Žmonės nebetiki, kad valdo savo valstybę: kodėl?

P.URBŠYS: Vis garsiau įvardijame išryškėjusias problemas – emigraciją, demografiją ir socialinę sritį. Mano įsitikinimu, būtent „Eurobarometro“ duomenys rodo, kokia yra šitų problemų esmė. Paklausti, ar mano, kad jų balsas šalyje yra svarbus, teigiamai atsakė mažiau nei ketvirtadalis, t.y. 23 proc., Lietuvos respondentų. Tai vienas iš prasčiausių rodiklių Europoje. Žemiau mūsų yra tik Graikija – 17 proc. Todėl nemanau, kad valstybė, kurioje žmogus netiki savo asmeninėmis galiomis, yra jo valstybė. Kad šita valstybė tarnauja būtent jam ir kad šita valstybė sukuria socialinį teisingumą. Todėl iš tokios valstybės žmogus, jei netiki savo galiomis, ir bėga. Tai – emigracijos problema. Tokioje valstybėje šeimos nenori gimdyti vaikų. Tai – demografijos problema. O tai, kad valdžia piktnaudžiauja ir nesukuria socialinio teisingumo santykiuose tarp valdžios ir žmonių, akivaizdžiai nuskurdino žmogų ir jis nenori tapatinti savęs su tokia valstybe.“

Kodėl tiek daug būtent lietuvių jaučiasi politiškai neįgalūs, padiskutuoti prie ŽALGIRIO NACIONALINIO PASIPRIEŠINIMO JUDĖJIMO apskritojo stalo buvo pakviesti Seimo narys Povilas Urbšys, buvęs Seimo vadovas ir praėjusios kadencijos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas, Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos pirmininkas Vytautas Budnikas ir filosofas Vytautas Rubavičius.

Diskusijos, kurią vedė Gediminas Jakavonis, išrašą skaitykite respublika.lt portale ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Atsakymas

todėl kad valstybė neduoda daug pinigų.

todel, kad valstybe

valdo nesaziningi, nepadorus valdytojai, nemylintis sios salies, tik norintys jodineti ant zmoniu galvu. Jie ne tik nemyli, bet ir nekencia. Svarbiausia, kad salis neturi gero ukininko-seimininko, viomis jegomis besistengiancio savo saliai ir jos zmonems.

demografija

Kai šiandien priims Skvernavernet gestapo įstatymą, labiausiai džiaugsis tie kas neturi vaikų.
Pasakei žodį prieš valdžią – skundas ir į kalėjimą.
Nes pirma sodins, o tik po to „aiškinsis”.
Sena NKVD chebra gražiai pasinaudojo briuselyno tolerastija.
Kai prasidės masinis politinis persekiojimas, briuselio kopūstai nemurmės- juk Lietuva kovoja už vaikučių Teises, taigi prieš smurtą.
Labai tolerstiška, pažangu!
Lietuviai- nebegimdykite!

Jei neatstovės katalikiškos

pagarbos šeimai šiandien,tai turės pražūtingų pasekmių mažai ir neturtingai Lietuvai.Tai ne milijardierė Norvegija.Žmonės nustos gimdyti,ir Lietuvą užplūs emigrantai,kaip išsigelbėjimas.Turit šiandien seime kautis kaip tigrai už Lietuvą ir jos nepriklausomubę nuo Norvegijos bolševizmo.

Savivaldybės turi neatiduoti

atliekamų milijonų Šakalienės kompanijai.Nes artėja bolševikmetis,liaudies priešų ieškojimas.Tai labai naudinga Rusijai,nes Lietuvoje dėl vaikų atiminėjimo visi bus taip sukiršinti…O šiaip,tai Rusija eis ir niekas jos nesustabdys.Tai tokia pasaulėžiūra,kuri nesustoja ir NATO keli tankai, keletas karių čia tik smulkmena,kas laukia.Nes jai žmonės,netekę vaikų,Lietuvos negins,tai NATO čia nepadės.Valdančiųjų iliuzija.

