Vytautas Sinica. Užuojauta Lietuvai, nors ji ir pripratusi

Velykos tikrai prisikėlimo metas – daug įvairesnėm prasmėm nei galėjot pagalvoti. Liberalų sąjūdis, Eligijus Masiulis, Kurlianskis, visi įtariamieji išteisinti dėl kaltinimų korupcija, Masiuliui net grąžinti pinigai, kartais viršiję jo deklaruotą turtą.

Absoliučiai daugumai žmonių tai pagrįstai bus galutinis patvirtinimas, jog Lietuvoje neegzistuoja teisingumas ir lygybė prieš įstatymą, kur tavo laisvė nusikalsti priklauso nuo to, kokiai stovyklai/grupei/klanui priklausai.

Paradoksaliai tai bus didžiulė pergalė ir reabilitacija visoms korumpuotoms ir tokiomis pripažintoms jėgoms – jos galės kartoti, kartos ir sulauks daugumos žmonių pritarimo ar bent abejonės, kai sakys, kad buvo politinio susidorojimo aukos, o ne nubaustos visiems vienodo teisingumo.

Įdomi bus tik vienos grupės reakcija – pačių liberalų šalininkų bendriausia prasme, ne vien pačios partijos rinkėjų. Kaip taisyklė, jų tarpe daugiausiai pasitikėjimo Lietuvos valstybės institucijomis, teisingumu, teismais ir t.t.

Ir iš tyrimų, ir iš tiesioginės aplinkos akivaizdu, kad didesnė jų dalis patys suprato ir neturėjo abejonių, jog korupcija buvo, Masiulis pagautas su įkalčiais ir teismas tėra formalumas. LLS rinkėjų 2016 metais sumažėjo 3 kartus. Tad štai, ar dabar tie žmonės patikės, kad jiems patiems akivaizdžios korupcijos nebuvo, nes taip pasakė teismas, ar pradės abejoti ir pačia teismų sistema, kuria kiti piliečiai abejoja jau labai seniai?

Pirmuoju atveju už tokį žmogų viską sprendžia autoritetai ir kalbėti apie savarankišką mąstymą kaip ir nebėra ką. Antruoju atveju (jei vadovaujamasi savo sveiku protu), laukia baisus nusivylimas valstybe ir teisingumu. Manau, kad ypač karo ir būtinybės maksimaliai pakelti žmonių nusiteikimą ginti šalį karo atveju fone, tai tikrai labai svarbus klausimas.

Užuojauta Lietuvai, nors ji ir pripratusi.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kazys

Tokią korumpuotą skylę ,vadinama Lietuva vis mažiau ginti kas norės.

Mickėyus Mouseas

Tai dabar Masiulis ir Co galės reikalaut maralynės matijarialynės kampensacyjos.

irr

ačiū Dievui,jei kuo greičiau neliks veislinių idiotų ir visos fermos.

nebus

valstybių nebus, valdys koorporacijos. Ką ten valdys – jau valdo : ką liepia PSO idiotai tą ir vykdo PSO idiotų tarnai.

Geri laikai buvo….

Pamenu, kada Romualdas Visokavičius buvo jaunesnis ir vadovavo Lietuvos bankui, tai taip smagiai “patvarkydavo” darbo kabinete ant stalo Hermio banko valdytoją Nadieždą Novickienę, jog šiai tik galva kretėdavo…Ech…Smagu kažkaip…

Putinas

Labas vakaras, durniai.

taip tai taip ,ale....

vis tik durnas tas Kurlianskis po nuosprendžio išsižiojęs,kad prokuroro puodas tuščias (tik todėl pgl.jį – garsiai skamba) ,o jo „puodas” ,taip išeina, pilnas todėl veikia iš pasalų ,tyliai …

puiku: komunistai ir pedofilai valdo

rusų – okupantų šuniukai: komunistai ir pedofilai per savus kgbistus (teisėsaugą) pilnai valdo Lietuvą.
URA URA URA !!
SLAVA PUTINU !!!!

Reiktu keisti LT veliava

turet but balta juoda.Ir dar kaitaliotis spalvu vietom.Jos priklausytu nuo valdzios nuotaikos.

