Vytautas Sinica. Švietimo ministras kaip švietimo krizės simbolis: „Nežinau, kiek yra lyčių, aš ne ekspertas“

Šiandien po internetą plinta švietimo ministro pasisakymas, kad jis nežino, kiek yra lyčių ir kaip į šį klausimą turėtų atsakyti vaikams mokytojai. Nežino, nes ne ekspertas. Žmonės pagrįstai juokiasi, kad čia tas pats, kaip nežinoti, kiek yra 2×2, nes nesi matematikas.

Visgi juoktis vėlu ir maža. Reikia susirūpinti. Nes lyčių yra dvi ir tik dvi – vyrai ir moterys. Visa kita, kas vadinama lytimis, yra būklės ir diagnozės, reikalaujančios pagalbos.

Tie, kas domisi ideologiniais procesais Vakaruose (turėtume bent kiek domėtis visi), jau teko ne kartą ir ne du matyti aukščiausius JAV politikus ir tarnautojus, įskaitant mokslininkus, negalint atsakyti, kiek yra lyčių. Ar dvi, ar daugiau? Jei daugiau, tai kiek? Lietuvoje dauguma žmonių su šia beprotybe dar nesusidūrė ir girdėjo nebent kaip pokštą apie kažkokius ten radikalius ar kvailiojančius žmones, kurie prisigalvoja daugiau lyčių nei yra iš tikrųjų.

Deja, tai visai ne pokštas ir jau tikrai nebe už Atlanto. Rimti, suaugę, kostiumuoti, aukščiausias pareigas einantys žmonės yra sukaustyti arba ideologinio marazmo arba politinio korektiškumo ir negali atsakyti į vieną paprasčiausių klausimų šiame pasaulyje. Nes jie arba rimtai tiki genderizmo sapalionėmis apie 72 lytis, arba tiesiog taip bijo tuo tikinčiųjų ir mažumų teisių vėliavą iškėlusiųjų pykčio, kad negali į tai atsakyti. Ideologiškai nuprotėjusį ministrą būtų galima tiesiog pakeisti. Bet daug realesnė ir labiau sisteminė problema yra antrasis atvejis, kai vieši žmonės, nors su protu nesusipykę, tiesiog labai bijo nuskambėti „nejautriai“, „įžeisti translyčius“, pasirodyti „atsilikę“ nuo beprotybės ir panašiai.

Ministro pasisakymas ypač aktualus Gyvenimo įgūdžių programos kontekste. Viena vertus, programos rengėjai akcentuoja, kad joje jokio genderizmo nėra. Kritikai (ir aš) atsako, kad programos lydintys dokumentai genderizmo tiesiog pilni. Programos rengėja jau pasirinko kartoti, kad ministerijos pateikta metodinė medžiaga yra tik šiaip, mokytojai nebūtinai ja naudosis. Kam ji tada ten tokia? Kodėl tarp rengėjų buvo vienintelė – būtent genderistinė – visuomeninė organizacija? Kodėl jos lektoriai numatyti vesti neva universitetų rengiamus kursus šios programos mokytojams?

Visų šitų klausimų fone Švietimo ministro patarėja sako, kad programa nenori diskriminuoti jokių šeimų, todėl nenurodo, kad šeima tarp vyro ir moters. Ministras savo ruožtu prideda, kad negali pasakyti, kiek yra lyčių ir ką turėtų tuo klausimu mokiniams atsakyti mokytojai. Kokią žinią tai siunčia? Kokia pasaulėžiūra vyrauja (arba yra per baimę jėga įdiegta) ministerijoje? Kaip gali neva laisvas rinktis priemones ir metodikas mokytojas pasirinkti kitokią, teisingą perspektyvą, kai ir programa, ir visa prie jos pridėta metodinė medžiaga, ir ministerijos vadovybė skelbia priešingą ideologiją? Ar jis nenori ramiai dirbti, nori problemų?