Ponas Urbšys ir kiti

šviesūs žmonės turi suprasti,kad Šakalienės įstatymas yra provokacija ir didžiausia grėsmė Lietuvos saugumui.Kaip nesuprasti,kad Norvegijos padėtis yra visai kita ir pasiduoti iliuzijai,kad atėjo NATO batalionas ir tai sustabdys Rusiją ir galima siautėti,atiminėti vaikus,tai yra fatališka Lietuvos klaida.Dar kalbam apie tai,tuoj nutilsim.

Makaraitytė vakar nė neslėpė kad jie

naudojasi momentu.Tiesiog labai užtikrinta savo pergale?O šiaip,kad ir nebalsuojam už konservatorius,bet vakar Makaratytės spaudimas Gabrieliui Landsbergiui išsižadėti savo senelio atrodė judošiškai.Tai nepriimtina,tai žiauru,liberalu ir netoleruotina.Tai šeimų ardymas vidury valtos dienos.Nesinori analizuoti ,ką atsakė Gabrielius Landsbergis,bet jis turi susimąstyti,kaip baigė Judas.

tyla

per du mėnesius isterijos nebuvo nei vieno viešo pasisakymo-
o kaip bus užkardomi piktnaudžiavimai tuo „įstatymu”?
Todėl kad jis ir kuriamas – piktnaudžiavimui.
Vaikučiai tik pretekstas.

amen

Amžiną atilsį duok Viešpatie Lietuvai mirusiai ir amžinoji šviesa jai te šviečia…

Bus!

Lig šiol buvo tik „gėlytės”…

istorijos ratukai

kai naciai sumanė įvesti fašizmo diktatūrą, jie padegė reichstagą.
Lietuvoje diktatūrą įveda „gindami vaikučius”.
„Teisės” Uber ales!
Heil Bernavernet!

Reikia seime šiandien siekti,kad

būtų priimtos visos Saudargo ir jo komandos pataisos.

Daugiausia atimama vaikų iš šeimų,kurių

tėvai baigę pagalbines mokyklas,kurie turi protinę negalią.Vaikų jie gimdo daug,bet rūpintis neturi gebėjimų.Ar atiminėjimas iš tokių šeimų,vaizduojant,susirūpinimą Lietuvos vaikais,nebus pinigų plovimas partijoms,nevyriausybinėms organizacijoms ir pan…

Gaila,kad Saudargas,pats

to neorėdamas, dengia konservatorių partijos ydingumą ir taip klaidns rinkėjus.Nes valdys konservatoriai-liberalai,o krikščionis Saudargas taps jauku.Turi daryti išvadas.

Ka jaucia atimtas VAIKAS?

Bet ar GENDERISTAMS tai rupi?

Kas eis i demonstracijas?

Nufotografuos ir ateis i namus tikrint kaip auga vaikai.Prikaisios „blakiu”.
Istatymo priemimas taps „valstieciu” galo pradzia.Taip jiems ir reikia.Nes jie buki kaip buldozeriai.

nebetiki, nes balsavo prieš N.Venckienę

kai išrinkti deputatai balsuoja prieš N.Venckienę – tokie kaip urbšys, tada viskas tampa aišku: viską valdo nusikaltėliai komunistai-kgbistai.

Dzeikas

Su visa pagarba, taciau su autores persama POTEKSTE nesutinku. Nesutinku, nes neiginys tarsi nukreptas i tai, kad turetu tiketi. Jusu nuolankus tarnas praregejo 1991-92mm.Ir nebetiki, kad sia valstybe jis (itakoti sia valstybe daugiau turi galimybiu svetimsalis, ypac jeigu itakingas. Nors ir neitakingas , bet is itakingos salies pvz. gali paprasciausiai musu keliu policija pasiust velniop.O jus, Lietuvos pilietis tokia galimybe turite?) valdo. O stai dabar problema tame , tarsi zmones(pilieciai) nebetiki tuo. O butu gerai, jeigu tiketu chimera? Jei kas nezino, tai yra kazkas ka mes manom esa, o realybeje .ne Argi blogai atsitiko, kad tarybiniai pilieciai(pavergti TSRS visu tautu zmones) suprato, kad chimera tai, kad ju valia sukurta si valstybe ir jie jos nevaldo? Ne. Nes melo imperija zlugo.… Skaityti daugiau »

