Vytautas Sinica. Visi genijai pasiruošę vertinti po laiko

Sulaukiau pastabų, kad Grybauskaitės 2016 metų kalbos apie ligoninių optimizavimą (http://tiny.cc/8fqxlz) yra per senos, netinkamos priminti.

Tebūnie. Prisiminkime visai nesenus dalykus. Vakarykštis Europos Komisijos sveikatos apsaugos komisaras, o dabar Pasaulio sveikatos organizacijos spcialusis pasiuntinys Europai Vytenis Povilas Andriukaitis lygiai prieš mėnesį ramino, koks nereikšmingas yra koronavirusas, lygindamas jo ir paprasto gripo aukų skaičius. Praėjus mėnesiui sako, kad tokiai epidemijai, kokia gresia dabar, reikėjo pasirūpinti iš anksto. Praėjo mėnuo, ne keturi metai.

Tuo pačiu galima priminti, kad pats Andriukaitis praėjusią kadenciją buvo Sveikatos apsaugos ministras, galėjęs pasirūpinti rezervais, numatyti teisines prielaidas ir sukurti praktikas, kad jie būtų užtikrinami ateityje. Nuo tada, regis, jokia pandemija nebuvo ištikusi. Bet visi genijai pasiruošę vertinti po laiko. Už pastebėjimą dėkingas Raimondui Kuodžiui.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Grybauskaitė

uoli direktyvų vykdytoja.ES biurokratai pasakė ,nebuvę Lietuvoje,ir šie vykdo,net nepasitarę su žmonėmis,kurie vietose geriau žino.Grybauskaitė atstovavo konservatoriams,kurie prie valstiečių staiga ėmė „gelbėti ” ligonines nuo Verygos užmojų jas uždaryti.Ar tikrai suprato,kad tai negerai?Kai žiūri per TV ir dabar rodo rajonų ligonines peršasi mintis ,visdėlto,gerai,kad jų tiek daug paveldėjom iš sovietmečio.Juk jas pastatė mūsų tėvai.Kodėl jas griauti,uždarinėti?

tiesa

taip, cia gryna tiesa. juokinga, kad taip vadinami zurnalistai is mainstream to nepastebi. o siaip gerai, kad kol kas dar netrina senesniu straipsniu. nezinia, kaip bus ateityje, gali tekti veliau juos kazkur uzsisaugoti ir kaupti asmeninius archyvus.

stasys

Jaunimas V.Radžvilo visai nemasto galva . Vien palankus turimu lovų skaičius negali užtikrinti epidemijos suvaldymo regionuose , atrodo dėl to net ginčytis nereikia . Joms reikia ne tik profesionalių gydytojų bet ir geros aparatūros , o ju ten nėra . Mažėjantis Lietuvos gyventoju skaičius Lietuvos rajonuose rajonines ligonines pastatė į ta pačia problemą kaip ir švietimo įstaigas, trukumas ligoniu tuščios lovos ir didelis specialistu nutekėjimas į kitas šalis . Kitas dalykas valstybiniai rezervai ? po tokio sėkmingo praeitais metais biudžeto ginimo A.Veryga žiūrėdamas į Kinija turėjo savęs paklausti ar mes pasiruošę .. o jeigu KAS. To neįvyko netgi tada kai epidemija persikėlė į Europa .Dėl A.Andriukaičio seno kirpimo politikas kaip ir A.Gylys kur vėjas pučia ten šakos linksta .Ši karta… Skaityti daugiau »

Stasiui

Dėl nemąstančio jaunimo-” Vien palankus turimu lovų skaičius negali užtikrinti epidemijos suvaldymo regionuose , atrodo dėl to net ginčytis nereikia . Joms reikia ne tik profesionalių gydytojų bet ir geros aparatūros , o ju ten nėra . Mažėjantis Lietuvos gyventoju skaičius Lietuvos rajonuose rajonines ligonines pastatė į ta pačia problemą kaip ir švietimo įstaigas, trukumas ligoniu tuščios lovos ir didelis specialistu nutekėjimas į kitas šalis „-tai ar ligoninės užsidarė-ar jas dirbtinai uždarė?,kad atseit trys centrai užtikrins pagalbą visai Lietuvai?ar gerai,kad buvo naikinamos greitosios pagalbos stotys(taip sakant,kad mažesnis greitukių skaičius užtikrins geresnę paslaugą),o dabar tos pačios mašinos vežioja ir korona virusu sergančius ir pvz.su insultu žmones,daktarai iš ligoninių ne išvažiavo,o buvo išvaryti sakant,kad jie neįvykdo normų(nors dabar apie normas nieks lyg… Skaityti daugiau »

