Vytautas Sinica. Tylėti būtų gėda patiems prieš save

Nacionalinis susivienijimas kreipėsi į VRK dėl debatų dalyvių diskriminacijos LRT eteryje. Šiemet LRT organizuoja debatus dar nesąžiningiau nei pernai. Visais būdais siekiama, kad tik ‘tradicinėms’ parlamentinėms partijoms nereikėtų eteryje susidurti su neparlamentinėmis, tarp jų – ir su Radžvilu.

Pernykštis išradimas – VRK leido partijoms susitarti tarpusavyje, su kuo debatuoja. Koks netikėtumas: didžiausios partijos susitarė tarpusavyje. Šiemet LRT savo ruožtu sugalvojo, kad debatų dalyvius suporuos pagal jų populiarumą užsakytoje apklausoje. Pati apklausa dėl daugelio priežasčių tam netinka, bet ne čia esmė.

Esmė, jog vienintelis sąžiningas debatų sudarymo principas yra burtai: viešai išsitrauki ir žinai, prieš ką debatuosi. Kas keisčiausia, tai, kad net jeigu LRT labai sunku pasistačius kamerą ištraukti tuos burtus, VRK jau padarė tai už juos. Partijos galėtų būti grupuojamos debatams pagal savo burtais trauktus rinkimų numerius. Vieša ir atsitiktinė atranka. LRT netgi pati taiko šį principą radijo debatams. Bet tik ne TV eteriui. Čia pernelyg svarbu, kad galėtų įvykti tikra akistata.

Jeigu tai būtų vienas šaukštas deguto, būtų galima patylėti. Tačiau visa rinkimų sistema Lietuvoje sukurta taip, kad esantys Seime jame liktų, o niekas naujas iš šalies negalėtų patekti. Pradedant nuo VRK sudarymo, absoliučiai ydingo partijų finansavimo, debatų eterio dalybų ir daugelio kitų aspektų. Tylėti būtų gėda patiems prieš save.

P. S. kad nebūtų kvailų generalizacijų. LRT pilna sąžiningų žmonių, kaip I. Larionovaitė, A. Ketlerienė ir daugelis kitų (nors dabar kolektyvas keičiasi bauginančia linkme). Neabejoju, kad dauguma kolektyvo yra už demokratiją, žodžio laisvę ir visų pilietinių teisių lygybę. Deja, vadovybė elgiasi priešingai ir daro gėdą jums ir mums.

Plačiau: „Nacionalinis susivienijimas“ pateikė skundą Vyriausiajai rinkimų komisijai

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Deja

bet sinica su radzvilu yra tik puikus pavyzdys, kaip sumauti geras idejas…

Paulius>Deja

gal vis tik tokius teiginius reiktų pagrįsti, o ne tik armonaitiškai lepsėti užsilipus ant „žinančio tikrą tiesą“ pakylos?

stasys

Skundas turi pagrindo , bet reikia pagalvoti ir apie rinkėja V.Sinica . Suteikti proga pasirungti sisteminėms partijoms TV ekrane su ‘mažiukais’ galima tik tuo atveju kai abi pusės lygios ir abi sutinka . Rinkiminiai debatai paprastai reiškia jog temos bus slepiamos, o jas galima parinkti siekiant įtakos vienam ar kitam debatu asmeniui .. Man atrodo jog protinga nemaišyti mažiukų su didelėmis partijomis , tai kas mažiems šansas didelėms lengva debatu pergalė .Kompetencija kalbėti bet kokia tema , apie šalies problemas, ateina su metais ir čia dar ‘mažiems’ reikia augti ir rinktis patirties . Mano siūlymas , debatai maži su mažais , didžiosios su didžiosiomis klausimus sau iš urnois traukia kiekvienas asmeniškai ir diskutuoja tarpusavyje .Viena detalė : klausimus diskusijai reikia… Skaityti daugiau »

rinkėja iš Kauno

Siaurusevičius buvo tolerancijos, pliuralizmo TV eteryje ir profesionalios žurnalistikos šviesulys, lyginant su ta kreivadante po bliūdeliu apkirpta fanatiška leftistine boba Monika. Kurią į LRT generalinio direktoriaus postą sąmoningai įkėlė Dalytės Burokevičiūtės ranka.

Ėlėrtė nuoroda. Ar nuoroda Ėlėrtė:

LRT skelbia, kaip bus organizuojamos Seimo rinkimams skirtos laidos

Kis

njeigu elgsis banditiskai,tada ar nera prasmes aplamai atsisakyti tu debatu.Tegu kalbasi tarpusavyje,juk TS tikrai sutars ir su maziukais,juk maziukai(ne NS)tam ir kuriamas,kad antram ture pabalsuotu uz Landzbergi-TEGUOJA LIETUVOJE KGB STRUKTUROS IKI 102 METU.Kaip mes nekenciame ju???????

NS jau prapylė viską,  pirmiausiadėl savo kaltės?

