Žygis per Lietuvą su šūkiu: „Susigrąžinkime valstybę!“ (V dalis)

I dalis ČIA, II dalis ČIA, III dalis ČIA, IV dalis ČIA.

Jau ir teisininkai pripažįsta, kad dabartinė valdžia griauna Lietuvą.

– Šį kartą, deja, jau tikrai nebe perkeltine prasme, o tiesiogine,- sako advokatas Dominykas Vanhara.

Neapsikentę iš viršaus stumiamos švietimo ir mokslo reformos darbus palieka tiek jauni pedagogai, tiek ir pedagogai, turintys ilgametę darbo patirtį. Mat nuo naujų mokslo metų pedagogai turi pradėti dirbti pagal naujas programas, kurioms vadovėlių nėra, kaip dirbti – neaišku. Per paskutines savaites įsipliekė daugybiniai gaisrai kitame bare – irgi dėl dabartinės valdžios stumiamų taip vadinamų „reformų“ iš darbo išėjo daug medikų, o Vilniaus Žalgirio klinika, Zarasų ligoninė ir Zarasų pirminės sveikatos priežiūros centras, Vilniaus centro poliklinika. veikla dėl medikų stygiaus tapo paralyžuota.

Vilniuje Basanavičiaus ir Mindaugo gatvių sankryžoje, nekilnojamojo turto (NT) vystytajai sumanė išpjauti medžius. Tai lankomiausia vieta, joje žinomiausias Vilniaus paminklas pasaulyje, pastatytas sąmoningai apželdintoje terasoje. Būtent tokį, Romain Gary vaikystės miestovaizdį, pasirinko paminklo jam autorius Romas Kvintas. Būtent šitas vaizdas jau tapo ikoniniu Vilniaus žydų kultūros gerbėjams visame pasaulyje. Tačiau NT turto vystytojai nusprendė “įveiklinti” kažkokiu būdu privačia tapusią terasą, paversdami ją dviejų aukštų pastatu, nes medžiai tam trukdo. Savivaldybė vėl verkia, nieko negalinti padaryti, nes tokios taisyklės,- sako politologas Vytautas Sinica (sostinės tarybos narys).

O „Nacionalinį susivienijimas“ tęsia vasaros keliones po Lietuvą dalindamas laikraštį „Susigrąžinkime valstybę!“.

Kelionių akimirkos liepos 1-16 dienomis.

Marius. Liepos 1-12 d. Molėtų miesto šventėje šiandien išdalinom ~850 laikraščių (~300 iš jų su papildomu įdėklu). Su tokiomis sudėtingomis dalinimo sąlygomis dar nebuvau susidūręs – laikraščio neėmė gal pusė visų žmonių, kuriems siūliau, panašiai sakė ir kiti dalintojai. Neėmė ne dėl to, kad NS, o tiesiog nenorėjo nieko imti, kas “brukama”.

Buvo nemažai priešiškų reakcijų (kai kurie, pamatę, kad NS laikraštis, jį atiduodavo ar pasakydavo ką pikto), bet tiek pat ir gerų (palaikom, sekam, balsavom ir t. t.). Tiesa, šventėje buvo labai daug vilniečių, tai, matyt, buvo nemažai genderistų, kurie kratosi mūsų kaip raupsuotų, bet nemažai ir tų, kurie sakė, kad Vilniuje už mus balsavo ir ragino tai daryti draugus. Jaučiasi, kad vilniečiai mus gana gerai žino (pritaria arba ne), o molėtiškiai mažiau. Kelioms žmonių grupėms teko aiškinti, kad mes ne Šeimų sąjūdis ir su jais nesusiję, kad nesam prorusiški. Išaiškinus, kas mes ir už ką, labai noriai paėmė laikraščius.

Pradžioje atrodė, kad bus nuotykių su policija. Pasistatėm palapinę geroje vietoje mugės pradžioje, tarp prekybininkų. Tvarką prižiūrėjęs vaikinukas pradėjo domėtis, ar turim leidimą. Viską išaiškinus paskambino Myfest direktoriui Tomui ir davė telefoną, kad su juo pakalbėčiau. Tas Tomas iš karto užsipuolė, kalbėjo labai nemaloniai, bet viską ramiai išaiškinau, pasakiau, kuo remiamės ir kad gali kviesti pareigūnus, jeigu nori – Širvintose ir Birštone jau turėjom tokias situacijas, kurios baigėsi mūsų naudai. Dar pasakiau, kad jeigu trukdom, galim geranoriškai šiek tiek pasitraukti už mugės. Sakė, kad tuoj privažiuos – gal vienas, gal su pareigūnais – ir išsiaiškinsim. Bet taip niekas ir neatvažiavo. Matyt, pasiskambino savivaldybės administracijos direktoriui ir tas nusprendė, kad neverta su mumis prasidėti, nes vėl iškelsim skandalą laikraštyje, tai taip viską ir paliko. Dar vienas dalykas – tas Tomas minėjo, kad Jovanoje ir Telšiuose buvo tokia pati situacija ir mūsų žmonės sutiko, kad negali statyti palapinės mugės teritorijoje. Aš argumentavau, kad negalim statyti išpirktose prekybininkų vietose, bet mugės teritorijoje galim statyti, jeigu tik niekam netrukdom. Manau, taip turėtume argumentuoti ir ateityje – pora precedentų ir Myfest Tomas apsiramins.