Ministrui ir visiems, kam kyla tokie patys klausimai, labai rekomenduoju perskaityti Amazon ideologinės cenzūros uždraustą daktaro Ryano Andersono 2018 metų knygą „Kai Haris tapo Sale“ (pavadinimas pagal 1998 metų filmą). Knygoje kaip niekad aiškiai, išsamiai ir dalykiškai išaiškinta, kas per reiškinys yra translytiškumas ir kokias pasekmes jis turi. Būsite ekspertai, galėsite ir jūs atsakyti, kiek lyčių yra iš tikrųjų. Išleista ir prieinama lietuviškai.

P. S. Girdžiu kritikus klausiant, ar bijot, kad vaikus išmokys būt gėjais ir lesbietėm? Ne, nebijom. Bet va išmokyti būti biseksualais ir transseksualais gali ir išmoko. Šalyse, kuriose įsigalėjo toks „įtraukus“ ir tolerantiškas švietimas, būtent tai ir nutiko. Drastiškai išaugo biseksualais save laikančių ir savo biologine lytimi nepatenkintų paauglių skaičius. Mokymo programos (ne identiškos mūsiškei, bet paremtos tais pačiais principais ir lytiškumo samprata) kviečia jaunimą eksperimentuoti su lytiškumu, ieškoti savęs, ieškoti, kas patinka, kuo jautiesi. Natūralu, joks ieškojimas neprivers heteroseksualios mergaitės nesidomėti berniukais. Bet va pabandyti meilės nuotykius ir su mergaitėmis padrąsina (vyrukų, tiesą sakant, santykinai tokioms nesąmonėms nepadrąsina beveik niekas). Dar aiškiau viskas su translytiškumu. Analogiškai tik stipriau yra su lyties tapatumo sutrikimais (translytiškumu).

Jungtinė Karalystė čia išsiskiria tuo, kad užfiksavo pokyčius, juos pripažino ir imasi veiksmų. Praėjusį dešimtmetį ten pastebėta, kad 4400 procentais (44 kartus) išaugo nepilnamečių merginų, kurios kreipiasi dėl „lyties keitimo“ skaičius. Vyriausybės lygiu pradėta aiškintis to priežastis, reiškinys pripažintas problema, o ne kokiu natūraliu sveikintinu procesu. Galiausiai visgi suvokta, kad mokyti vaikus ieškoti lyties tapatybės nėra gerai ir nepilnamečiai negali priimti tokių sprendimų. Tiek Šiaurės šalyse, tiek JK einama link nepilnamečių „lyties keitimo“ draudimo. Mes gi, kaip visada, atsilikdami ratu dar tik pradedam daryti klaidas, iš kurių kiti jau pasimokė.

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
62 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Be komentarų

Vargšas, iki 2nesuskaičiuoja

DD plius DD

Na ne, ne vargšas. Algą gauna ne varguolio.
Bet fantazijos neturi. Čia mes- trogloditai atsilikėliai dviejomis tenkinamės. O ministras, būdamas progresyvių jėgų atstovu, turėtų bent dešimt išvardinti. O jei dar ir fantazijos turėtų, iškeltų šūkį „visų šalių žmogos- vienykimės ir iškovokim sau po personalinę lytį”
Dar reikėtų iškelti karingą šūkį- „visų šalių biologus- velniop!”.
Ir plius- perfrazuosiu Sinicą. „Mes gi, kaip visada, atsilikdami ratu dar tik pradedam daryti klaidas, iš kurių kiti jau pasimokė.”- rašo jis.
Sakyčiau kitaip- Vakarai prisiminė numirę persti, o mes perdžiam dar kaip rimtai neužgimę..

