knyga yra apie politinį korektiškumą, cenzūrą, cancelinimą, neapykantos kalbą, prievartinę laisvę ir toleranciją. Apie viską, kas tik dabar ateina į Lietuvą, o JAV jau išanalizuota. Bandome su knyga aplenkti įvykius ir tendencijas, kad pamokos nebūtų per vėlai 🙂

Nuoroda į mano naują straipsnį DELFI ta pačia tema – dar nemačiusiems, bet ne abejingiems: https://www.delfi.lt/news/ringas/politics/vytautas-sinica-slicyte-naisiai-ir-imoniu-vertybes-ar-bus-uzciaupti-visi-kalbantys-neteisingai.d?id=90963105

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

Geriau Aristotelį skaitykit – valdymo formų klasifikavimą ir Uždraustąjį Tolstojų, plius Torą/ Penkiaknygę biblijos apie JAHVĘ/pinigus, valdžią,įtaką – kapitalizmo dievą ir parazitavimo mechanizmą.

ah.ą

tik nedemaskuoja kas yra priežastis straipsnyje išvardinto mėšlo. Bijo?

Al.

Jei sakysim Cancelinimas, tai turėsim sakyti ir Comunismas ?

autoritarinis momentas

yra Tiesu uzgrobimas.Turit savo Pro Patria,kokio bybio cia atsliauzet.Todel,kad buvo normalus normaliu zmoniu portalelis,su normaliais,bet ivairiais zmonem.Daba tik nac.susiskaldymo actovai.Todel is principo,eikit naxui.

AAA

Nesutinku su autoriumi, kad tai ateina į Lietuvą: tai yra atnešama, brukama į Lietuvą:(

Prašalietis

Vytautas Sinica. Rudenį jūsų laukia pernykštė Beno Shapiro knyga „Autoritarinis momentas”…” knyga pasakoja apie tai, kaip pasitelkiant teisinius ir neformalaus spaudimo būdus JAV naikinama laisvė turėti sąžinę, įsitikinimus ir laisvą žodį.”… Gerai supratęs JAV ir vakarų „demokratijas ir laisves” bei jų vystymosi tendencijas George Orwell jau gana seniai aprašė kas kapitalistinėje visuomeninėje sistemoje gyvenančių laukia ateityje… Kaip ir Marksas su Engelsu 19a. atspėjo kas laukia aukščiausios kapitalistinės visuomenės stadijos imperializmo…- 1917 metų Rusijos revoliucija. 1991 metai sovietijos ir socialistinio lagerio sugriovimas 30 metų pristabdė George Orwell 1984 metais parašytą kapitalizmo „vystymosi” scenarijų, bet giluminiai kapitalizmo antagonizmai liko. Respublikonų, Trumpo ir demokratų su Baidenu pavyzdys akivaizdžiai demonstruoja, kad kapitalizmo hegemono JAV „vorai” pradeda draskyti vienas kitą…, o kartu sunkia ir savo… Skaityti daugiau »

„cancelinimą“

Kiek galima tyčiotis iš lietuvių kalbos? Šlykštu skaityti!

Aleksas Džonsas

Satanizmas užvaldo Vakarus
Alex Jones Show 5/5/22 America Awakens to the Satanic Ritual Nature
https://www.brighteon.com/527e5faa-c2ec-44fb-a4f8-09e7deddd2db

Labai gera žinia

Labai laukiam knygos

Veleris (pas Gordoną)

Веллер о развале России, российской оппозиции и философии западной политики
https://www.youtube.com/watch?v=eiO8L9hR7nM&ab;_channel=ДмитрийГордон

T0mas J.

Tinklapio viršuje yra mygtukas REDAKCIJA. Nuoroda neatsidaro.
Kam slėpti nuo skaitytojų, kas ta “redakcija”? Ar tai nėra žiniasklaidos įstatymo pažeidimas?
Ramute Bingeliene, asociacijos “Tiesos.lt” pirmininke, į Jus kreipiuosi. Kur dėjote “tiesos lt” redakciją, PAŠALINOT? Kodėl mygtuką palikot?

lietuviškai - pakantumas

o ne jokia tolerancija.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top