Eimutis. Molėtų krašte dar reikia daug dirbti, nes TS-LKD valdymo trisdešimtmečio padariniai žmonių politinei sąmonei baisūs. Padirbėjome Žemaičių Kalvarijos atlaiduose.  Buvome Daiva , Valentinas , Kęstutis ir Laisvūnas  ir aš.  Lietus pylė beveik visą dieną, sustojo tik 15:00 valandą, bet nepaisant šito ir gan nedidelio žmonių skaičiaus išdalinome beveik 600 laikraščių. Nuotaikos geros, piktų vos vienas kitas, buvo mus žinančių ir palaikančių, bet taip pat gan daug buvo pirmą kartą girdinčių. Tokiem kantrusis Valentinas paaiškindavo kas esame ir kodėl esame. Atlaidai vyks visą kitą savaitę iki liepos 12. Ateinantį sekmadienį, liepos 9-ąją bus didžioji diena kai turėtų atvykti tikrai daug žmonių. Mes vėl planuojame ten būti ir vėl, prašau registruotis ir vykti.

Andrius. Su Valstybės diena visus! Šiandien laikraščius prie Kauno pilies dalinome trise – Aušra, Remigijus ir aš. Sumušėm visų laikų rekordą – 2250 ir dar pritrūkome laikraščių.  Buvo kažkiek piktų, vadinusių laikraštį “š…”. Vienas jaunas dviratininkas buvo piktas, suglamžė laikraštį ir sakė, kad meluojam. Kitas iš LRT irgi buvo piktas, diskutavo su Remigijumi, apšaukė valstybės priešais.
Turbūt, nemažai žmonių paėmė galvodami, kad renginio programa, bet gal neišmes. Dauguma ėmusių, kaip visada, pagyvenusios moterys.Gero šventinio vakaro.

Dobilas. Sveikinu visus, šventusius Valstybės dieną! Vakar bendravome su Tauta ir skleidėme gerąją žinią dalindami NS laikraščius buvusioje sostinėje. Ten vyko ir vietinis kermošius, ir tradicinės Gyvosios archeologijos dienos, tai dalyvavome rimta komanda. Iš Vilniaus vykome Pirmininkas, Darius ir aš, jau vietoje prisijungė Marius, Vaclovas ir Sigita. Šventės organizatoriai buvo paskyrę “labai gerą vietą palapinei prie mokyklos” valstybinėje žemėje, kur bus net žmonių srautai. Realiai tai pasirodė vieta priešingoje nuo šventės pusėje, kur labiau tikėtina sutikti miško žvėrelių. Todėl buvo priimtas sprendimas pavėsinę statyti laisvoje aikštelėje pagrindinėje pėsčiųjų arterijoje Kerniaus gatvėje. Šventės organizatorės mus visaip bandė atkalbėti, atseit, tai privati teritorija, bet pavėsinė buvo mikliai pastatyta ir imtasi aktyvaus laikraščių platinimo. Gal po kelių valandų, jau apie pietus, prisistatė labai mandagūs policininkai, atvykę ginti tos “privačios žemės”. Iš mūsų pusės buvo priimtas sprendimas pavėsinę išrinkti, tuo pat metu aiškinant susidomėjusiems praeiviams apie politinę ir teisinę situaciją Lietuvoje – ir kodėl mes ardome savo pavėsinę. Kažkas negerai Širvintų karalystėje, būtų pasakęs Hamletas.

Pirmininkas tuo metu puikiai pabendravo su jaunu ir protingu vienu iš dviejų atkviestų apginti “privačios žemės” policininkų, kuris domėjosi NS ir nebijojo klausinėti apie politiką. Praeiviams tai darė labai teigiamą įspūdį. Kitas gi policininkas, stovėjo atokiau, lyg ir nelabai patenkintas tokiu draugišku pokalbiu.

Noriu teigti, kad greitas pavėsinės pastatymas geroje vietoje tikrai apsimoka. Nes ji jau stovi. Ypač, jei vietinių organizatorių siūloma vieta yra vos ne miške. Net jei tektų vėliau pavėsinę išardyti. Atitinkamai aiškinant praeiviams, kodėl esame priversti tai daryti.
Gyvosios archeologijos dienų lankytojų srautas buvo planuojamas iki pat pavakarės. Išdalinome 1000+ laikraščių, darbą tęsti dar liko Sigita ir Marius. Žmonių atsiliepimai atitinka ankstesnių renginių statistiką – tik keli priešiški, tik keli nieko negirdėję apie NS, daugybė girdėję ir jau anksčiau gavę laikraščius.

Ir, žinoma, maloniausiai nuteikia augantis skaičius sakančių “jūs šaunuoliai, darote labai reikalingą darbą Lietuvai, mes skaitome jus internete”. Ir panašiai.

Labai kviečiu Kolegas, kurie dar nėra dalyvavę tokiose išvykose, drąsiai prisijungti. Gausite didelę dozę pozityvios energijos – tai ryšiai su partiečiais, smagios kelionės po Lietuvą, gero žodžio sakymas tautiečiams ir iš jų gaunamas mūsų veiklos palaikymas.  Iki naujų susitikimų!