Sigitas

Jis ne vargšas, nes gauna ministro algą…Lemtingomis Sausio dienomis aš kartu su tūkstančiais neabejingų Lietuvos ateičiai žmonių stovėjau prie Seimo, nors turėjome būti prie TV bokšto, mums pasakė kad ten žmonių užtenka ir mes nuvykome prie Seimo…mano sūnui tuo metu buvo 2 mėnesiai aš tarnavau sovietų kariuomenėje iš supratau, kad būti prie Seimo ar TV bokšto gana pavojinga, bet kitaip mes negalėjome…Praėjo truputį daugiau kaip 30 metų ir mūsų gyvenimus reguliuoja tokie ministrai? Ačiū visiems balsuojantiems už nelaisvės ir cenzūros partiją, socbebrus, konservatnykus, politinių valkatų sambūrį apsimetantį kad jie vardan Lietuvos ir kitus panašaus plauko veikėjus…

blue yellow zov marinie

..puikus komentas.

pašvieskime ministrą

Yra 2 lytys iš kurių gimsta vaikai. Švietimo ministras gali priskaičiuoti kiek nori lyčių, arba nežinoti kiek jų yra, bet mokiniai mokyklų klasėse bus 2 lyčių vaikai. Tiksliai.

blue yellow zov marinie

…netikedami savo akimis,matom absurdo pergale pries sveika prota…..fantastika,virtusi klaikia realybe.

Tuštukė

Tipinis lietuviškas mužikėlis pastumtas prie lovio krašto.

Matematika

,,Praėjusį dešimtmetį ten pastebėta, kad 4400 procentais (44 kartus) išaugo nepilnamečių merginų, kurios kreipiasi dėl „lyties keitimo“ skaičius.”

% ir KARTAI

X + 0 % 1
X + 50 % 1,5
X + 100 % 2
X + 200 % 3
X + 300 % 4
X + 400 % 5
X + 500 % 6
X + 600 % 7
X + 700 % 8
X + 800 % 9
X + 900 % 10
X + 1 000 % 11
X + 2 000 % 21
X + 4 000 % 41

X + 4 300 % 44
X + 4 400 % 45

Matematika

,,Praėjusį dešimtmetį ten pastebėta, kad 4400 procentais (44 kartus) išaugo nepilnamečių merginų, kurios kreipiasi dėl „lyties keitimo“ skaičius.”

%_______ir___KARTAI

X +_____0 % ___1
X + ___50 % ___1,5
X + __100 % ___2
X + __200 % ___3
X + __300 % ___4
X + __400 % ___5
X + __500 % ___6
X + __600 % ___7
X + __700 % ___8
X + __800 % ___9
X + __900 % __10
X + 1 000 % __11
X + 2 000 % __21
X + 4 000 % __41

X + 4 300 % __44
X + 4 400 % __45

Akivaizdu

Formulė: „Procentas (arba nuošimtis) yra šimtoji kurio nors kiekio ar skaičiaus dalis”.
Tada „kartai” gaunami perkėlus „procento” skaičiaus (kaip dešimtinės trupmenos) kablelį per dvi skiltis kairėn.
Ir niekam nereikalingas tasai ilgas ilgas provokatyvus sąrašėlis…

Taigi,

Kuriam čia su matieka negerai?

Ar čia visi totalūs idiotai?!

Na, idiotai, idiotienės ir idiočiukai…

Matematika kvailė.
Parašė viską teisingai, kai Sinica papunkčiui… Bet vistiek kvailė, nes siekė paprotinti bukapročius. Šios palėpės fauna nepataisoma.

Akivaizdu.
Išdėstė formulę su baisia klaida!
Perkėlus kablelį…, būtina pridėti vieną.

Taigi,
Pastebėjo, bet nutylėjo. Politkorektiškai…

Laikininkai
Šunis lakinkit iš kito bliūdo, gal ir patiems tada prašviesės…

Sinica, oi, dr. V.Sinica
Matosi, tam politologui su matematika prasti popieriai.

Kaip sakiau, nedera kiaulėm mėtyti perlų…

blue yellow zov marinie

…kaip sakiau,patsai is kriu kriu banduomenes….ir perlu tu neturi,psichopaaaatijau.Ieskok laiptu.Pats zinai,kam.Jei nezinai,paklausk,pasakysiu.Tik nenudziugsi isgirdes.