transporter 1940

Į seimą organizuotai privežta popso „įžymybių”.
Palaikymui, kad būtų balsuojama „teisingai”, kad seimūnai bijotų kai per debilovizorių parodys „prasižengēlį”.
Visyyysiška Demokratija!

slava

Šlovė demokratijai

Retorinis

Ar karbauskis balsuos kaip šikalienė? Už?
Norite atsakymo?
Nebijote sužinoti?
Tai kieno motina yra Viltis, a?

Olia op!

buratinų pareiga yra balsuoti corke ir klusniai vykdyti dresuotojo komandas

keistas klausimas

nu yra tokie sąrašiniai, tai jie ir valdo, dar valdo tie kurie daug reklamuojasi ir reklamuojamai – tuos ir išrenka. Kokius išrenak tokie ir valdo.
Dar yra lobistinis įstaymas įstatymams pirkti – tai iš viso koks skirtumas ką išrenka jei turtingiesiems palankūs įstatymai priimami per lobizmo įstatymą?

Anupras

Seimo nariai iškilmingai prisiekia ,priesaikos paskutinis sakinys; Tepadeda man Dievas. O KĄ JIE TURI MINTYSE, MANAU TURIME TEISĘ JŲ PAKLAUSTI ,AR JIE VADOVAUJASI DIEVĮŠKA IŠMINTIMI, AR LIBERALISTINĖMIS IDEALOGIJOMIS.

Anuprui

> Anuprui, Dievas yra vienas – JAHVĖ, jam ir tarnaujama, JAHVĖS ideologija TOROJE/Penkiaknygėje,Biblijoje ir dar Biblijos Jėzusas yra sakęs kad atėjo vykdyti Įstatymo ir Pranašų ir biblijoje parašyta kad Jėzus Jahvės tarnas. Skaitykit Bibliją – rasit.

Apuokiukas

Ne į temą, bet atsakau Anupro oponentui: Jahvė yra Jahvė – vienas iš semitiško panteono dievų, kažkaip tapęs/pasiskelbęs vieninteliu dievu. O lietuviai Dievui meldėsi ir prieš TŪKSTANČIUS metų, meldžiasi ir dabar – įvedus krikščionybę. O kas nustojo melstis Dievui, o ėmė melstis BOG-ui ( Buch-ui ), tapo jau nebe lietuviais…

ura

Už parlamentarų Mykolo Majausko ir Dovilės Šakalienės inicijuotus Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pakeitimus parlamentas pasisakė vienbalsiai – 116 balsais „už“. Šis balsavimas Seimo salėje sutiktas plojimais.
O
G. Orwelo kūryba atgimsta realybėje.
Ačiū „rinkėjams”-buratinams.

Jei

įstatymas ir jo vykdymas kels didelę įtampą visuomenėje,bus labai negerai.Turi būti priimtas toks įstatymas,kuris tenkintų visus.

Maželiui,

Pasaulis per tūkstančius metų to mokosi ir neišmoksta ir tikrai nėra tokio stebuklingo įstatymo,kuris prievarata tai pasiektų.Įtampa Lietuvoje labai nenaudinga saugumo požiūriu.Smurtinis valstybinis kelias yra labai negerai.Bet tegul nusiskina vaisius.

Apuokiukasui

>Apuokiukas, kur radot parašyta kad lietuviai meldėsi prieš tūkstantį metų kažkokiam vienam dievui?
Aš tai radau parašyta kad žemaičiai dievu laikė medžius, gyvūnus ir visokią gyvastį, terra Sudorum siva Gettarum – buvo šventagirių/protėvių kultas.

