Vytautas Sinica. Vyksta stiprus nuprotėjimas

Vyksta stiprus nuprotėjimas. Visuomeniška psichologė Eglė Mirončikienė traukiama atsakomybėn už šią karikatūrą. Joje vaizduojama liūdnai pagarsėjusi policininkė Karina Antipova, frazės „Man pagrindo nereikia, aš – policijos pareigūnė“ autorė.

Tegu ir neskoningas, bet taiklus vaizdelis. Dėl jo Vilniaus apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas surašė administracinio nusižengimo protokolą. Teismo posėdis numatytas kovo 5 dieną.

Galima ar negalima tokia forma pašiepti sovietinį mentalitetą demonstruojančius pareigūnus? O jei negalima, tai kur sustosime bausdami už asmenų pašiepimą dėl jų pasirinktų veiksmų?

Iš viešų pareigūnų diskusijų akivaizdu, kad pats skundas pateiktas turint tikslą sukurti teisminę praktiką, leidžiančią bausti tokiais atvejais ateityje. Sudie memams, sudie Dviračio žinioms, sudie bet kokiai vizualinei kritikai.

Atkreipiu dėmesį, kad skundžiamas ne sovietų žvaigždės vaizdavimas, ne atvaizdo naudojimas, o būtent pareigūnės garbės ir orumo įžeidimas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kur yra interesai,

ten logikos neieškokim.Ten jėga ir protų plovimas.Ir baisiausia,kad net protingi žmonės pradeda tikėti melagiais.

stasys

Stiprus nuprotėjimas ? Vargiai … visuomenė turi proga pastumti įsisenėjusia problema arčiau krašto ir iš naujo nubrėžti raudona ribą apibrėžiant kas yra ta valdžios pareigūno kritika ir kada prasideda nepagarbą valstybei . Čia kaip dviračiu pirma karta važiuoti , su metais tie įgūdžiai tik tobulėja o visuomenei ir be teismu tampa aišku ko tikrai pas mus neturėtu būti . Beje UK Eglė Mirončikienė to neišdrįstu viešai padaryti , visuomenės požiūris į pareigūną visai kitas . Aišku turiu galvoje adekvatų asmenį .. kvailiu ir intrigantu visur netrūksta ir pilna ..

štaziui

… įsistatyk „Royal” spirito,kurį nuo 1992-ųjų saugai savo sandėliuke, klyzmą. Susistumk visą litrą, katrą turi. Tada, įsukęs kiaušus į mėsmalę, kastrato balsu pro atvirą langą visam mikrorajonui sudainuok „Союз нерушимый”.Ir eik ramiai miegoti su mėsmale, apsiviniojusią pautus. Pirmadienį rusijos ambasada tau perves honorarą.

Deivis

O ko jūs tikėjotės? Negalima atvirai kovoti su Lt chunta. Su chunta galima kovot tik slapta. Anonimiškai ir nesiviešinant.Ir neviešinant savo planų internete, nes milicinės žiurkės skaito ir darosi išvadas.

Kazys

stasy ar girdi,ką tau sako 22;54 išgerk litrą pilstuko , suspausk kiaušus varstote ir giedok tarybų sąjungos himną. Tai būtu labai geras meninis performansas, galėtum pretenduoti į nacionalinę premiją.

Ramiros

Tas liūdnai pagarsęjęs kloika, vadinamas štaziu prisipažino ir įvardino save – „… kvailys bei intrigantas …”… Mano supratimu tai tinka, nes kartais permetu akimis, ką jis sapalioja… Ane ? Garbė ir orumas ! Kas tai per daiktas ? Kuom ir kaip jis matuojamas ? Ar galima jo neturėti, bet vaizduoti, kad viens ir kits yra kažkur smegenynėj ar kur kitur ? Nematau jokio blogio tame paveikslėlyje. Man net gražu tai regėti. Juk kritikuojami nuolatos net aukščiausi pareigūnai, piešiami jų sąržai, karikatūros, net išvadinami nelabai padoriai, bet negirdėjau, kad jie užsiiminėtų teismais, na, nebent tik simonko kartais pamėtėja teismams medžiagos…. „už netoleranciją” ….

stasys

Ramiros ..tesinėję valstybėje visuomenė teismu pagalba išsprendžia tuos neaiškius klausimus o Ramiros matyt kaip visada šiūpelių ir kastuvų pagalba . 🙂

štazio teismai sprendžia tejsyngaj

Venckienei apykoję, 10 štukų užststą ir namų areštą, Masiuliui -panaikint kardomąsias.

 Nenervuokit stasio,

jis ir taip jau Verygos klijantas.

Nustokit pagaliau!

Po kiekvienu straipsniu visi komentarai – atsiliepimai apie stasio sapaliones,nustokit pagaliau!Ne vienas jau aplenkia ir TIESOS,nes nusibodo tas priešgyna,ir dergsis jis čia tol,kol bus komentuojančių jo besąmones.Kokie mes nevieningi,negi negalima tiesiog nekreipti JOKIO dėmesio?Kaip maži vaikai:atrado šūdą,atsiprašant,ir kiekvienas su savo pagaliuku baksnoja.Palikit ramybėj tą nelaimingą nebrendylą.Neleiskit iš savęs tyčiotis.

:))

Bet kaip jai gražiai tinka ta uniforma…

stasys

štazio teismai sprendžia tejsyngaj 2020-02-16 10:06 > aš tai poniai savo dvypude girą prie kojos bučiau pririšęs ..ane ten kur stovi pas mane kampe .:)) jei jau kentėti už visuomene tai bent taip kad visiems jokiu abejoniu neliktu …

stasys

Nustokit pagaliau! 2020-02-16 11:25 . Jums matyt dievas į ausį šnabždą ir pasakoja kiekvieno likimą ? 🙂 Susitaikykite Tamstoms lengvų keliu ir ateityje nebus , teks klupti ir keltis iš naujo bandant visus įtikinti savo branda išimtine .:)

Nu va

kaip zemai puole teisesauga! ar kas tikejo tuo kas dabar vyksta.? baisu-nera LT jau.

Tikrai nustokit.

Nejaugi sunku suprasti, kad norint žariją užgesinti nereikia jos pūsti. Ji pati užges. Nebūkit buki, nepūskit tos stasio žarijos. Tai yra NETIESOS ir melo atstovas. Nekreipkit į jį dėmesio, būkit Lietuvos piliečiai.

Balamutas

Baikit tyčiotis vienas iš kito. Problema yra tik žiauriai nukentėjusi policijos pareigūnė. Net taip užsigrūdinus kovose su žiauriais nusikaltėliais, žmogžudžiais, banditais, prievartautojais, po šito smūgio prarado sveikatą, o tuo pačiu užkrėtė savo vyresnius bendradarbius. Visus kaip koronovirusas išguldė po ligonines ir maža vilties, kad pasveiks. Gal apgydys, bet gali likt invalidais. Nors ir iki šiol neatrodė sveiki…

Kis

sitaip sparciai eidami,nebetoli tie laikai,kai pradesime vieni kitus karti?

NEU

Ar galima bepročiui nuprotėti …..

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top