Akivaizdu:

buitinis trolis paprastai „tiesiog nori pasilinksminti”. Nieko blogo, jei jis tik demonstruoja savo charakterio trūkumus…
Čia panašiau į „Trolių fabriką” (Prigožinas žuvo, bet jo produktai sklinda kaip Sosnovskio barščių sėklos).
Ko siekiama? Tiesiog troliai taikosi autoriaus pastebėtą ministro kliurką paslėpti sukdami temą į tyrus.
Ką tai reikštų? Matyt, p. Sinica taikliai pataikė į jautrią ministro vietą. Pagarba autoriui!!!

Al.

,,4400 procentais (44 kartus)” – taip, aritmetika nėra Sinicos stiprioji vieta. Kartų vienu daugiau.

Paul Casimir

Labas, durniau! (C)

blue yellow zov marinie

…sveikinu,aliok,su kaizerio apdovanojimu….daba ir tu musu,durniu,gretose….Ar kas is cia esanciu da neturi tokio garbingo zenklo,nezinia,berods,visi.Saunus tas musu….pusiau lenkas,pusiau zydas is Azulenkes kaimo,….PAWEL KAZIMYROVIC……..xa xa xa

Paul Casimir

Aš lotynas, jei jau Jūs domitės. Ir mano atsiliepimas Al. atžvilgiu buvo ne apie matematiką (aš itin gerbiu fiziką ir kasdien domiuosi biochemija).

blue yellow zov marinie

…tuei,kvaily,pasidometum bioxemija savo galvelej,taip vadinamoj….ten,berods,vyksta tokie patys negriztamieji procesai,kaip ir tavo kolegos,varguolio prasalieioicio,smegeninej…anas tave mini be galo,be kraaasto.Kiekvienam komente nebesivaldo,nepaminejes tavo garbingos veiklos beprotnamy….Perduodu tau nuo jo linkejimus ir greiciau iseit i laisve.A propos,….ar daug jusu,lotynu,tenai…..

Paul Casimir

Žuopauskai, kažkiek lėtinkis. Perlenki lazdą

blue yellow zov marinie

..kam kam,o tau,lotyyyne,patylet.Mars i lova,palatoj jau gesina sviesas,o tai vel,kaip velnias,imsi galvom eiti…suprantu tavo verdanti krauja nuo bermontininku laiku,bet vis tik drausme yra drausme,o tai gausi papildoma aminezino doze i pusrutuli.

IP 88.118

O jūs, t. y. NS, norite susigražinti „valstybę“!  Lyg tai toks darinys kaip Valstybė egzistuotų šioje teritorijoje. Nebent po sėkmingų rinkimų gautumėte palikimą, ateityje mokėti valstybines pensijas tokiems kaip G. Jakštas ar J. Šiugždinienė, už išvystyta titanišką veiklą ministeriavimo metu.  Tiesa, o kas yra jūsų partijos šešėlinis Švietimo ir mokslo ministras, kuriam būtų galima užduoti tokį pat klausimą, kaip ir dabartiniam Švietimo ir mokslo ministrui?! Kol kas matome tik tai, kad vienas ar kitas besireiškiantis jūsų svetainėje yra „Nacionalinio susivienijimo tarybos narys/ė“.   Nemanau, kad to pakanka, norint sukurti valstybę. Be partijos programos dar reikia ir vykdomosios valdžios komandos, galinčios įgyvendinti tą programą, t. y. partija privalo turėti savo ministrų kabinetą, su konkrečios srities specialistų grupe, galinčia pateikti 4 metų… Skaityti daugiau »

esi iš Mėnulio

Jeigu manai kad valstybė gali egzistuoti tik idealiu pavidalu. Priešingai, neegzistuoja
kaip tik idealios valstybės, o valstybių su defektais kiek tik nori

IP 88.118

Klausimas straipsnio autoriui, o ne tau. Tamstos nuomonė – nedomina, jei nori, šiandien pat gali užsiimti eilę prie rinkimų apylinkės durų, Laisvės partija ir „konservatoriai“ tikrai dalyvaus.

blue yellow zov marinie

..buvai chaaamas,toks ir likai.