Liūdnas, ne blaivus

Teismo sprendimas pagrįstas ir logiškas, nes konkretaus korupcinio nusikaltimo, tikėtina, ir nebuvo. Verslininkas pirkosi įtaką už grynus ateičiai, t.y. jis statė ant kortos, kad Masiulis bus ministras pirmininkas. 100k EU yra centukai, ir net milijonas tokiu atveju būtų menkniekis. Turėti sergantį (viena ar net ne viena priklausomybė…) ir „parištą” ES valstybės ministrą pirmininką – puikus laimėjimas. Kiti epizodai (pvz., Steponvičiaus) – akivaizdžios prokuroro fantazijos. Nesuveikė STT ir prokurorai faktų surinkimo stadijoje – nors apskritai abejotina, ar būtų įmamoma įrodyt kažką, jei duodu pinigus (formaliai – teikiu paskolą) be jokių korupcinių susitarimų. Pagrindinis vaistas tokiu atveju – viešumas ir nebeišrinkimas tokio politiko ir tokios politinės jėgos; deja, LLS rinkėjai yra elementarūs kvailaii, nes visvien išrinko. Tačiau tai jau kita istorija. Pagrindinė… Skaityti daugiau »

VALSTYBĖ UŽVALDYTA

MG Baltic koncerno vadovas Darius Mockus visada dirbo su spec.tarnybų vyrukais. Nenustebsiu jog pastarieji turi net savo dalį akcijų koncerno valdyme. Ko norėt iš tokių teismo sprendimų??? Lietuvą valdo buvę KGBėšninkai ir dabartiniai VSDėšninksi. Šlovė Landsbergiui “Dėdulei” dar 75 metams užslaptinusiam 2000 buvusių KGBėšninkų ir spec.tarnybų bendradarbius!

Amžina klasika

Tegu nežino kairė ką daro dešinė (Naujasis Testamentas).
Teisingumas parduotas. („12 kėdžių“).
Negi leisim tikrą savo sūnų teisti. („Dičius“ ; „Dičiaus karjera“).

Akivaizdu

kad Masiulis ir Kurliantkis labai daug žinojo ir žino , o jei juos pasiųst į pvz Pravieniškes , tai ant zkasties jie tada apie kitus net ekscelencijas irgi pripasakotų istorijų …

su švab

nebus valstybių, armijų ir teismų – bus korporacizmas, be visų valstybinių institucijų, todėl ir naikinam valstybės, armijos, teismai kad būtų ” valstybių nebus” pagal švabą ir tam parengta visa švabo armija švabo mokykloje. Teliko išrinkti skvernelį, švabo vietininką švabo avims ganyti…….ir panašu kad dar nebus ligoninų… bet užtat bus narkotikų… su laisvės narkotikams diena… nieko neturėsit ir būsit laimingi… narkotikai padarys laimingais, narkotikai bus vaistas nuo visų ligų ir nelaimių, nereikės po teismus nelaimingiems duotis
Pagaliau uždegta žalia šviesa – laisvė laimei…
Būkit laimingi… švabija eina ir nesustos – prieš vėją nepapūsti

123.

Citata-laukia baisus nusivylimas. dar yra nenusivylusių ?

užuojauta

užuojauta igmui aišvilai

Patarimas profesoriui K.Strupui

Nėra to blogio kad neišeitų į gerą.Taigi,dabar visi galės imti paskolas dėžutėse ir jas laisvai duoti. Svarbu kokį tai raštelį parašyti kad tai paskola.Pvzd.skolini daktarui 100 eurų tuščioje mažoje dėžutėje ir įdedi ten susitarimo raštelį kada su kokiomis palūkanomis daktaras grąžins tą 100 eurų.

T0mas J.

Rytoj, balandžio 21 d., nėra nepaprastosios padėties. Prie Seimo protestuosime prieš Šimonytės vyriausybės marionetinę politiką, prieš parsidavimą Švabui.
Šis Seimas turi eiti LAUK !

Romanas

Kyla klausimas: kaip visuomenei pasitikėti teisingumu, jei net aukščiausių teisėjų paskyrimas atrodo lyg žaidimas „Akla višta“ tamsiame kambaryje?

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top