Jejui

Jei cucikas nebūtų kakojęs, būtų zuikį pagavęs.
Jei,…
Drambliuko svajonės.
Jau!
Kokie dar „jei”.

Ko nutilo dainos?

Karbauckis balsavo už gestapo įteisinimą.
Sveikinimai buratinams.
Tikėjotės, laukēte iš gelbētojo per.
Labai prašom- šekit permainas, valgykit su koše.
Lietuva derlinga lengvatikiais ir idiotais.
Bet už ką tie „vaisiai” ir normaliems?

next step

Kaip sako- ” Banga gena bangą,…” Tuo metu, kai naujoji valdžia, vieningai drauge su seno korupci io raigo sisteminiais plerzomis priiminėjo gestapinį Skvernaverneto „ukazą”, tuo metu, pažangieji pilietisai Nepriklausomybės aikštēje, jau kalė karštą geležį naujoms refgormoms: . „Prie Seimo, Pilietinės akcijos metu Vilniuje, Nepriklausomybės aikštėje, kelios homoseksualios ir viena heteroseksuali pora surengė vestuvių ceremonijos inscenizaciją. Taip siekta visuomenę paraginti būti dar tolerantiškesne homoseksualių porų atžvilgiu. Akcijoje „Už laisvę mylėti“ dalyvavo šešios poros: trys moterų, dvi vyrų ir viena mišri. Renginį organizavęs Lietuvos liberalaus jaunimo pirmininkas Mantvydas Šemeta apgailestavo, kad dar ne visų lyčių tipų poroms Valentino diena yra saldi, nes „visuomenė trypia jų norą mylėti“. „Susituokusios“ poros pasižadėjo kovoti „dėl ir kitų meilės būdų greitesnio įteisinimo“. Ceremoniją vedęs Vilniaus miesto… Skaityti daugiau »

Žopienė

Balą iki kelių priverkiau iš džiaugsmo- Teisingumo triumfas!
Pagaliau!
O kaip sunku būdavo. Įkalbinėji, įkalbinėji-” Dabar, arba po minutės…”
Dabarrrr- jokių derybų. Penkios sekundės ir jokių kalbų.
Didi diena.
Violetinis košmaras baigėsi.
Dabar violetiniams ateina košmarrras.
Jau.
Atėjo!
Laukite, : )

šikalienė

Sveikinu mūsų mylimus rinkėjus- savo partijos pažadą jau ištesėjome.
Dabar daugelio šeimų padėtis pastebimai pagerės.
Tėveliams atkris sunki pragyvenimo rūpesčių našta, sumažės bedarbystė.
( Kalėjimuose nėra būtinybės dirbti, maitinimą užtikrina Valstybė)
Na, ov aikučiams atsiveria net nesapnuotos galimybės – praplės akiračius, gyvens pas pasiturinčias ir pažangias globėjų poras, pamatys kitus kraštus.
Nuostabu!
Dabar jau deriname su Vyriausybe planus, finansavimą ir specialistų grupių formavimą mokymams Norvegijoje.
Norvegija yra viena iš tų išsivysčiusių valstybių, kurioje pasiekti įspūdingi vaių teisių gynimo rezultatai.
Mums nėra jokio reikalo išradinėti naujų metodikų.
Tereikia įsisavinti pažangias metodikas Skandinavijos šalyse.
Kito kelio nėra.
Ryžto mums nepritruks!
Dar kartą AČIŪ visiems kurie už mus balsavote!

Nepasirašysiu

Todėl, kad protingi. Daug kur vakaruose daug kas vis dar tiki, kad kažką valdo.

atsakymas

Todel,kad Lietuva valdo pedofilinis klanas.

Nida

O ką padarė ponas Urbšys būdamas seime, kad žmonės patikėtų, jog valstybę valdo patys? Gi pats iš kelių sekunčių prokuratūros filmuko nusprendė, ką ant Lietuvos leisti suimti, o ko ne.

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top