Evaldas . Puikiai pasirodėte. Matyt Pinskuvienės karalystėje ir reikėjo laukti ,, stebuklų”. Tiesa jus stebėjo kažkokie ,, draugai”. Vienoje grupėje buvo įdėta nuotrauka su komentaru , kad esate išvyti ir dar vatnikais išvadino. Tiesa greitai info dingo.  Kažkur priima normaliai o Širvintų rajone visada bus įdomu.
Rytoj vykstam į kitas vietas.  Prisijungiu prie kvietimo aktyviai dalyvauti išvykose. Ir darbas reikalingas ir puikus savęs išbandymas.

Vytautas. Šaunuoliai. Neįmanoma turiningiau ir prasmingiau atšvęsti jau beveik neegzistuojančios valstybės dienos kaip ją ginant tokiu būdu. Turint omenyje visas aplinkybes, savo dirbtinumu šių metų šventimas įgijo kaip niekada stiprų ,,spalio revoliucijos” minėjimų prieskonį.

Į piktus miestelėnus neverta kreipti dėmesio. Kaip ir pernelyg sukti galvą, kas ir kodėl ima laikraštį. Nėra taip, kad mes aklai blaškomės po Lietuvą tiesiog reklamuodami NS. Kiekvienoje aplankytoje vietoje laikraščio dalijimo tikslas ir prasmė priklauso nuo konkrečių tos vietos sąlygų. Uždavinys Kaune yra visiškai aiškus. Dėl priežasčių, prie kurių negrįšime, NS įdirbis yra gana menkas. Todėl tikslas — pradėti figūruoti kauniečių sąmonėje ir vaizduotėje kaip galimai alternatyvai vykstančiam absurdiškam žaidimui. Po savivaldos rinkimų ,,opozicija” džiūgavo, kokie šaunūs kauniečiai, kad sustabdė konservatorių Juozapaitį ir išsirinko Matijošaitį. Nieko sau laimėjimas 🙂 Juozapaitis, aišku, nesusipratimas, bet jaustis didvyriais išsirinkus sicilietiško braižo veikėją su akivaizdžiais mafijozo bruožais — kažin ar verta 🙂

Štai čia ir slypi galimybė įsiveržti į garbiųjų kauniečių dėmesio lauką. Be abejo, daugeliui miestelėnų užtenka mero-plytelių klojiko. Aristotelis pasakytų, kad esama prigimtinių vergų. Bet jis teigė, kad būna ir ,,įstatyminių” vergų, kurie iš prigimties turi laisvą sielą, o yra vergai tik dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių. Todėl spėju, kad kauniečiai remia Matijošaitį ne taip visuotinai ir tvirtai, kaip gali atrodyti. Sunku patikėti, kad tarp jų nėra pagalvojančių: ,,nejaugi mūsų garbingas miestas niekada neturės mero, kuris, gerai tvarkydamas gatves, dar sugebėtų ir nevogti?” Štai šitaip klausiantieji yra potencialūs NS rėmėjai ir rinkėjai. Kad bent dalis jų nusigręžtų nuo dabartinio mero, tereikia vieno — jie turi pamatyti alternatyvą. Tad belieka tinkamai pasirodyti mieliems kauniečiams.

,,Tinkamai” reiškia vieninteliu būdu — gatvėje su laikraščiais. Joks ,,nuotolinis” būdas neveiks. Priežastis akivaizdi. Sovietmečiu užtekdavo atviresnės frazės, kad aplinkinių akyse atrodytum drąsuoliu, o kartais iš tiesų sulauktum kompetentingų žinybų dėmesio. Dabar tai neįmanoma, nes smarkiai pakeistas valdysenos būdas. Jo esmė — leisti į valias išsikalbėti ir išsirašyti. Toks būdas būtų neįgyvendinamas be nuostabaus išradimo, kuris vadinasi internetu. Principas — kalbėk ir rašyk praktiškai ką nori. Tegul žodžiai ir tekstai liejasi ežerais ir jūromis. Svarbiausia — nepakilk nuo sofos. Be abejo, kvaila nuvertinti interneto galimybes skleisti informaciją. Bet ne mažiau trumparegiška nuvertinti jo potencialą paralyžiuoti žmogaus valią veikti. Visas titaniškas aktyvių piliečių triūsas ,,chatuose”, ,,laikai”, komentarai, diskusijos burbuluose — nepabaigiamas kolektyvinės psichoterapijos seansas. Šio spektaklio viršūnė — atpirkimo ožių plakimas. Vienas iš tokių — anūkas. Gana vidutinio dešimtoko gimnazisto lygio vyrukas, kuriam skiriamas tiesiog kosminis dėmesys. Nepagalvojant, kad tai keistai primena žinomą japonų praktiką, kai korporacijų darbuotojams leidžiama iškrovai talžyti vadovų iškamšas 🙂

Tai štai — būdas patraukti lietuvių dėmesį ir pasirodyti jiems kaip alternatyvai yra įgyvendinti daugelio jų slaptą troškimą. Tą troškimą išduoda labai dažnai pasikartojanti frazė: ,,Kodėl niekas nieko nedaro?!” Ką tai reiškia, jeigu ne tai, kad plačiai suvokiama, jog Lietuvos padėtis iš tiesų be galo grėsminga ir ką nors reikėtų daryti? Bet statistinis kaunietis ar lietuvis tam jau nebeturi valios. Ir štai tada išvystama kažką neįprasto: pajėgiančius šį tą daryti keistus žmones su laikraščiais gatvėse. Ir — kokia keistenybė — ne pasamdytus tam reikalui,bet dalijančius juos savanoriškai, be jokio atlygio. Juk ne vienas klausė ir sunkiai patiki, kad šitaip dar gali būti.

