Vytautas Sinica. Tarptautinis veikimas prieš savo valstybę

Kaip atrodo tarptautinis veikimas prieš savo valstybę, ją šmeižiant? Sunku būtų rasti geresnį pavyzdį. Matas Maldeikis iš TS-LKD frakcijos rašo ir rašo angliškai, taigi užsieniui, kad Lietuvos prezidentas gina nacių kolaborantus. Pavilionio pavyzdys, užsieniui juodinant prezidentą ir per jį Lietuvą, aiškiai užkrečiantis.

Spėju, kad minint kažkokį nacių kolaborantą kalbama apie Joną Noreiką, dėl kurio vienintelio iš tuo neteisingai kaltinamų rezistentų Nausėda yra pasisakęs. Tad tuo pačiu ne tik šmeižiama Lietuva, bet ir atskleidžiamas požiūris į lakmusu tapusią Lietuvos laisvės kovų asmenybę.

Patriotinė partija, valstybinis mąstymas, Sąjūdžio idealų tąsa. Yra žmonių, kurie tuo vis dar tiki…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
regis

Vienas tik tėvas normalus Lietuvos patriotas Maldeikių šeimoje

Rinkėja uš Kauno

negaliu atsistebėti Maldeikienės paperuku. Obuolys nuo obels netoli krinta.
Apie Matuką kaip eilinė rinkėja su netrumpu stažu galėčiau pasakyti tik tiek: „shitty crazy and funny political dwarf”- šūdinas kuoktelėjęs ir juokingas politinis nykštukas. Angliškai, kad jam ir jo skundų adresatams būtų suprantamiau.
Žinoma, tai tik mano asmeninė nuomonė apie šį personažą. Bet spėju, kad vienminčių tuo klausimu galiu turėti nemažai.

Transkonservatoriai

Yra Lietuvos valstybės ir nepriklausomybės duobkasiai.

stasys

Nereikia taip jaudintis , reiškinys „gražulio’ turi ir pasireiškia įvairiomis formomis . Na M.Maldeikis taps nauju ‘politiniu plaibojumi’ .. o juk taip ir turėtu būti politinėje konkurencijoje . Na kas dabar rimtai žiurį į R.Juknevičienę ir A.Kubiliu ..? du nusene ir ‘nutrinti’ anu laiku ‘politiniai dinozaurai’ dar viešumoje pamaskatuoja savo ilgomis galvomis , kai reikia paremti kokį partinį nusmegusį kampą ..bet visumoje jie jau netinka dėstyti naujai partinei pro-formai . Va jaunas (diedas) Matas kitas reikalas , tinka ir ‘pastukalinti’ kai reikia ir dvi rankas į viršų pakelti balsuojant . Tiesa sakant nesuprantu ko čia jaudinasi Vytautas .. kažkam juk teks ir jį nešti į politinęs viršunes ant rankų .. taip kaip kojomis tokie paprastai nevaikšto . (biez obid) .

Komentaras

Na, taip sis zmogus veikia pries valstybe. Vis delto toje partijoje yra keli asmenys,kuriems rupi Lietuva. As nesudeciau visu I viena maisa. Gal jie nieko labai nepasiekia, bet negalima sakyti, kad visi yra antivalstybininkai. Niuancuoti.

Partija

Partija netikiu, taciau zmones vertinciau kiekviena atskirai. Ar, Vytautai, jus galvojate, kad yra vien partijos gerbejai ir absoliutus visu jos nariu smerkejai? Yra dar ir tokiu, kurie atskiria paskirus zmones nuo partijos. Rezultatas gal ir nebus Valstybes naudai, taciau visu partijos nariu vienodai pasmerkti, kaip zmoniu, nereiketu. Cia toks poziuris is zmogiskos puses. Teisybes apie zmonrs delei. Na, gal per sudetingai pasakiau. Partijos tikrai neginu ir ja nesizaviu.

esmė

ne matukas, o dėdulė ir anūkas, kurių dėka tokie matukai seime atsiduria

Čia vyksta

joks pasaulio ,kapitalizmo perkrovimas ar perprogramavimas,o tiesiog ,prisidengiant pandemija ir skaitmenizacija, bandoma įvesti primityvią pasaulinę diktatūrą.Tai,žinoma,nepavyks,o ištikimiems Švabo šuniukams Lietuvoje bus atseikėta pagal nuopelnus.Babelio bokšto statytojai.Viskam savas laikas.

DD plius DD

Aš tokiems Maldeikio veiksmams nematau absoliučiai jokio pateisinimo. Atrodo, pulkininkas Slavinas ir jo būrys gali didžiuotis- ne šiaip skundiką šmeižiką, o parlamentarą įkinkė į savo purvinas vežėčias.
Nemanau, kad M.Maldeikis yra jau toks naivuolis ir nieko negirdėjo apie Noreikos darbus be slavinų, vinokurų ir kuklianskių „padskazkių”. Čia greičiausiai banalus valdančios daugumos ir prezidentūros pjautynių epizodas.
Ką gi. Mano verdiktas- Nausėda 10 valdantieji 0…

tokios tokelės....

tam matukui kaip ir maldeikienei laiks grįžt į gražiąją Palangą ,prie Ronžės . Žuvį pardavinėt ,o ne užsiiminėt niekais darant sarmatą Lietuvai tarptautiniu mastu. Turguj jūsų abiejų vieta ,geriausiu atveju.

StasySG

Ar Maldeikiukas prisiekė?:—— „„Aš, (vardas, pavardė),

prisiekiu būti ištikimas (-a) Lietuvos Respublikai;

prisiekiu Gerbti ir Vykdyti jos KONSTITUCIJĄ ir įstatymus, saugoti jos žemių vientisumą;

prisiekiu visomis išgalėmis stiprinti Lietuvos nepriklausomybę, sąžiningai tarnauti Tėvynei, demokratijai, Lietuvos žmonių gerovei.

Tepadeda man Dievas!“”.—-Jeigu taip, tai jis su savo LGBT pažeidžia Konstitucijos 38 str: „38 straipsnis
Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas.
Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę. Santuoka sudaroma laisvu Vyro ir Moters sutarimu…”

T0mas J.

Vienykimės,junkimės, sutriuškinkim landsbergizmą – Tėvynės naikintojus!

normali politinė partija

už tokį akibrokštą pašalintų asmenį iš narių tarpo.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top