IP 88.118

Kas nepatiko? Rinkimų apylinkės durų spalva ar rankena?!

blue yellow zov marinie

..tavo xamizmas.

ar NS

ruošiasi rinkimams į seimą? Ar NS turi savo skyrius miesteliuose?

blue yellow zov marinie

…ruosiasi,gal kelis skyrius kur ir turi,bet,sprendziant is anos masines fotkes,ju yra labai nedaug.Stebiuosi,kaip jiems pavyko surinkt tuos 2000parasu parcyjai ikurt.Ju teiginiai negincytinai teisingi,bet darbai ir elgesys,ne.

jei NS

remiasi tik sostine ir kažkur tik keli skyriai yra, tai NS daro lemtingą klaidą. Keista. Ir labai visokios mintys dėl tokios NS „plėtros“ lenda į galvą. Gal NS tikslas tik nuleisdinėti garą ir ne daugiau?

blue yellow zov marinie

….mano versija tokia ir yra.Simta kartu ta kartojau.Surenka protingus zmones savo kalbom,nes jos teisingos,…ir atitraukia tuos vertingus zmones nuo tiesioginiu,vertingu galimai,darbu…jie galetu but ir seimu sajudy,ir tautininkuose ar busimoj Nidos partijoj.O dabar ju niekur,ex,NS nera.O pati NS nei rinkimuose laimes,nei jokio svorio neturi.Taip tie vertingi zmones eliminuojami is lt politinio gyvenimo.

tai ne veltui

buvo Bilotaitės padėjėju seime…

baisu

labai baisu, kai tokie valdo

Al.

O kiek bus 2×2 ? – Nežinau, aš esu ežiukas rūke. Gaunu algą, ir man gana.
Ministre, o tu žinai savo lytį, ar ir čia tu ne ekspertas ?

blue yellow zov marinie

…jam ta pranesa armonika kasryt,ji nusprendzia,kas jis bus siandie.Universalus karys pieska.

Dzeikas

As jau zinot toks zmogus/ Niekada nei pries, nei uz.
Siulau i pre identus. Gaĺ budamas nominaliu vierchu pagimdys savo nuomuone.

Prašalietis

Lansberginio durnių laivo „intelektualai”, neaišku kokio „švietimo” ministras negali atsakyti kiek yra lyčių…. Paskaičiusiam daktaro Ryano Andersono 2018 metų knygą „Kai Haris tapo Sale“, Sinicai „klausimų dėl lyčių nekyla”, ir jis tiems, kuriems kyla klausimų kiek gi gali būti lyčių, rekomenduoja šią „išsamiai ir dalykiškai išaiškinančią” knygą paskaityti…. „Gūdžiais tarybinės okupacijos” laikais po karo iš tėvų ar, atsiradus vaikų darželiams, iš auklėtojų darželio vaikai be problemų gerai žinojo kiek yra lyčių, ir kaip jos vadinasi -berniukai ir mergaitės… Darželiuose auklėtojos berniukams aiškino kaip dera elgtis su fiziškai silpnesnėmis mergaitėmis, suaugus, kaip vyrams dera elgtis su moterimis…. P.S. Nuo akmens amžiaus iki šių dienų būti „gėjais, leisbietėm, transeksualais, biseksualais, zooseksualais, pedoseksualais”, normaliais „seksualais”.. visi, atėjus „seksualiniam laikui”, „išmokdavo” savarankiškai ir labai lengvai… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…nastajascyj…akademik.Aciu uz paskaita.Daba tai jau zinosim,kad yra berniukai ir mergaites,o ne jokios 72 lytis.Aciu,prasalieioiti,atverei mums..vokus/is Baubas/.