>15:14

Optimizavimas nėra tapatu periferinių įstaigų uždarymui. Optimizavimas – tai tiesiog visko mažiau, kad ir didmiesčiuose. Ingrida juk irgi rėkė, kad per daug intensyvios terapijos lovų, kad tai neatitinka ES standartų.

Prašalaitis

Tas senas išverstkūris narcizas Andriukaitis užuot prieš kelioliką metų už korupciją sėdęs į teisiamųjų suolą ir tapęs normaliu politiniu lavonu, sugebėjo tapti ne tik ministru, bet net ir eurokomisaru. Neįtikėtinas gajumas. Kaip čia neprisiminus liaudies išminties, kad „š… neskęsta”.
Sinica dar nepaminėjo, kad šitas veikėjas prieš nepilnas tris savaites iš televizoriaus ekrano sau būdinga pasipūtėliška gaida aiškino, kad skristų į Šiaurės Italiją slidinėti apsiginklavęs epidemiologiniu žemėlapiu. Tipinis biurokratinis avinas.

Prašalaitis > tiesa 2020-03-26 15:03

Neapsigaukite, tai jau vyksta. Rusteika ne taip seniai iš google ištraukė į dienos šviesą straipsnį, kurį, berods, alfa.lt buvo ištrynusi. Deja, nepamenu straipsnio, o ieškoti tingiu.

stasys

Stasiui 2020-03-26 15:42 > tada argumentuokite kur Jus matote A.Verygos pliusus lyginant su kitomis Europos šalimis ? Kinijos mirtingumo vidurkis 0.6 proc. pyko metu , o mes tik pradėjome ir jau ..( skaičiuokite patys ) .

ah1

va, va pasirodo žmonių gydymas nuostolingas,žmonių gydymas turi būti naudingas,pelningas jei žmonės neserga tai nuostolis, nėra pelno, nėra mokesčių į biudžetą. O jei vis tek neserga, vis tiek nėra pelno nes nevartojat vaistų ir nevartojat gydymo pasalugų? Kaip pastimuliuoti gydymo pasalugų vartojimą ir padidinti pelną? va, še jums carono virusą, še jums nuoaltinį stresą per informacines priemones, bijokit, nusilps imunitetas dar ir kaip sirgsite,jei sirgsite ir vartosite visas gydymo priemones ir paslaugas ir bus to pelno ir naudos iš jūsų, bus čia jums nesirgt. Būtent taip veikia kapitalizmo vartojimo sistema pelnui gauti.

Negynė  D. Grybauskaitė

Lietuvos žmonių teisės į normalią mediciną.Tik prisidėjo organizuojant perversmą,kurio metu būtų pablogėjus karantino kordinacija ir galėjo būtų daugiau aukaų nuo viruso.Ar apie tai jie nepagalvojo?Tik apie valdžią?

Kodėl reikia mažinti

lovų?O jei kiek sumažinus ,skyriai turėjo išlikti ir labai sustiprinti,modernizuoti,kad jaunimas važiuotų dirbti,tobulėti.Anais laikais apie rajonų gydytojjų profesionalumą sklisdavo legendos.

Taip Vytautai

andriukaičiai, grybauskaitės, liandsbergiai, šimašiai, masiuliai – visi iš to paties kelmo.
Demagogija, insinuacijos, populizmasjiems duona kasdieninė…

katilas juodas

na dėl kgb magnolijos tai viskas aišku – kriminalinės koncervų chuntos vadeiva šnekėjo iš savo varpinės.
viskas aišku ir dėl raudonojo vytenio.
nuostabą kelia uolus sinicų pataikavimas kolchozninkų veryhai.
akivaizdu, jog tas asilas yra nupušęs ir neįgalus tvarkytis su pandemija.
bet zylėms atrodo jog puikus.
todėl po poros mėnesių gali tekti priminti ir sinicai jo panigeriką veryhai.
kai padėtis bus jau tragiška, lavonai primins.

kas gydys ligonius?

