Vytautas Sinica. Tobulas ideologiškai kontroliuojamo pasaulio epizodas

Tobulas ideologiškai kontroliuojamo pasaulio, į kurį pereiname (tiksliau grįžtame) epizodas: JAV sausio 6 dienos Kapitolijaus riaušių dalyvis paleistas iš kalėjimo po to, kai parašė viešą atsiribojimo nuo Donaldo Trumpo ir jo pasmerkimo laišką.

1:1 Svarinsko pasakojimai iš Intos lagerio, tik tada reikėjo išsižadėti buržuazinės fašistinės smetoninės Lietuvos ir „melų“ apie okupaciją.

Patiriantiems iššūkių su analogijomis: jokiu būdu nesakau, kad vienodi nusikaltimai – Kapitolijaus riaušės buvo nusikaltimas, o antisovietinė rezistencija nebuvo. Tačiau vienoda abiejose situacijose yra suteikiamos malonės sąlyga – išsižadėti pažiūrų, nepriklausomai nuo realaus ar ne nusikaltimo.

https://www.lifesitenews.com/…/jailed-jan-6-defendant…/

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

O kas to nežino, kad dezinformacijos propagandos pagalba valdomas runkelynas? Aš jau 18 metų gerai žinojau, kad melo pagalba ir išgalvotos istorijos pagalba valdomas ubagynas. Lietuvos ubagynas ir zubrylos, mokslo pirmūnai, taip pat.

NuNu

Penas populistams, parašai raštelį ir laisvėje. Gal suėmimo terminas baugėsi, nutarė nepratęsti, pakeitė kardomąją priemonę ir t.t. Durninimas visomis priemonėmis smegenų.

Al.

,,Kapitolijaus riaušės buvo nusikaltimas”. Sinica, Kapitolijaus riaušės buvo surežisuotos. Kieno ir kada buvo pastatytos Kartuvės prie policijos gausiai saugomo Kapitolijaus. Kodėl į Kapitolijų žmones kvietė policininkai? Kodėl keli kiti apsaugos policininkai po to nei iš šio, nei iš to nusižudė ? Antifos aktyvistai buvo priekyje ir vadovavo įsiveržimo pavaizdavime. Kitus Antifos narius policija įleido iš anksto per šoninį įėjimą. Vienintelis nužudymas buvo inscenizacija dalyvaujant Antifai ir policijai ar FTB greta vienas kito. Ir t.t. Daugybė liudijimų ir vaizdo įrašų. Bet kartojama tas pats bukas melas. Nusikaltimas yra valdžiai organizuoti tokio mąsto klastotę.

Ei, Propatrijos jaunime,

negi nesuvokiate, kad apsivogėte?

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top