Prašalietis

Dėkok už sužinojimą, kad šiame pasaulyje yra ir tegali būti berniukai ir mergaitės, Sinicai už rekomendaciją paskaityti „daktaro Ryano Andersono 2018 metų knygą „Kai Haris tapo Sale“…, kuri net „daktarui” Sinicai lyčių klausimu galutinai „nušvietė protą”… Pagal tai kaip ir kokiu lygiu komentaruose peckioji matosi, kad vaikystę praleidai tarybinio kaimo glūdumoje, pradines primityvias žinias apie lytis sužinojai iš tėvelių, kai padėjai tėveliams tvarkytis ūkyje, tėveliai pasakė, kad tvarte gyvena vištytės ir gaidžiukai, paršiukai ir kiaulytės… Po 1990 metų tarybinių mokslų galiojimas baigėsi, pasekoje protas labai lengvai „vakarietiškai transformavosi” daug kam, net tokiems „proto bokštams” kaip V.Lansgrybis su Grybauskaite… Pasižiūrėk ir pats ką ir kaip pats rašinėjai, kokią „išmintį” reiškei tarybiniais laikais ir kokią ‘vakarietišką išmintį” ir šiuolaikinę „gramatiką”demonstruoji šiandien. Kaip… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…kad patsai esi mazarastis eklektikos specialistas,ne naujiena,kad is taves suzinojau berniukus ir mergaites esant…nyzkyj paklon,augau Vilniuj,lankiau Salomeike,baigiau VU…taigi,tavo aiskiaregiski matymai kiek pro sali,o kam cia priklijavai ta menkysta kenkeja lanzbletkeri ir sungrybe…vien tavo aistu ir rojaliu pazeista samone tezino.Beje,gal sugebetum priminti….6-7desimtmety piena pilstydavo samciais is bidono ir pieno buteli uzkimsdavo popierium.Kaip buvo pilstomas kefyras….stai koki galvosuki is praeities tau sumislyjau….Nagi,akademike,panirk i praeiti,paziuresiu,ar visai tavo atmintis degradaaavo.

Prašalietis

Lankei „Salomeikę”, Grybauskaitė taip pat lankė „Salomeikę”… „Specifinė” mokykla ta „Solomeikė” ruošusi tolesniems mokslams VU, partinėse mokyklose, pedagoginiuose institutuose ir „aršiai bekompromisinei” daugiau mažiau ideologinei veiklai būsimus neeilinius partinius, tarybinius, ideologinius…”kadrus”, kurie, pasikeitus situacijai, su dar didesniu komjaunuolišku įkarščiu toliau dirbtų „patriotinį” darbą… Pieną tėveliai,matomai, pirkdavo sostinės kokiam turguje, kur valstiečiai pagal „aukščiausius standartus” aptarnaudavo sostinės miestiečius,parduodavo pieną buteliuose užkimštuose popieriumi…Kartais ir mano motina susigundydavo turguje nupirkti kolūkiečių atvežto „šviežio namų” pieno… Dauguma žmonių eidavo pirkti pieno į pieno parduotuvę su savo tara, sviestą pieno parduotuvėje vyniodavo į rudą popierių, kaip ir kokiame „gastronome” vyniodavo į tokį pat popierių iš statinių silkę, saldaines „paduškėles”… Kai dar nebuvo ledų „kioskų”, pieniškus ledus veždavo nustatytomis dienomis ir valandomis į atitinkamas vietas bidonuose….… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…ponas akademike,nupaistei,kaip visada,i pievas,matau,kad tau viskas susipyne i gniutula laike..Nieks pieno turgun nevaiksciojo,pataikei,kad su tusciais buteliais eidavo gastronoman,kol dar nebuvo folginiu kamsteliu,piena pilstydavo,uzkimsdavo tuo tavo da prisimintu rudu popierium,o vat apie kefyra/ji ne tik suraugindavo is pieno/…ir netraukia tavo pragertos smegenys,xa xa xa…del ledu vel pripliurpei nebilycu…visuose gastrikuose buvo ledu dezes,saldomos sausu ledu,ten buvo plombyras,sokoladiniai,karameliniai ledai,nieks saukstais nekrove i vaflinius puodelius/issigalvoji,rupuzgalvi/….O visai tavo smegenai degradave,nes nepameni tu laiku vaiku didziausio skanesto….kakavos kubeliu uz 6 kapeikas,kuriuos grauzdavom kaip ziurkenai/buvo ir kavos su sausu pienu,uz 12 kap,bet neskanus/…..viska pamirsai,kacapu apologete,viska….Ir velyvesnius pieno ir kefyro tetrapakus uzmirsai,ech tu,senoli,vien tik uuukas tavo senoj,pavargusioj,nieko nebevokiancioj galvelej,net gailu taves kazkoooo….

