Vytautas Sinica. Stop karui prieš vairuotojus

Šimašius sako, kad nenori perauklėti vilniečių, tačiau iš tiesų daro viską, kad automobilis Vilniuje taptų nepakeliama prabanga. Jo įpėdinis Raskevičius tiesiai sako, kad toliau siaurintų gatves. Milijonai eurų sukišami į gerų gatvių gadinimą vaikantis ideologinės vizijos (argumentai – straipsnyje komentare).

Nuo sausio į gyvenamuosius rajonus bus plečiamos mokamo parkavimo zonos – ženklai jau pastatyti. Naivu apsigaudinėti, kad tai kažkur sustos: nuosekli valdžios politika yra APSUNKINTI TURĖTI AUTOMOBILĮ. Vilniečiai nebegalės parkuotis jau ir prie savo namų.

Subtilesnėmis priemonėmis tai daroma jau net ir Pilaitėje, tiesiog be jokios būtinybės naikinant parkavimo vietas. Sąžiningumas Vilniaus valdžios akimis: būtinos įstaigos, pirmiausiai mokyklos ir darželiai prie namų neužtikrinami, bet priemonė tokiu atveju po miestą vežioti vaikus laikoma ir verčiama prabanga.

Galiausiai pažadėta, bet dar neįgyvendinta, jog vadinamieji taršūs automobiliai negalės įvažiuoti į centrą ir rajonus šalia jo. „Taršūs“ greitai reikš tiesiog visus ne elektromobilius, kaip nutiko Vakarų miestuose, į kuriuos lygiuojasi valdantieji. Jokie Vilnių valdančios koalicijos kandidatai tam nesipriešino.

VILNIUJE KURIAMA MIESTIEČIŲ SEGREGACIJA – tvarka, kai automobiliais naudotis bus tik turtingųjų prabanga, o patogus viešasis transportas nėra užtikrintas. Gatvės gadinamos, parkavimas brangsta, o autobusų vairuotojai privesti iki streiko, kad išsikovotų bent minimalias darbo sąlygas. Būtina stabdyti gatvių siaurinimą ir parkavimo apmokestinimą už miesto centro, o pastangas sutelkti į greitą, patogų, dažną ir prieinamą viešąjį transportą. Pėsčiųjų sąlygos gali ir turi būti gerinamos ne aukojant vairuotojus, o protingai derinant interesus. Tai tikrai įmanoma, Vilniaus mero poste ar taryboje tą ir darysime.

Paremkite mano ir Nacionalinio susivienijimo komandos kandidatavimą parašu už teisę dalyvauti rinkimuose ar finansiškai. Instrukcijų nuorodos komentare. Ačiū!

***

PASIRAŠYKITE už Vytauto Sinicos ir jo vedamo Nacionalinio susivienijimo teisę dalyvauti Vilniaus miesto savivaldos tarybos ir mero rinkimuose!
Kaip?
Jei esate deklaravę gyvenamąją vietą Vilniaus mieste, spauskite šią nuorodą:
https://www.rinkejopuslapis.lt/kandidatu-sarasu-iskelimo-paremimas47/-/pasirasymas/50168

  1. Spauskite PASIRAŠYTI
  2. Prisijunkite per VIISP jums patogiu būdu (el. bankininkystė, mobilusis parašas ar kitu)
  3. Dar kartą spauskite PASIRAŠYTI – iššoks patvirtinimo langas – spauskite TAIP
  4. PERSIŲSKITE šį laišką savo artimiesiems ir pažįstamiems Vilniuje ir pakvieskite juos pasirašyti.
    Tai trumpas, lengvas, bet tikrai reikšmingas geras darbas Vilniui, Lietuvai, o kartu ir kiekvienam iš jūsų.
    Ačiū!
    Programą, kandidatų sąrašą bei daugiau informacijos rasite čia: https://susivienijimas.lt/vilnius-2023/

***

Politinė reklama, platinama nemokamai

4.3 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Britka

Ga šitą su ragatke kelnėse viešai sudeģinti vietoje eglutės rotušės aikštėje.

Mickėyus Mouseas

Maigiau maigiau… Tep ir nesupratau ar pasrašiau 🙁

Pilietinis nepaklusnumas

Puiku. Taip ir toliau.

Kokiu auksu moka?

O be V. Sinicos propagandos, čia daugiau nieko nebus?

Skaitytojas

Puikus straipsnis. Beje, autobusai ir troleibusai Vilniuje visada buvo prisigrūdusi, smirstelėjusi, nepatogi ir nešvari vieta, o tam tikruose rajonuose tam tikru paros metu net ir visai nemaloni. Kažką su tuo reikia daryti vieną kartą.

Pamastymas

..kadangi paukstis nesiteike kalbet del portalo isigyjimo,daba nesiteiksiu ir aaasei.Viso gero,pauksti.Nelinkiu blogo,bet ir gero taipogi.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top