Vytautas Sinica. Vyriausybės veiklos apžvalga

Laidoje Neredaguota su Edvinu Jusiu Vytautas Sinica aptarė pirmuosius Vyriausybės darbo metus ir tris, jo manymu, svarbiausias temas – pandemijos valdymą, vertybinę užsienio politiką ir įsitraukimą į kultūrinius karus. Jo vertinimu, visuose frontuose pasiektas vis didesnis visuomenės susipriešinimas, nors siektųjų (deklaruotų) rezultatų nematyti.

Pandeminiai skaičiai 2021 metais buvo labai dideli, nors visuomenės segregacija didžiulė. Vertybinė užsienio politika neišvertė Lukašenkos ir nesulaukė JAV ar ES pagalbos prieš Kiniją, tačiau, panašu, išvarys iš Lietuvos aukščiausios pridėtinės vertės inovacijomis grįstus verslus. Kultūriniuose karuose sukelti precedento neturintys mitingai, aiškiai žinomas visuomenės nepritarimas, bet dėl savųjų ideologinių užgaidų stumiamos gėjų partnerystės, lyties keitimai, multikultūralizmas piliečių pasuose ir daug kitų kvailysčių.

Gerai, kad bent tam kartui buvo sustota su naujais mokesčiais, gerai, kad nors ir labai pavėluotai, uždaryta Baltarusijos siena. Visumoje – labai blogai. Kviečiame klausyti, diskutuoti ir dalintis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

naivu buvo tiketis,kazko superinio is tu 132 punktu,kai rinkejas mete biuleteni i urna.Mano galva tai atpildas mums rinkejams ,kad neiname balsuoti per rinkimus,nepasirasome referendume,kur surasi geresne dirva nedirbti tik sferomis uzsiimti.Teisesauga Landznergio letenose,tai irode KT pirmininkas D.Zalimas,kuris elges ,kaip ir pridera sios gaujos atstovui,o kaip sklandziai dirba Pozela,o kaip jie nekencia tautos irode paciausias.Stebetina,kad tas „prtingasis”save sitaip atskleide kad jis tarnauja(tesia seimos tradicijas) ne Lietuvai.Mylekime LGBT,Landzbergi su anuku ir mes nepajusime kaip atsidursime siknoje(galima sakyti ir pasturgalyje),bet gali sutramdyti antivakseri,nebent kulka?

Neosovietikų

vyriausybė triumfuoja – ją palaiko kardinolas, o tai svarbiausia. Segregacija bus ilgam įtvirtinta. Gausit klausyt Pasaulio viešpačių(lordų) – niekur nesidėsit. Teks klauptis.

ah.ą

veikla – antikonstitucinis medicininis eksperimentas

Heiders

Atsibodo sitas kremliaus vatinukas. (sinica )

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top