Prisigyventa tiek, kad menkiausia pastanga tampa milžinišku kontrastu tvyrančiai visuotinio bevališkumo ir apatijos pelkei. Ir tai negali būti suvokiama kitaip, kaip alternatyva sisteminiam politikavimui. Tereikia kantriai tęsti, ir šią alternatyvą pamažu suvoks, o galiausiai ir aiškiai išvys, vis daugiau žmonių. Tiesą sakant, tai ir yra pagrindinė ano laiškelio mintis: https://tiesos.lt/vytautas-radzvilas-padeka-bendrazygiams/. Linkiu tvirtybės ir kantrybės

Almantas.Šakiusoe dirbome penkiese – aš, Mindaugas, Neringa, Valentinas (atvyko iš Šilutės) ir Paulius iš Marijampolės (šiuo metu vyksta jo priėmimo procesas į NS). Palapinę pastatėme sklandžiai ir geroje vietoje. Mugė buvo labai nedidelė. Tad pavyko išdalinti į rankas tik apie 600 laikraščių. Dar 250 Paulius išnešiojo po daugiabučius namus. Miestelyje tik apie 5000 gyventojų, tai gal ir neblogai.

Ėmė mielai, džiaugėsi, kad iš Vilniaus atvykome net į Šakius.  Su keliais šakiškiais pabendravome daugiau, tai gal atsiras tvirtesnių ryšių. Stebėjosi, kad važinėjame po Lietuvą ir ne prieš pat rinkimus. Vėl išgirdome – jūs ne partija, jūs kitokie…

Žygimantas. Šeštadienį vyko Radviliškio miesto šventė. Administracijos atstovai buvo geranoriški – išvakarėse buvo suderintos dvi galimos NS palapinės statymo vietos, o renginio dieną buvo pasiūlyta dar ir trečia galimybė. Išsirinkome geriausią vietą prie pagrindinio ateinančių srauto. Dirbome aštuoniese – trys vilniečiai (Eglė, Sigita, Erikas) ir penki radviliškiečiai (Kristina, Nijolė, Salvinija, Genovaitė, aš). Mugė buvo ne itin didelė, lankytojų irgi neperdaug – mieste renginiai vyko trečią dieną nuo liepos 6 d., tad Eglė su Eriku išėjo padirbėti į miestą.

Atsisakančių imti laikraštį buvo nedaug (kaip ir valstiečių valdomuose Šiaulių rajono Kuršėnuose) – akivaizdus politinis atšilimas po 2003-2020 m. konservų (atseit krikdemiško flango) A. Čepononio valdymo. Merui patekus į Seimą, buvo išrinktas Žaliųjų partijos meras.Šiais metais konservai triuškinančiai prarado ir Tarybos daugumą.

Joniškyje situacija buvo kiek prastesnė – net opozicinis valstiečių deputatas neįžvelgė nieko blogo dabartinėje Lietuvos būklėje. Jaučiasi, kad liberalai beveik nepertraukiamai kontroliuoja Joniškį nuo pat 1991 m.

Ramūnas. Vakar NS buvo ir dalino laikraščius Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventė (Svarinsko partizanų parkas, Ukmergės raj., Kadrėnai). Dalyvavo Ramūnas ir Linas iš Trakų, prisijungė Lidija, taip pat padėjo greta su knygomis stovėjęs Marius.

nuotr.regionunauijienos.lt

Žmonių nebuvo daug. Buvę prieš metus sakė, kad pernai buvo šiek tiek daugiau.

nuotr.regionunauijienos.lt

Techninė dalis: nuo savęs pastebėsiu, kad palapinė gražiau atrodytų, jei stovintis stalas būtų ne plikas, o uždengtas kokia staltiese, ir dar koks aksesuaras (džiovintų gėlių puokštelė) būtų. Galvoju, kad pas partijos moters gali būti kokia atliekama staltiesė kraičio skryniose. Arba daryti kaip Marius – įsigyti pora baltų staltiesių – vis gražiau atrodo negu nubraižytas stalas. Svarsčiai pasiteisino, Erikai. Užima mažiau vietos negu smėlio maišai.

Erikas. Rimta komanda: Aivaras , Linas, Tomas iš Panevėžio. Jolanta , Edvardas iš Kėdainių, Andrius iš Kauno ir Renatas, Erikas iš Vilniaus Nors šventė nebuvo didelė vietinių vadinama 2P : Pensininkų ir pijokų o dabar tapo ir 3P nes priskaičiavo politikus. Tiesa kitų partijų nemačiau. Išdalinome 1000 laikraščių. Nors šventė Agurkų bet jų visiškai nebuvo ! Jolantai tai buvo puikus debiutas nes dalino laikraščius pirmą kartą.

