Vytautas Sinica. Tariamų konservatorių valdomose ministerijose draudžiamos Kalėdos

Žmonės dar net nespėjo patikėti tuo, kad vadinamieji konservatoriai iš tikro yra liberalai, o jau reikės pradėti suprasti, kad jie net ne liberalai, o tiesiog leftistai, aukojantys laisvę dėl pataikavimo mažumų jausmams.

Liberalizmas kovojo už žodžio laisvę, už nevaržomą konkurenciją, už religijos laisvę, už papročių ir kultūrų raišką kur kaip kam norisi padorumo ribose.

Leftizmas aukoja žodžio laisvę, kad nebūtų įžeisti jausmai, aukoja gebėjimų konkurenciją, kad visur būtų pakankamai atspindėti visų mažumų atstovai, aukoja tradicines šventes ir elgesio normas, kad nebūtų įžeistos visokios mažumos. XXI amžiaus pradžioje pirmieji leftistai Vakaruose pradėjo vadinti Kalėdas žiemos šventėmis ir drausti Kalėdų egles ar muges miestų aikštėse, kad tai neužgautų kitatikių.

2022 metais tariamų konservatorių valdomose ministerijose nešvenčiamos Kalėdos, nes tai gali užgauti tuos, kuriems Kalėdos ne šventė.

Nenueikite paviršiumi: problema čia ne tai, kad kažkuris kolektyvas liko be darbo Kalėdų baliaus. Problema čia ta, kad sąmoningai atsisakoma savasties, savų vietinių švenčių, padlaižiaujant įvairovės idealams, sutinkant verčiau nerodyti savito gyvenimo įpročių.

Nieko keista, kad kai sava kultūra nėra savaime brangi ir rodytina visiems iš tolo, kai kyla mintys ją pasilaikyti privačiai („atšvęsit namuose“), tada ir demografinės problemos nėra sprendžiamos. Juk tautos yra jų kultūra. Jeigu nesididžiuojam savo kultūra, kam vargintis ieškant būdų, kad išliktų ir daugėtų būtent mūsų kultūros atstovų, lietuvių? Čia gali gyventi bet kas, šventės bus jau kitos.

Nešaržuoju, neperdedu. Parodykite kas nors, kokių demografinės krizės mastą atitinkančių veiksmų ėmėsi, kokiais pavojaus varpais skambina tiesiogiai už šeimos politiką, taigi ir už demografiją atsakinga Kalėdų nešvenčianti Socialinės apsaugos ministerija. Domiuosi politika, bet nesigirdi. Nes mūsų buvimas mumis nėra savaime vertybė, o tada ir mūsų išlikimas nėra absoliučiai būtinas valsybės tikslas. Ne sutapimai, o nuoseklumas.

Pernai įrašiau trumpą filmuką politkorektiško šventų Kalėdų gėdijimosi tema.

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
babajus

Alax akbar , kalėdos kaput

va va

Kristaus gimimas – dievo virtimas žydu.

irr

kalėdos laisvadieniai ir žmonės kaledas švenčia namie o ne darbe, jau visai durno reikia kad per kalėdas eitų darban ir darbe švęstų kalėdas.

Dzeikas

Gal tai ir gerai, kad sekimas Kristumi tampa ne nemokamas ir pasivadinus krikscipnimi gali tekt atsakyt uz bazara.
Nes i baznycia jau tapo koktu vaikscioti koks tai balius maskaradas, o ne Dievo namai.
Beje, hu is hu patikrint labai lengva – pavadink zmogu broliu ar seserimi baznycioje (vienuoliams sis stress testas nepritaikomas – tai ju oficialus kreipimasis vienas kitam) – nelabieji paziures i tave kaip i durniu.

Papas un Borgija

Kad tu durnius, juliau Milaiti, čia ne naujiena, mes tai žinome

kokie

kokie dar dievo namai bažnyčios? Kristus aiškiai pasakė kad pastatai dievui nereikalingi ir tikroji malda kai bendrauji su dievu užsirakinęs savo kambarėlyje, skaitykit bibliją.

Al.

Jei per Adventą darbuose ir mokyklose nešvęstų ,,Kalėdų”, su daugybiniais Kalėdų seneliais, tai būtų tik sveikintina. Bet, deja, tai yra tik kominterno programos vykdymas. Vilniaus torto / kremliaus bokšto kalėdinė ,,eglutė” to pavyzdys.

gojus

gojai/nežydai švenčia kūčias ir buria/kuria gerovę ateinantiems metams.

Skaitytojas

„tiesiog leftistai, aukojantys laisvę dėl pataikavimo mažumų jausmams“

Čia vis dėlto norėčiau p. Vytautą patikslinti: pataikaujama ne mažumų jausmams (kiek musulmonų iš tikrųjų dirba toje ministerijoje?), o Briuselio tetulių norams. Ir, panašiai kaip sovietmečiu, tų norų net garsiai pasakyti nereikia: sąjunginės respublikos atsakingi darbuotojai tiesiog patys eurotetulių norus nujaučia ir atspėja. O kas neatspėja, tas labai nepažangus, gal net grynuosius pinigus naudoja ir vabzdžių nevalgo? O gal net, baisu ir pagalvoti, dar ir klimatu netiki?

Al.
Žemyna

ANAIS laikais, kai į savo pabaigą „partija ir vyriausybė” sušvelnino požiūrį į religiją, buvome taip susitarę: kitatikiai pavaduoja mus (dirba už du) mūsų religinių švenčių dienomis, o mes už kitatikius jų švenčių dienomis dirbame. Taip pasidarėme gal net ir daugiau, kaip 10 papildomų laisvų dienų per metus. Visi buvome patenkinti. Ir nereikėjo vieniems prieš kitus vaidinti didesnius už kitus „komsomolcy-aktyvisty”…

Информационное агентство БелТА
taip

juokingas pavadinimas- „krikscionys demokratai- tevynes sajunga”. nei krikscionys, nei demokratai, nei jiems rupi Tevyne, ir jokia jie ne sajunga, o kisenine partija.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top