Jokie formalūs skundai skundai VRK ,pagal sistemos taisykles,nepadės…NS liks už Seimo ribų dėl savo aklumo ir neadekvatumo…..NS neįgali net organizuoti mažesniųjų partijų boikoto LRT ,,debatams”. O puikus publicistas A. Rusteika, NS tarybos narys, aukstos vietos rink. sarase turetojas tik dabar vaizduoja atrades, kad ONS institucijos (iskaitant LRT) daro viska, kad rinkimai butu nelygus, nesaziningi ir is anksto nulemti. Taip autorius tik dabar apsimeta suprates (supraskime poteksteje…), kad butent todel NS rinkimuose laukia nulis mandatu tiek sarasuose, tiek vienmandatese.. Deja, pats tarybos narys savo tekstais ,,Respublikoje‘‘ ir kitur padare viska, kad pries ONS organizuojama nesaziningu rinkimu buldozeri visi partiniai maziukai- sios santvarkos oponentai- nesusivienytu i koalicija- viena kumsti. NS (t. y. Nac. Svajotoju) taryba liepos menesi balsavo prie jungimasi i koalicijas… Skaityti daugiau »

Gal aš visiškas aulas,

bet manau kad turiu teisę žinoti kas tas ONS ?

ONS

Olig.-nomenkl.santvarka(daug kartų mūsų pol -ek. sistemą taip apibūdino V. R, bei kiti sąžiningi mąstytojai}.Beje, NS keistai VIEŠAI VENGIA tiesiai tą kalbėti tekstuose rinkėjams. Gal, kad nesupyktų ONS ŠULAI už teisybę,gal dėl baukštumo, gal dėl gudravimno? O gudravimo pasekmė tokia, kad jie net bijo kalbėti , kad jų tikslas panaikinti ONS PAKEIČIANT ją demokratine santvarka…
A.

Hm iš Pro Patria

Komentarų uždarymas nužudys Pro Patria puslapį. O būtų gaila.

> Hm

Visi Pro Patria žmonės Lietuvos miestų gatvėse, kiek žinau. Trūksta erdvės tapšnojimui?

stasys

panašu kad čia niekam neįdomi ta rinkiminiu diskusiju LRT-ė tema . Vargas V.Sinica , rašote ar ne savo tuos str. komentaruose žmonės ir toliau pasakoja apie savo ‘kiauliu debesis’ .

Amžinas

Noras girdėti tik save,tebesitesia NS partija kaip ir propatrija visada bijo, todėl uždarinėja komentarus ir kitokia nuomone, labai panašu įLRT , todėl susikadę, ir vienybė patriotu yra anekdotas.

DD plius DD

Įdomi detalė- miklių rankų ir liežuvių debatų dispečeriai iš LRT visą šitą šposą bando uždangstyti VRK rekomendacijomis. Lyg tarp kitko užsimena, kad čia ne jie patys, o Komisija jiems taip patarė. Tik problemėlė ta, kad tų rekomendacijų niekas nematė. Būtų labai įdomu, ką Komisija atsakys. Nemanau, kad jie tokie besmegeniai bestuburiai ir aiškins, kad čia jie ir sugalvojo šitą rinkimų procedūrinį patobulinimą….

Diedas

Įnirtinga kova dėl vietos prie lovio.
Prativna skaityt.
Vienintelis teisingas kelias, boikotuot rinkimus.
Spirt lauk visus sisteminius nesisteminius partinius ir nepartinius svoločius besibraunančius prie gero ėdalo.
Tautiečiai, nebalsuokit.
Vis tiek apgaus.

stasas

Darbas alkūnėmis irgi reikalauja tam tikro pasiruošimo , be abejo toks darbas ne V. Radzvilui .

Diedui

Lietuvis kaip gabrovietis, kuris eidamas pirkti batų rado miltelių nuo nuospaudu. Atėjęs į parduotuvę paprašė dviem numeriais mažesnius batus, juk neleisi naudingam daiktui be naudos lentynoje gulėti.
Tautietis rinkimų dieną negali nebalsuoti, juk po to negalesi keturis metus bliauti – vai, vai, vai kaip blogai!
Tautietis pavyzdingas pilietis, pirmą išsirašo „kreditą”, o tik po to aimanuoja.
Ką tik girdėjau reklamą, V. Uspaskich ir vėl duos šaliai ledų (dadū stranie ledū), o va V. Radžvilas su A. Rusteika, tik amebų, pirmagyvių ir kitokių acefalijų. Pasirinkimas – „ochujitieln…”, kaip sakė Loreta, prisivalgiusi ledū.

Eugenijus

Radžvilo partija niekuom nesiskiria nuo sisteminių.

Eugenijus

Radžvilo partija niekuom nesiskiria nuo sisteminių partijų.