Kęstutis. Taigi, vakar buvo Žagarė. Daugelis mūsų atkakome tolybėn pirmą sykį. Bent jau manasis Vilniaus ekipažas su Pirmininku, Egle, Vaclovu patyrėm ir kelionės įspūdį. Puikią vietą iki atvykstant su organizatoriais suderino Nijolė ir Kęstutis iš Radviliškio – mat jiems arčiau. Renginys miesto aikštėje, o mes beveik pačiame jos centre. Per visą akcijos laiką niekas iš valdžios nesidomėjo ką veikiame, kitaip nebendravo, taigi ir netrukdė.

Vyšnių festivalis – tik vyšnių nebuvo, arba nepavyko aptikti. Užtat mokėmės latviškai: lai dzivo Latvija! Latviai labai gausiai ir smagiai gyvuoja Žagarėje, tik gaila kad laikraščio paskaityt negeba. Ir kam jis jiems – jie turi savo Nacionala Apvieniba. Įgudę atpažinti lietuvaičius, pridėjus vietinių namų dėžutes iš viso apie 1000 egz. dvigubo ir tik naujausiojo laikraščio (pritrūkom komplektų) smagiai išdalinome. Tokia ypatybė, kad festivalyje dauguma atvykėliai, todėl pačių žagariečių ir teko paieškoti po namus.
Vyko viskas labai sklandu, miela ir dėmesinga mums, iki kolei šventėje neuždainavo Radžis – konkurencijos atlaikyti nepavyko.

Tatai kaip tik išėjo į gerą, nes kelionė atgalios užtruko aplankant ir kitas šiaurės Lietuvos vietas. Joniškyje tikėtina atvertėme į doros kelią rusofilišką patriotą. Jis, kavinės šeimininkas buvo ne tik apdovanotas laikraščiais ir turiningu pokalbiu, bet akivaizdžiai sveikai paveiktas, kai pažino Sąjūdžio veikėją tada ir dabar – Vytautą Radžvilą. Sakysite, vienas žmogus, kiek tos sėkmės? Bet gi tikra, kad jis apie mus kalbės su savo bendrais ir pagal savo veiklos pobūdį – su kitais žmonėmis. Nes jam rūpi. O tokiems žmonėms tereikia parodyti teisingą kryptį.

Pašvitinys – kita stotelė. Nykstantis kaimas – vos kiek virš 200 žmonių. Bet yra Bažnyčia dvi krautuvės, kavinukė. Pardavėjos aiškiai NS mato pirmą kartą, bet domisi ir mielai priima padalinimui. Aplankėme ir artimesnius namus.

Na ir netikėtai nemaža sėkmė nutiko Linkuvoje. Miestelio centras uždarytas – mat vyksta garsieji Švč. M. Marijos Škaplierinės atlaidai, na ir kermošius prie to. Nors laikas jau popietinis, tačiau žmonių dar šurmuliuoja. patekę atrakcijon patys tokia tapome. Kažkas nematyta ir keista Linkuvoj – būrelis su laikraščiu ne rinkimų metu su tikėjimo visiems ir Lietuvai palinkėjimu. Mano įspūdis toks, kad linkėjimas buvo priimtas rimtai ir maloniai – su šypsena. Sustojimuose palikta virš 300 laikraščių.

Drįsčiau teigti, kad susitikimai su žmonėmis kaimuose ir mažuose miesteliuose turi savitą bruožą. Čia daugiau paprastumo, mažiau išankstinių nuostatų ir “žinojimo” kas yra kas politikoje. Žmonės pirmiau klausosi, tik paskui klausia, pritaria ar svarsto. Galima pajusti, kad ir politikoje dar gali kažką reikšti autoritetas ir pagarba šiai veiklai, ne tik panieka “vagims” ir gelbėtojai kaip atsakas.
Na ir žinoma, cenzūros sąlygomis, ypač kas svarbu – LRT, be mūsų lankymosi yra labai mažai šansų apie NS sužinoti iš viso. Išvada ateina pati. Be didžiųjų mugių, reikia tiesiog važiuoti į kaimus. Kaip jau daro Linas, Marius, Sigita, Algimantas, atleiskite ko nepaminiu.
Laikas tą darbą daryti sisteminiu ir nuosekliu.
Vykom į festivalį Vyšnių, grįžome turtingesni kitkuom…

Nerijus. Gal net būtų verta pagalvoti apie renginius ir miesteliuose, ne tik miestuose. Yra dar miestelių su aktyviomis bendruomenėmis ir kartais tokioje vietoje lengviau sukviesti tuos 30 klausytojų nei didesniame mieste. Nes dar veikia gyvų kvietimų principas. Ir efektas koks – gal ten daugybę metų jokia politinė jėga nebuvo rimtesnio renginio suorganizavusi, o čia pakviečia į rimtą diskusiją apie Lietuvos ateitį. Aišku, visur sava specifika, reikia ją žinoti. Bet į tokią Linkuvą, kur jau matėsi teigiama reakcija, būtų verta sugrįžti.

Aš šiandien prekiavau knygomis Kernavėje, Škaplierinės atlaiduose. Tuo pačiu padalinau laikraščius. Nedideli atlaidai, bet buvo net kelios labai teigiamos ir mus palaikančios reakcijos, priešiškų nebuvo. Tik ten irgi buvo daug vilniečių, tokių “vasaros kernaviškių”. Aišku, laikraščiai pasiekė ir vietinius.

