Z. Vaigauskas pagaliau susivokė: dar 5 tūkst. piliečių valia išreikšta tinkamai

Sutikslinusi su gyventojų registru įrašus su neesminiais trūkumais, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) gali pripažinti tinkamais daugiau nei 5 tūkst. parašų už referendumo surengimą, – po susitikimo su Seimo pirmininke Loreta Graužiniene sakė VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas.

„5254 įrašus, po duomenų sutikslinimo su gyventojų registru, kadangi tų asmenų nurodyto asmens dokumento numeris atitinka gimimo datą, vardą, mes pripažįstam, kad esminių trūkumų nėra, ir tuos įrašus vertėtų pripažinti. Komisijos sprendimo formalaus nėra, bet darbo grupė linkusi manyt, kad tuos 5 tūkst. pripažint“, – sakė Z.Vaigauskas.

Primename, kad VRK sprendimu leista patikslinti 9,5 tūkst. parašų. Norėdami pašalinti likusius trūkumus, referendumo iniciatoriai ir jų talkininkai turės aplankyti parašų lape nurodytus žmones. Kad referendumas būtų surengtas tautos valia, dar trūksta daugiau nei pustrečio tūkstančio parašų.

Kur ir kaip savanoriai talkininkai galėtų registruotis, daugiau informacijos rasite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
L.Graužinienės

karingumas ir paprastumas savotiškai žavus,tik dar reiktų pabarstyti jį gero humoro prieskoniais.Tai turėtų padaryti ji.Nors šiandien nuoširdžiai kovėsi su Jakilaičiu,tačiau ,kai žmogus nuoširdus,jis labai skaudžiai pergyvena biurokratų užmačias.Loreta,atsipalaiduokit ir ramiai,ramiai:”leiskit man pasakyti iki galo”…

Skeptikas

‘Gali pripažinti’ dar nereiškia jo pripažins. Logiškai mąstant, tai tuos 5 tūkst. parašų VRK pasiliko rezervui. Juk jei leisi visus 9,5 tūkst. parašų sutikrinti, tai gali būti taip jog rinkikai trūkstamą kiekį ir surinks. O dabar, duodam patikslinti 4 tūkst., jei nesurinks reikimo kiekio, galės pripažinti ir tuos 5 tūkst. O jei surinks reikiamą kiekį, tada pasakys: deja, komisija nusprendė tų 5 tūkst. parašų nepatvirtinti. Laiko juos patikslinti jau tikrai nebebus.

Rimas

O gal tai tik Trojos kuinas?
Šiandien jau nebe sausio 6, laikrodėlis tiksi…Apimti euforijos,parašų rinkikai kad jiems dovanotas žirgas(Trojos kuinas?) parašų rinkikai nebeskubės.. It tas gudručių duotas terminas prabėgs, tikintis komunistų ( sovietinių, nacionalinių ar euro?)
malonės…
Tas saldus žodis malonė…

Pragmatikas

Taip, Vaigausko „galima pripažinti”, tačiau VRK spręs „po vasario pirmosios” verčia suklusti ir nepulti euforijon. Po šios dienos pranešimų žmones nervins klaidų taisytojai, nes jie bus girdėję gerus Vaigausko pažadus. Be to, įtartinai daug informacijos apie referendumo organizavimą žeriama. Anksčiau buvo TOTALI tyla…

Taigi

Vaigauskas tikrai nėra koks priešas žmonėms, kaip kai kas jį siekia pavaizduoti, tik jo padėtis nepavydėtina: jeigu nori dirbti, tai reikia mokėti laviruoti. Bet šį kartą jam padeda visuomenės spaudimas seimui, kurio tarkime nebuvo Uspaskicho iniciatyvos atveju, kada buvo surinkta virš 330 tūkst. parašų. Todėl manau, kad viskas bus gerai, jeigu duotus parašus pavyks pataisyti. Dar reikia nepamiršti, kad bus paskutinė galimybė, jeigu iki 300 tūkst. pritrūks tik 1500 parašų. Neabejoju, kad šis P.Šliužo inicijuotas referendumas įvyks. Bet jo rezultatas gali būti nedžiuginantis, nes kad būtų priimtos referendume siūlomos nuostatos, reikia kad už tai pasisakytų pusė į rinkėjų sąrašus įrašytų rinkėjų, tai yra maždaug 1,25 mln. rinkėjų. O paskutiniuose rinkimuose, referendumuose dalyvaudavo apie 1,3 mln. rinkėjų. Todėl dar priklausys nuo… Skaityti daugiau »

Kaimietis

Gal susimastykit, miesto zmonesJei zeme beveik visa atiteks uzsienieciams, koki maista jus valgysit? Kiek jie ispila i laukus trasu ir chemikalu. Jiems bus svarbu tik derlius, tik pinigai. Musiskiai taip nedaro. Skirtumas yra nemazas. Kazin ar berasit ekologisku produktu parduotuvese? O vaiku sveikata dar labiau pabloges. Neit balsuot i referenduma (jeigu jis bus), tai issikast duobe patiems sau!!!

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top