Žinių radijas: Kokios politinės korupcijos bylų perspektyvos Lietuvoje?

ziniuradijas.lt

Kyšininkavimu, prekyba poveikiu ir neteisėtu praturtėjimu įtariamas buvęs Liberalų sąjūdžio lyderis eksparlamentaras Eligijus Masiulis sako pinigus iš „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio tiesiog pasiskolinęs.

„Aš iš Raimondo Kurlianskio šių metų gegužės 10 dieną pasiskolinau 90000 eurų vienerių metų terminui“, – sako E.Masiulis. Jis teigė šią paskolą ketinęs investuoti į nekilnojamąjį turtą Lietuvos pajūryje. Tačiau paskolos dokumentų notariškai nepatvirtinęs ir tai sako buvus „Didžiąja klaida“.

Eligijaus Masiulio gynyba, teigiant, kad rasti grynieji pinigai buvo suteikta paskola, greičiausiai neįtikins liberalų rinkėjų ir nesustiprins pasitikėjimo, mano politologas Ramūnas Vilpišauskas.

Gabrieliaus Landsbergio neįtikina buvusio Liberalų sąjūdžio pirmininko Eligijaus Masiulio gynyba. „Eligijaus Masiulio versija apie paskolą yra būdas padėti buvusiai partijai“, – mano Seimo vicepirmininkas, socialdemokratas Gediminas Kirkilas.

Laidoje dalyvauja buvęs VSD vadovas Jurgis Jurgelis, Delfi žurnalistė Eglė Samoškaitė, Lietuvos Aukščiausiojo teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas Aurelijus Gutauskas, Lrytas apžvalgininkas Vytautas Bruveris, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Baudžiamosios justicijos katedros docentas Remigijus Merkevičius.

ziniuradijas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Deamworks

perspektyvos išties yra stabilios ir todėl labai šviesios. kaip tunelio gale. technologija atidirbta, bėgiai tie patys nuo brežnevo laikų dar puikiausiai tarnauja, o lokomotyvas… imi zadaniją, keli bylą ir darai dyyydelį fejerverką. po to tempi, tempi, tempi, temmmmmmmmmmmmpi gumą, ieškai nusikaltimo sudėties , pasimeti ir …neberandi. tada dar pamarinuoji kažkiek ir …numarini bylelę. kaltų nerasta, vsio zakonno. šūdą mali, lakas bėga, darbas stovi o alga eina. svajonių darbas. svarbiausia yra viena- žinoti iš kur vėjas pučia ir kas muziką užsako. bylų byvo, yra ir bus. aaaaa, nu tai apie tą lokomotyvą… nu tai kas čia neaiškaus – lok o motyvas savaime atsiras. jeigu losi prieš tarybų valdžią – bus straipsnis ir motyvas įpirdolinti lojikui teistumą. padarysim su ūpu, nes mes… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Tokios pacios kaip pries 25 metus bus dar kuri laika.
Po to, jeigu situacija ims staigiai prarasti stabiluma, bus neteisiniu budu (basliais uzdauzomi)baudziami maziausiai kalti, kokie kasininkai, arba visai nekalti.
Situacija netgi sakyciau regresuoja.Toks „patriarcho” desinioji ranka(pamirsau pavarde) „Respublikai” paviesinus bendradarbiavima su KGB atsistatydino iskart ir be JOKIU kalbu. E.Masiulis gi tarsi zonos zekas teisinasi: „stovejau prie kampo, su peiliu nagus valiau, o jis paslydo ir ant to peilio nukrito.8 kartus…” Irodykite, kad tai tycine zmogzudyste.
Ne, ar sapnavote kada, kad anekdotas taptu realybe? Tai va, turim.Tik nejuokinga.

Dzeikas

Mediju ir zmoniu reakcija man primena epizoda is filmo „Miestas Zero”:komandiruotasis is Maskvos atvaziuoja su tarnybine komandiruote i mineta miesta.Eina i imone.Prie direktoriaus kabineto pasitinka sekretore.Nuoga.Vaisina kava, preso palaukti. Vizitatoriui akys lipa ant kaktos, taciau nuduoda kad viskas OK.Pagaliau priima imones direktorius.Vizitatorius klausia ar tas mato ,kad sekretore nuoga. Direktoriui kilst antakius, „Nuoga.Ir ka?”
Jauciuosi to vizitatoriaus vietoje klausydamas sia diskusija: Masiulis – politinis lavonas, o elgiamasi su juo tarsi kazkokia figura.Teismo sprendimo matai reikia nusprest politinis tai lavonas ar ne.

Tarabilda

Pasakaitės su tom paskolom sugalvotos visai ne mums, o greičiausiai jau sustyguota su kuo reikia versija, kaip sausam iš balos išsropšti. Tas man ne tiek įdomu, kaip ten Masiulį išsukinės visą dešimtmetį. Įdomu man kas kita. Masiulio ir panašių į jį mastai ir susiformavęs elgsenos modelis. Vaizduotėje netelpa tiesiog sveiką protą šokiruojanti elgsena. Automobilyje prie „Iki” prekybos centro jis pasistato automobilį ir jį dviems valandoms palieka. Šnapso dėžutėj 90 gabalų o rankinėj dar 16 tūkst. eurų. Palieka dviems valandoms kaip kokią smulkmę, kaip pigų mobiliaką ant automobilio panelės. Ką tai sako? Ogi tai, kad tokios sumos Masiuliui yra visiška smulkmė, ponai, nes namie irgi dar greitoms reikmėms (smulkmėms) pūpso pusantro šimto gabalų arbatpinigių. Taip dabar ir reikėtų vadinti dalykus tikraisiais… Skaityti daugiau »

Krupje

Galiu pasakyti, kam reikia greitų grynų pinigų, kurių nemato mokesčių inspekcija. Bet tikriausiai suprantat, kad ne įsigyti nekilnojamą turtą.

:-(

Kvailas klausimas, nes į jį jau atsakyta.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top