Kitą savaitgalį bus Anykščių šventė, bet tą pačią dieną netoli nuo Anykščių esančiame Alantos miestelyje (Molėtų r.) vyks ir jubiliejinė, 10-oji Šeimų šventė su muge. Būtų galima Anykščius ir Alantą apjungti – sekant jūsų pavyzdžiu.

Eglė. Kęstutis kaip visada labai gražiai aprašė. Papildysiu Linkuvos mugėje knygomis prekiaujančios moters, paėmusios laikraštį, pasakymu: „laukiau, kada ateis Nacionalinis susivienijimas“.
Tai mes ateinam…

Valdas. Šiandien Druskininkuose buvo “Bagažinių turgelis”. Renginys organizuotas pirmą kartą. Kadangi nespėjau į pačią pradžią 10 val. tai nuvažiavau nors į pabaigą. Per 20 min išdalinau 20 laikraščių. Žmonės mielai paėmė, kiti paprašė duoti dar. Nepalankiai nusiteikusių nebuvo. Pasiklausinėjau turgelio dalyvių, ar buvo žmonių, nes aš suspėjau tik į pačią pabaigą. Prekeiviai sakė, kad tokio srauto nesitikėjo. Susipažinau su oragnizatore. Rugpūčio mėn. vėl bus organizuojama, tai tada reikės daugiau druskininkiečių pagalbos, nes dabar tai dalinau vienas.

Parengta iš  paskelbtų NS dalyvių kelionių įspūdžių

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
55 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mickėyus Mouseas

O kam mums ta Lietuva reikalinga? Juk kuo toliau , tuo labiau ji velniop eina. Štai Valstybinės kalbos inspekcijos vadovas Audrius Valotka gynė mūsų kalbą ir Lietuvos įstatymus. Ir kas gavosi? :
https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/2041376/kairys-zada-vertinti-kritikos-sulaukusio-valotkos-pareiskimus-jis-maisosi-ar-kalba-su-draugais-virtuveje-prie-stalo-ar-eteryje

Paul Casimir

Man karbauskio valstiečiai 2016-2020 jau pradeda atrodyti kaip daugmaž patenkinama valdžia. Ir dar pusantrų metų iki šitų neokominių chunveibinų išvarymo…

blue yellow zov marinie

Kazy,atsipeikek…kolxoznykai niekuo nesiskiria nuo lanzbletkistiniu uzingridu ir domkratu…miskai,negrai,ignitis….pamirsai jau….

Paul Casimir

Taip, ir ten, beje, Skverno frakcija pagrindinė buvo, kurios dabar jau nebėra pas valstiečius. Tačiau Karbauskis geriau nei šitie.

tokie juokai

kas per rinkimus atidavė laisvės partijai mažne 10 proc balsų? Durnius lietuvis šitaip „pajuokavo”, o pyksta,žinoma, ne ant savęs.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Lietuvai nereikalingi bjauresni nei iki šiol buvusieji dar vieni – NS plėšikai. NS gretose yra pagarbos vertų piliečių, bet nevykėlių vadukų krūvelė bei krikščioniška plėšikiška NS programa gadina NS įvaizdį. Labai daug pastabų buvo NS vadukams, bet jie nereaguoja, kaip tikri politikos lavonai. Neišjungtųjų komunistpalaikių sukurta bei palaikoma konclagerinė sistema virsta pragaru, o NS partija yra neįgali Tautos svajonių Lietuvai kurti, todėl net neverta gaišti laiko su NS vadukais. Beje, deja, iki šiol, vis dar nėra partijos, pasiruošusios bei galinčios veikti Tautos bei Lietuvos naudai. _____________________________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų (nelegitimaus) antikonstitucinio neteisėto (krikščioniško) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Štai krikščioniškos plėšikiškos NS programos nuostatos:

  • “… Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo padidinti valstybės pajamas. 31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų didesnės.”
  • „32.1. Mokesčių sistemos regresyvumą sumažintų progresinis pajamų mokestis ir nauji mokesčių šaltiniai.”
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Įspėjamojo turinio laiškas, kurį gavo tarnybų didžiausi tarnai. Tinka ir krikščioniškosios plėšikiškosios NS vadukams. *********************************** „Apie katastrofą  Lietuva – sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos metu. Bemaž, pusė darbininkų išvyko svetur gyventi bei dirbti ir bijo sugrįžti todėl, kad Lietuvoje yra naudojamos mokesčių taisyklės – plėšikiškos. Tai yra akivaizdžiai matoma, paskaičiavus surinkto biudžeto dalį, tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų). Lyginant su Jungtine Karalyste (JK), plėšikiškai surinktas biudžetas Lietuvoje yra perteklinis, bemaž, dviem milijardais eurų. Todėl, Lietuvoje yra galimybė bei gyvybiškai svarbi būtinybė: 1) panaikinti privalomąjį sveikatos draudimą (PSD); 2) panaikinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) būtiniausioms maisto prekėms, vaikiškiems drabužiams bei avalynei; 3) panaikinti “sodros įmokų grindis”, taikomas nuo 2018 sausio 1; 4) atsisakyti visokiausių naujų mokesčių prisigalvojimo. Įspėjimas valstybinių… Skaityti daugiau »