blue yellow zov marinie

…dejau ant tos grybes,vienam suole sedejau su Sapru,kitam suole vargus vargo Siparis,da visokiu idomiu klasioku buvo,net idomu prisimint…taip kad tavo aliuzijos i visokius sudzius,beprasmes.Pats,aiskiai,kokiam uzkampy,su pilkom pelytem vargus vargai,ne prisimint ko is sules neturi.Todel visa niekinga gyvenimeli neskiri,kas yra gera kompanija,o kas,tokie autsaideriai,kaip pats.Todel,pasenes ir sulinkes,susiguzes,kaip pilkas,neisvaizdus peliukstis ir giedi savo ditirambus kacapams.Esi mazas,niekam nereikalingas zmogelis,sapaliojantis bile ka.Mokslu,pagal tavo manuskriptus sprendziant,irgi neisejai.Batsiuviauji nebosj…nagi,prisipazink.

blue yellow zov marinie

.o dar pamirsai vasaros laaaime,vaisinius ledus,is vandens ir sirupo,uz 7 kapeikas…nelaimeli,tau turbut mama kapeiku neduodavo,arba,cukarint is pinigu nemokejai,bitos geros neturejai…..turbut,kieme buvai paskutinis terpyla,kuri skriaudzia,kas netingi….

Prašalietis

P.S. Ideologinio fronto profesionalus „patriote”, laikas būtų nuraminti, duoti pailsėti sielai pavargusiai nuo kovų iki 1990 metų su amerikos imperializmu, po 1990 kova su „kacapų ekspansionizmu ir begaliniu kacapų noru vėl Lietuvą ir likusį civilizuotą pasaulį okupuoti”. Ar 1959-1961 metais „Salomeikės” mokiniams Vilniuje pieną pildavo į butelius, kurį užkišdavo popieriniu kamščiu, nesiginčiju, nes Vilniuje tuo metu negyvenau. Salomeikės mokiniams, busimiems profesionaliems, įgysiantiems VU neeilinę „politinę” uoslę propagandistams gal ir buvo jau iš anksto specialiuose popieriniuose indeliuose su mediniu pagaliuku iškrapštymui įpakuoti, ar ant specialių pagaliukų užlydyti… „plombyrai, vaisiniai, karameliniai… ledai… Provincijų centruose tuo metu dauguma pieną iš pieno parduotuvių nešiodavom specialiais 1-1,5-2.. litrų talpos specialiais šiam tikslui skirtais aliuminiais baltais ar pakeramintais iš vidaus ir išorės spalvotais bidonėliais.., kas neturėjo… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..tai ko tu,varguoli,nukalbejai pries tai,esa as is kaimo…,kai tuo tarpu pats is kazkokio uzkampio,nixuja nezinai,o pliauski,lyg butum pasaku karalius is praeities…tu,dvasnele,nekaisiok vel cia to bletkerio,kazkokios psixoanalitikos ir kaizeriu su baltais xalatais….jau metus laiko ta pliauski non stop….viena ir ta pacia kvailyste…durniu laivas,salo ukraine,kto neskacet…tavo perdziuvusios smegenys is to vienintelio vingio nuo ciepciaus,daugiau nieko nebeisstena,rukena tu vienas.Diena nakti ziuri zombojascika ir net nebesuvoki,kas Zemej darosi.Vargsas zmogysta,atsimerk,apsidairyk,nueik bent i koki koncerta,paroda,gal galvoj prasvieses,mesk ta savo batsiuvyste pusrusy,issiplauk langus…ir galva.