Veryginio „vadovavimo” dėka šiuo metu Lietuvoje saviizoliacijos karantine yra jau 545 medikai.
545 gydytojai kurie negali dirbti.
Mažai?
Veryga pasirūpins, kad tuoj susirgtų visi gydytojai.
Šitą jis sugeba.

Prašalaitis>katilas juodas

Į save veidrodyje pasižiūrėkite, mulki. Kur šitame straipsnyje yra ne tai kad pataikavimas ar panegirika, bet nors vienas žodis apie Verygą? Kiekvienas normalus ir adekvatus žmogus dabar turi nekelti vėjo, o jei kritikuoja tai kritika turi būti pagrįsta ir skirta padėčiai gerinti, o ne bloginti, ir juo labiau ne įvaizdžių gerinimui. Sinica tiesiog gina dabartinę vyriausybę nuo piktybinio ir melu persunkto puolimo kurį organizuotai vykdo politiniai (ir ne tik) padugnės. O tiems padugnėms pritaria tokie patys padugnės arba šitos liberastinės iškrypėliškos sistemos priveistos bobos kurios pradėjo viešai panikuoti jau nuo pirmų dienų ir kurių beverčiai gyvenimai pagrinde sukasi apie malonumus ir rūpinimąsi savo kailiu (nevengiant to daryti kitų sąskaita). Nesu valstiečių gerbėjas, tačiau siūlau pasidomėti kaip valdantieji vasario pabaigoje siūlė… Skaityti daugiau »

stasy

Kinija-ne ES ,todėl mirtingumas(jei skaičiai tikri)mažas,bet kinai ligoninę pastatė-dar vieną ,ne pirmą tam regione,bet dar vieną,daktarų neoptimizavo,seselių taip pat,daktarai iš kitur į Kiniją ne skrido-užteko vietinių.ES neturi daktarų,ligoninių,jose lovų,personalas jose prastai apmokytas-va kodėl serga 10 proc medikų,va kodėl į pagalbą italams ,ispanams ,skrenda kinų daktarai,o ne žymusis ES daktarų personalas.Tai įvertinus padėtį ES ,Lietuvoj nėra taip blogai

Dabar ir

miestų žmonės skundžiasi,kad didelės eilės.O tai,rajonų ligoninių uždarinėjimo,silpninimo pasekmė.Nes rajonai priversti važiuoti į miestus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

L didelė grėsmė nacionaliniam saugumui:
kai komunistė Dalia Grybauskaitė užsirioglina ant NATO tanko bei su vandalu Mariumi Ivaškevičiumi išniekina partizanus ir Gitanui Nausėdai tylint.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

2003 sausio 23, seime,
Vytenis Andriukaitis balsavo už – dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra balsavo už bemaž didžiausios aferos įgyvendinimą pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams.
2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui (Tautos priešui) Vyteniui Andriukaičiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu).
Reik paskelbti registrų centro duomenis – kiek svetimšalių aferistų žemgrobių yra dabar Lietuvoje.
______________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 kovo 26_

stasys

stasy 2020-03-26 17:49 > Jus pamirštate kas dirba Italijos ,Ispanijos ir Prancūzijos sveikatos sistemose ? tie patys jauni rytu europiečiai baigę medicinos mokslus , o Lietuvoje tie kas liko . Sergamumas Europoje sąlygotas didesne populiacija senjorų gyvenančiu atokiuose rajonuose ir čia Lietuva viens prie vieno su vakariečiais , aš nebūčiau toks tikras jog mums klostysis kur kas geriau . Skirtumas tik toks kad Lietuvoje nebus tokios didelės epidemijos bandos kokia matėme V.Europoje . Mes mažesni ir negalime lygintis gyventoju skaičiumi .. elementari matematika . Ar Jus nestebina jog trečio pasaulio šalys savotiškai geriau tvarkosi su epidemija nei senosios demokratijos ? Na niekaip negali įtarti jog ju medicinos sistema geriau dirba bei tos brangiai kainuojančios ..Europoje .

pukiai tvarkosi

Ukmergėje izoliuotas paskutinis gydytojas, beveik 100 senolių liko be priežiūros

>kas gydys ligonius

Tamsta esi arba kvailys(ė), arba piktavalis(ė) sąmoningai iškraipantis tikrovę. Tokiu metu tai jau ir niekšybė.