Faktai ir komentarai

Straipsnio foto.
NS dar į valdžią natėjo o jau propaganda liejasi laisvai – koks masinis sujudimas, kiek jaunimo, ir visi dėl NS…
Demagogija traukinio priekyje…

Ir VISŲ SVARBIAUSIA !!!!!!!!!!
Pradėti viešai aiškintis kokias smegenų zombinimo technologijas naudoja globalistai, kad VISI STEBŪKLINGAI APATIŠKI, ir kokias kontrpriemones naudoti atremiant minkštąją globalistų agresiją..!

blue yellow zov marinie

..tai ka,jau ir kalbet nebegalima…kazkoks tu keistas,hmm,nesakysiu kas…

Jules

A jo, lenkai ir mūsų konciervai su liberoidais ir LDDP, pradėję nuo trijų raidelių po pergalės Ukrainoje tikrai žada susigrąžinti Lietuvą. Tam padės Kapsukės, VDU ir Riomerio univerkės prapiesoriai su absolventais.

Yorum Satın Al

Useful article, thank you. Top article, very helpful.

blue yellow zov marinie

…dirba,kalba,aiskina…tai gerai.Bet kad niekina marsistus,vadina juos prorusiskais….blogai,nes tai visiskas melas.Patys ant saves meta visuotinai zinoma seseli….mol,tik jie vieninteliai skaidruoliai,nesusitepeliai….pamirse,kad kuo pats kvepi,tuo kita tepi…..Abejojiu del NS..

blue yellow zov marinie

abejoju

Faktai ir komentarai

Įdomus tas zov marinas. Tai jis giliai mąstantis tai debilas, tai žinantis istorines plonybes tai tbirtina silpnai žinantis istoriją… Kaip koks robotas, kokią nori tokią ,,funkciją” naudoja… Ir visai šūdinai atrodo kai jis piktinasi rusais ir tvirtina (galimai) balsusiantis už Celofaną… ,,..tai ka,jau ir kalbet nebegalima…” Ne apie kalbėjimą, o apie fotografiją kuria matomai siekiama įteigti NS populiarumą… Ta nuotrauka neatitinka politinės realybės, todėl ji laikytina feikine, propagandine, demagogine… Tokie gudravimai NS tikrai pliusų neprideda. Ir tai nėra vien NS reikalas!!! Nuo tokių ,,niekučių” pradideda žmonių mulkinimas… Lietuviai, ypač tautiškai patriotiški, per 33 m. jau sumulkinti, apmulkinti ir permulkinti su keleriopa ,,garantija”. Min Ti tvirtina (prie kito straipsnio), kad Sinica šoko Bilotaitės vestuvėse. Kur įrodymai? Pagaliau, gal Sinica ne nuotakos,… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..ka gi,dienos sviesa isvydo komentuotoju apzvalgos anal itinis kurinys autoriaus,kuris …siaip….raso ….seip…..Sis trumpo zodelio uzrasymas parodo autoriaus visa erudicija,ismanyma ir razumelio gelmes,kuriomis ans vertina kitus……..Atkartodamas anal itiko zodzius….nesakyk,ka man rasyt,nesakysiu tau,kur eiti…..viliuosi,kad kitakart sios analitikos autorius geriau pagalvos ka kalbaaaaaaas.TEGYVUOJA CELOFANYJUS IR JO PARCYJA….CELOFANYJU I PREZIDENTUS…..xa xa xa……..TENEPAGAUNA URODAI IR ISGAMOS VILCINSKO…..TEPRASMENGA LENZBLETKERIAI PRAGARAN….SMIERTJ KACAPAMS…….

Ei tu, WC eketė

Įdomu, ką čiulbėsi kai tavo celofanijus papūs rytietišką dūdą ar sugros Šarikovo kupletą su balalaika.

blue yellow zov marinie

..ei tu,ciulpuoneli,…tu jau seniai apziojes rytietiska duda…tik vietoj melioooodijos,girdet ciulpsejimo garsai..xa xa xa

Ei tu, WC eketė

Tu esi tikras patologini neturintis anal-ogų.

blue yellow zov marinie

..patologini….xa xa xa….dibile bla,aitum pagiriotis,ar ka….su tavim kalbetis,saves negerbt,fui,kakius mazafakeris.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Neeikvojant jėgų eilinio 9-tojo nelegitimaus seimo beprasmėje rinkiminėje kovoje, vadovaujantis visagale konstitucija, yra bandyms padaryti kelis kartus lengvesnio gyvenimo (veiklos, verslo) sąlygas mums per ypatingai trumpą laiką, o tokio saldaus darbo vaisiaus dėka užsitarnauti daugiau nei milijono simpatijų ir tik tuomet bendraminčių veiklos pulko išsiryškinusią pavyzdinę rinktinę padaryti 100,000-ine partija į suėjimą (į Seimą) pavyzdingiausios pasaulyje valstybės kūrimo taisyklėms ruošti rašyti pagal Tautos valią. Visokie bandymai trukdyti mums veikti tokiu būdu, bus suprasti kaip antivalstybinė kenkėjiška veikla verta griežčiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su pilietybės panaikinimu.
Dėmesio, dabar bei visuomet, 8-ių nelegitimių seimų nežmogiški ir bjaurūs konsclageriniai įstatymai yra niekiniai – neturintys jokios juridinės galios.
***
Lietuva – tvirtovė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jau 8 paskutinieji seimai – antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.