dagyyjk

Jei klausimas „kiek yra lyčių” ministrui yra ekspertinio lygio klausimas, tai akivaizdu, kad jis netinkamas ne tik būti ministru, bet net ir mokytoju netinkamas būti. Tokio išsilavinimo žmogus (ar jis turi bent kokį išsilavinimą) jei nori dirbti švietime, tai yra tinkamas tik kiemsargiu mokykloje būti.

iš jo atsakymo galima spėti

kad jis pats galimai iki šiol nėra apsiprendęs dėl savo lyties?

Mickėyus Mouseas

Jakštą į ministro kėdę rekomendavo Šimonytė. Nausėda palaimino (kaip ir Raskevičių ,kaip ir Dobrovvolską). Prieš patapdamas ministerių ,Jakštas stažavosi JAV. Vat ir idomu : KĄ ten sužinojo ,KOKIŲ žinių įgijo?

kažkas baisaus darosi su švietimo ministerija

Čia ne ministras, o tragedija, skuduras, matyt jį tik valkioja šimon pagal savo dūdelę.

Dzeikas

Kad tai skuduras ir eziui aisku.
Neaisku tik kvailiems, kad kitokiu Lietuva valdzios aparate nelaiko.
Nes avys gavusios teise rinkti lyderi liuto neisrinks.
Niekada.
Kodel?
Todel kad ju, aviu nuomuone liutas yra kvailas.

blue yellow zov marinie

…i swietimo mini isterija trenke senasis Dievas Perkunas zaibu,tardamas….apakit visi,tapkit Tamsos mini isterija…….zinosit daba visi,kad negalima apleisti senuju,tikruju Dievu.Turit ta savo primesta kristuti su jo mistine,nesuvokiama trejybe,zinokites,valgykit karcius vaisius/ir gerkit vaisiuka,rasalu vadinama,kvaitinkites,ATSKALUUUUUNAI/.

Paul Casimir

Pederasto berods nelaimino bankininko patarėjas? Nes nereikėjo. Tik Gentwył senasis laimingas labai buvo ir nubalsavo dėl pirmininko pareigų Seimo komitete Žmogos teisių.

Nieko nežinau,nieko nemačiau

Jis viską gerai pasakė.Ministras ne ekspertas.Tik ekspertai iš aukščiau gali pasakyti kiek covid skiepų leisti pacientams ir kiek yra lyčių.Viskas pagal politinį ideologinį instruktažą,kaip ištreniravo augintinį taip ir loja.

Paul Casimir

!!! 🗿👍

Paul Casimir

PS Tik loti ans nepatempia. Kiauksi daugių daugiausia. Inkščia tai tikrai.

blue yellow zov marinie

…lyciu yra daug. kas jus kad zynotumete, as esu gejus-niekadejus

blue yellow zov marinie

…labas,lzedimitrijau,senokai buvai is sudu kruwos beislindes,gywuly….

Marius

Kai toks kvailys yra ministru, nieko nuostabaus, kad švietimo sistema ir toliau degraduoja.

Paskutinį kartą redagavo 2 mėnesių prieš Marius
Dzeikas

Jis toli grazu nekvailys.
Jeigu jis kalbetu kitaip tai ilgai nepaministeriautu.
Ir jeigu savigarbos jis turetu daugiau negu proto, tai valdzios aparate, ypac lietuviskame valdzios aparate , jis neuzsibutu. Tiesa sakant jo net arti neleistu i ta aparata.
Tavo klaida tame, kad tu isitikines, kad tokie ministrai isimtis, atsitiktinis zmogus.
Tai ne atditiktinumas.
Tai desnis, kad tokio kirpimo zmogai sudaro Lietuvos valdzios aparata.

Vytautai,

Jūs atsilikęs… Oficialiai jau 104 lytis…

blue yellow zov marinie

…a girdejai,ka sake sikmonke apie Nemuno lytis…..xa xa xa

62
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top