пазор

Gėda socialistinės tarybinės tikrovės juodintojams!

Tikri "genijai"

Jau didesnių „genijų” už šituos ir su žiburiu nerasime…

Pataikaudami

ES pinigams,Sveikatos sistemą prisidengdami reformų įvaizdžiu griovė ir konservatoriai,ir socdemai,ir net valstiečiai buvo užsimoję.Anekdoto vertas A.Kubiliaus pažadas tada,kad sunkiai sergančius iš rajonų skraidins malūnsparniai.O kas buvo sukurta,-didelės eilės pas daktarus,kaip pavyzdį duodant ,kad ir kai kuriose užsienio šalyse taip.O kodėl pas mus negali būti geriau?Griauti lengviausia.

Melagiai ir vagys

Prieš mėnesį grybė sakė, kad jai orumas neleistų užimti jokių pareigų, net seimo pirmininko, o dabar jau skaičiuoja fondo pinigus. Melagė aferistė. Šitiek žmonių išvarė per 10 metų iš Lietuvos.

lygiai taip pat elgiasi

visa vadinamoji opozicija- liberalkonservatoriai su simonytemis, anukeliais, cmilytemis, simasiais priesaky.

Kis

labai pikta,kai mokina tie bambukai ,kurie per 27 metus viska tik griove,o siandiena su rimtomis mordomis ir po pietu siulo „auksinius saukstus”,kiek reikia tureti cinizmo,negerbti zmoniu,lyg jie jau idiotai.?Kada laksto marazmatikai,kurie senai turejo uz savo nusikaltimus sedeti ten kur jie nusipelne,o jie ir vel,kaip prise 30 metu,varo suda ant zmoniu,kurie per viena kadencija padare daugiau,negu jie per visus Nepriklausomybes metus?Nemazai itakos yra ,kad nera jokios teisybes,teisesaugos,vyksta pajungta vienam tikslui-vogti!

manyčiau

Okupacija irgi pakėlė visus niekšus, nes jie „nežinojo” apie trėmimus, partizanus… Nelaimės – pandemijos metu irgi bunda tokie patys? O geniją nurodo vardai – magnolija, bielka ir kt.

Kisai

Taip, koncervai ir ūsuoti bebrai yra vagys ir niekšai 30 metų kenkę Lietuvai.
Taip, anie yra išdavikai ir natūralūs banditai.
Taip, kolūkuečiai daug padaŗė-
jie padarė tokių dalykų, kokių kirkiliniai ir lanzgrybiniai dar nedarė:
plynai kirto sengires ir draustinius, iniciavo bei įteisino vaikagrobystę.
Galima rypuoti apie kažkuriuos kaip „mažesnį blogį”,
tačiau kaip nebūna dalinio nėštumo, kaip nebūna dalinės tiesos,
taip nebūna ir mažesnio blogio.
Blogis visada yra tik blogis.
Nebūna „geresnio” blogio.

Ehrmantraut

dar būtų gerai surast niektauzos mačiulio straipsnį iš metų pradžios, kad epidemija žymesnio poveikio ekonomikai nepadarys.

...

Jeigu nesurys VALSTIECIU,privalome rudeni trigubai daugiau balsuoti uz juos.Kitaip mes nieko negalime pakeisti,tik balsuojant.Vokieciai negali atsistebeti,kaip musu rinkta valdzia tvarkosi sios nelaimes metu.UZ GERB.VALSTIECIUS.

Julita

Grybauskaitės valdymo metais iš Lietuvos pabėgo 1 milijonas žmonių. Ką apie tai panelė pasakys? Oi, pamiršau, juk ji neklysta. Matyt, čia irgi tokie ES vidurkiai, kuriais „reikia” vadovautis. Tarytum patys nesugebėtume protauti, ko mums reikia.

Lietuva dar turi paskutinį šansą

Nebalsuokit rudenį už konservatorius

34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top