Žemaičių spaudos konferencija Vilniuje

Po LNK televizijos liepos 11 d. reportažo apie Žygaičių bendruomenę, neva parsidavusią „Gazpromui“, ne tik Žemaitijos bendruomenės, bet ir pilietiškoji visuomenės dalis, Lietuvos valdžios stumiama į nelygią kovą su tarptautine korporacija „Chevron“, klausia: kiek dar bus toleruojama ir tokią valdžios poziciją nekritiškai ginančios žiniasklaidos manipuliacijos, pateikiant dalinę ar iškreiptą informaciją ar visiškai ją blokuojant, ir kviečia visus žurnalistus, kurie dar nepraradę orumo ir spaudos laisvės, liepos 16 dieną, antradienį, 11 val., rinktis į BNS spaudos konferencijų salę (Jogailos g. 9/1, Vilnius).

Spaudos konferenciją veda Žygaičių bendruomenės pirmininkas Jonas Nairanauskas, LR Seimo narys Linas Balsys ir nuo „Chevron“ atstovų tiesiogiai nukentėjęs Vilkyčių bendruomenės narys Darius Vilius, apie kurio patirtą smurtą taip pat vengė informuoti didelė dalis žiniasklaidos.

Šioje spaudos konferencijoje bus detaliai paaiškinta, kad Žygaičių bendruomenės nariai, gavę iš „Lietuvos dujų“ kompensacijas už leidimą jų žemėje tiesti dujotiekį Klaipėdos kryptimi, niekuo nesiskiria nuo tūkstančių kitų žemės savininkų, kurie gavo lygiai tokias pačias kompensacijas. Maža to, minėtas dujotiekis reikalingas ne kam nors kitam, o būsimam Klaipėdos suskystintų dujų terminalui aptarnauti, kuris laikomas Lietuvos valstybės energetinės nepriklausomybės simboliu.

Kviečiami visi neabejingieji pasiklausyti informacijos iš pirmų lūpų.

* * *

Daugiau skaitykite:

Informaciniai karai pasiekė Žygaičius (papildyta)

AB „Lietuvos dujos“: LNK reportažo kaltinimai absurdiški

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top