0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ir ka?

Raskevicius, kaip ir Armonaite yra is partijos, kuri savo programos neslepe ir nevyniojo i spalvotus popieriukus, kaip kad konservatoriai ar socdemai. tai yra man labiausiai nepatinkanti partija del savo programiniu nuostatu ir ju igyvendinimometodu. bet is kitos puses, tai yra vienintele is valdanciuju, kuri savo planus deklaravo saziningai. konservatoriai nuo ju nelabai daug kuo skiriasi. o kad profesionalus gejus neturi labai daug nuovokos kai kuriomis temomis, nieko keisto, jis to darbo niekada nera dirbes ir i tas temas nera gilinesis. tai ir atrodo nekaip. bet nematau didelio skirtumo, ar komitetui vadovaija Raskevicius, ar koks konservatoriu jaunimo atstovas/e

Bet

laisvės partija pavėlavo laiku pristatyti dokumentus rinkimams.Todėl išvis neturėjo būti registruota kaip rinkimų dalyvė

nemalonu net

klausyti. Šis komitetas „kovos” tik dėl LGTB teisių. Niekas tam naujajam pirminykui nerūpi, išskyrus jų santuokų įteisinimą. Aišku, pradinė forma bus partnerystė, kuriai padėti egzistuoti gali įv. įgaliojimai, testamentai ir sutartys etc. Dievas sukūrė Vyrą ir Moterį. Apgailestauju, kad ilgamečiam Bernardinų redaktoriui Katalikų bažnyčios dogmos jau paseno. Užsislėpęs gėjus?

nemalonu net

klausyti, kai komiteto pirminykui rūpi tik LGTB santuokų įteisinimas, šiandien pavadintas ,,partneryste”. Pervertai, pirmyn?…A. NAvickas, buvęs ilgametis Bernardinų redaktoriumi atsiskleidė- jam pabodo Bažnyčios dogmos… Užsislėpęs gėjus? Dievas sukūrė Vyrą ir Moterį, o ne kažką per vidurį (rusiškai skamba geriau ,,čto to sredneje…). Partnerystei padeda įv. juridiniai dokumentai, kaip pvz., sutartys, įgaliojimai, testamentai etc. LGTB santuokomis grįstas kelias į vaikų įsivaikinimą. Ne veltui ,,Dovilė,kaip vaikų grobimo iš šeimų specialistė”, kviečiama į posėdį. Gentvilas groja pirmu smuiku. Liberalai patys pirmieji nuteisė N.Venckienę… Jie visi bijojo pedofilijos bylos teisingo išnagrinėjimo (prisiminkime E.Masiulio iškilmingą kalbą Seime- balsuoti už imuniteto N.Venckienei atėmimą.Kažin kodėl?

VRK patvirtindama

,,Laisvės” partijos dalyvavimą rinkimuose pažeidė įstatymą, kaip ir leidimas bolotiruotis Asanavičiūtei rinkimuose į Seimą. LR Konstitucijos Str. kas gali būti Seimo nariu, atsako paprastai – privalo nuoltinai gyventi Lietuvoje. Kaip Asanvičiūtė galėjo gyenti nuolatinai Lietuvoje ir tuo pačiu metu būti Anglijos LB pirmininke? VRK pirmininkė Matjošaitytė rinkimuose elgiasi,kaip savo kaimo daržinėje. Profesionalumo, Konstitucijos str. žinojimo, deja, nėra.

Na ką

Pydarai komitete turi 3 garantuotus balsus: Genitiloido, Okeanidės ir Nifnifo.

Kis

labai siauras poziuris i zmogaus teises,ziurima per uzpakalio prizme.

Babauzis

visa laime,kad komitetas nenusprendzia,sprendimai vyks seime,jeigu pavyks opozicija suskaldyti,istatymai bus priimami ,kaip per sviesta.Mane siutina Gentvilo dalyvavimas.

bjaurumėlis

Daugumos Lietuvos piliečių nuomone , Raskevičius aplamai neturėtų dirbti jokiose valstybinės reikšmės pareigose. Būtų teisinga,jei,pradžiai, pradėtume rinkti parašus peticijai dėl jo legitimumo vadovauti tokiam svarbiam komitetui – juk tai akivaizdus nonsensas .Nieko ,išskyrus bjauriausią pataikavimą iškrypėlių diktatūrai prieš lietuviškas nusistovėjusias tradicijas čia nematau. Ruoškim bent jau peticiją ,tikrai pasirašyčiau.

Geras

Naviskas sėdi dešinėje, o Gentvilas kairėje.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top