Yra

Pasakyta, tie kurie eis balsuoti, bus ligoniai, nes jiems bus išduoti biuletėniai, o išrinktieji gyvens ir už jus viską nuspręs…

stasys

Eugenijaus duok truputį laiko V.R. Ką tik issiperejo ir jau vilciai ?užeina čia toks Algirdas Sąjūdžio veteranas .ans partijas tik kaip sukergiamas karves, va pavyko suporuoti reiškiasi tinkamą.. Toks būdas nieko doro nekuria.

>6:54

Taikliai apie tą Algirdą – „arba sukergsiu, arba apdergsiu”.

LS ir  NS skirtumai ir panašumai....

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/liutauras-stoskus.-keletas-strichu-is-asmenines-rinkimines-patirties-su-pas L. Stoškus iš LS, dėsningai ONS ir koronos salygomis, nesurinko parašų kandidatavimui. Nesurinko ir NS sąraše esantis jaunalietuvių žmogus- S, Buškevičius ir tt.. Bet asmuo , pagal jo teksto mintis, taip ir nesuvokė, kad demokratų ir šiaip pavienių ,ar organizuotų geriečių , pastangas žlugdo ne atskiri prasti rinkimų taisyklių punktai, bet pati santvarka šimtais įstatymų taip sutvarkyta, kad triumfuotų tik ONS tinklui priklausančios ,,lovio’’ partijos… L. Stoškus ,lyg apsirūkęs, rimtu veidu kalba apie ,,netobulą demokratiją’’ Lietuvoje tuo metu, kai V,R. ir kompanija seniai argumentuotai teigia į,kad panašūs teiginiai yra visai neadekvatūs realybei. Bet Stoškui ir Ko ,matyt, nelemta suvokti, kad Lietuvoje seniai puikiai veikia demokratiją vaidinanti santvarka- ONS… Manau, L. S. , D. Kuolys ir Ko iš LS seniai… Skaityti daugiau »

Jau nelaiko nervas

Šikniai, (NE)eiliniai mulkintojai.
Propatria.lt „spamo” neišgali susitvarkyti, o skelbiasi mesijais. Užsikniskit jūs su savo tuščiu kudakavimu !!!!!!!
Jums tik į valdžia, paskui „kaip visada”.
Eikit jūs velniop su savo išsidirbinėjimais…
.
Jumis NUSIVYLIAU dar net prie rinkimų finišo nepriartėjus. Tušti jūsų plepalai, todėl už jus nebebalsuosiu !!!
Ir iš vis nebalsuosiu – jeigu nėra už ką balsuoti, tai kam eilinį kartą savanoriškai mynioti VILTĮ.
.
Jei velniop, tai viskas velniop !!!!!
.
O dabar cenzuruokit.

stasys

Atviras nervas visada žmogui svsikatą gadina o čia dar blogiau kažkoks ‘spamas’ puola . Idomu ka žmogus pasakytų kai iš paskos lytinės lūpos imtu sekiotų su visu savo grožiu ? Prisitaikai arba toliau drožį .. nedvejodamas .

>>   Stasys ir visi kiti molio motiejai

EN – „Spamas”.
LT – „Brukalas”, tai yra toks nepageidaujamas, piktybiškas ar net pavojingas kompiuteriui rašytinis tekstas… Kaip tai atrodo, galite pasigrožėti propatria.lt komentaruose, kurių tinklapio administratorius niekaip nepašalina. O tai blogai charakterizuoja jo kompetenciją…, ir neigiamai nuteikia svetainės lankytojus… Taigi, čia nekažkoks ‘spamas’, o…, bet tokiam neišmanėliui piktybiškai priekabiaujančiam užuot aiškinus, verčiau pasiūsti velniop.

Ar NS imsis pilietinio pasipriešinimo inicijavimo?

NS galetu imtis lyderystes bandant organizuoti bendra visu maziuku sąrašų pasipriesinima LRT supernesaziningai strategijai( smulkiuosius telediskusijoms surusiuojant tik su smulkiaisiais pagal sociologinius maziuku reitingus). Siūliau ,regis, prieš savaitę, jiems laiškais…Nulis reakcijos… Šapalas iš NS į tai ,,išmintingai” atsakė ,kad toks galimas 13 partinių sarašų boikotas yra Algirdo, o ne NS darbas… Nereikia buti genijumi, reikia tik atsikratyti NS jau tipiskos radzvilisko stebejimo ir aimanu mastysenos- taktikos ir zaibiskai 70 procentu partiju vedliu (atmetus 4 partijas- reitingu favorites) pasiulyti vieningu frontu boikotuoti tokius nesaziningus (ne burtu , bet rusiavimo keliu organizuojamus ) debatus. Manau NS galetu suorganizuoti puiku visu mazesniuju ,iskaitant mazesnes ,,lovio‘‘ partijas, pasipriesinimo vaju , kuris galetu baigtis LRT ir VRK moraliniu bankrotu ir skandalingu ju isrusiavimo sistemos staigiu… Skaityti daugiau »

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top