Gyvas suoprotis

Jonas Noreika “Generolas Vėtra” savo veikale “Pakelk galvą, lietuvi” pasiūlė naikynę. Tai, kad jo palinkėjimai viesulu grįžo jam pačiam, didvyriu jo nedaro. Vaizduotės vaisiaus generolas nesiūlė dvasinio atsitiesimo. Parklupdytas tamsos, atstovavo mirtį.

Krikščioniškas nuolankumas yra visiška priešybė “užpakalio kėlimui”. Tad tik po šio malūnėlio, galvos pakelimas ima reikšti mirties sėjimą.

blue yellow zov marinie

…tamista biski galva su uzpakaliu supainiojai.Bet niekatokia,tamstai galima.Nes gali prirasyt dar didesniu klaikalu….

Gyvas suoprotis

Aš žinau kas yra naikynė. Asmeniškai.

Gyvas suoprotis

Mano šeima, kurioje gimiau, yra Atžalos (Molecho/Melecho) garbstos išpažinėjai. Todėl aš gyvai žinau, kokie yra to “vaisiai”. O ką jūs be lėkštokų atkartonių žinote, pasakyti galite?

Gyvas suoprotis

Nevirkauju. Kalbu jau iš stipriosios pusės. Tai “tėvelis”, “mamytė”, “broliukas” sumenko, kerai ištekėjo, liko tik rūgštis. Tačiau išvados visam gyvenimui pasidarytos. Kas yra hitleriukai ir kaip jiems sekasi mulkinti kitus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kantrybės, kantrybės.
Perkamoji galia – politinė sąvoka. Todėl, dalykiškai bendraujant mums tarpusavyje bei ieškant problemų sprendimo būdų bendromis pajėgomis, reikia rodyti mažiausios algos skaičius ir prekių kainų skaičius, taip pat. Skaičiai parodo tikrą vaizdą, kad išvengti beverčių ginčų.

tauta verta valstybės kokią turi

1992 metais atgal susidėjusi su komunistais tauta nieko iš jų negavo, tačiau prarado Sąjūdžio mėnesiais trumpam atgautą tautinį orumą. Kadangi per 30 metų Lietuva taip ir nerado progos prisipažinti suklydusi (apie ką tvirtai liudija ilgamečiai prof. Landsbergio reitingai), tai tikėtis kokio nors Lietuvos atsigavimo ar atgavimo sunku. „Gudrus” lietuvis baudžia konservatorius balsuodamas už komunistus (komunistinių partijų šeimą), o komunistus gąsdina balsuodamas už konservatorius. Ir , kaip parodo ne tik a.a. AMB pavyzdys , bet ir Kauno mero irgi , apsukrus gaspadorius valdžioje daugumai labiau priimtinas už sąžiningą „neišmanėlį”. „Neišmanėlį”, kurio įvaizdį sukuria paslaugi, komunistus ir mafijozus aptarnaujanti, žiniasklaida. Politikai permato gudraujančią tautą kaip nuluptą ir atitinkamai su ja politikuoja.

blue yellow zov marinie

…biski primirsai,kad lenzbletkeriai yra tie patys komunistai…taigi,tavo svarstykliu manipuliacija yra bereiksme.Tauteles durnumas yra pagrindinis faktorius,nulemes visiska LEEEEETUVOS kracha…..tegalim kaltint tik save…..cirpina mykoliukas negudria meliodija savo vienastygiu savadarbiu smuikeliu…ir visas nuolankus ir liudnas..prasvieto ner ir ….niepriedvydietsa,kaip pasake svonderis preobrazenskiui apie uplotnenija…..

švonderis

Ant to laikosi visa antilandsberginė propaganda. Nesvarbu ką Landsbergis Sąjūdžio metu visų akyse darė ir padarė, o svarbu kad komunistas, gėbistas, skundikas ir turi vilą Šveicarijoje Ot, tas ko negali patikrinti, tas tai svarbu.

blue yellow zov marinie

..kaip Sveicarijoj,nezinia,bet kad komunistas,gebistas ir turi vila Nemirsetoj/kur neva padovanota xa xa zeme…tai faktas…o ir siaip,svolacius,kokiu reta..irgi nenuneigiamas faktas…Apie Australija,kur broileris ruosiasi tept slides,sukeles cia kara,neverta ir kalbet.O apie senio lenzbybio teva,tarnavusi ir naciams,ir sovietams,is vis neverta net uzsimint…..tas da didesnis setooonas uz bletkeri……TEGYVUOJA CELOFAAAANAS….ABSURDA IVEIKSIM KITU ABSURDU….

nusikeikti vietoje įrodymo - tą gali

neatrodo kad pats gali atskirti faktą nuo išmislo

blue yellow zov marinie

..neatrodo,kad tamistos galvelej ne pjuvenos…nu visai visai…

nemirseta sakai per gera

o kur turi turėti vilą žmogus labiausiai nusipelnęs Lietuvos nepriklausomybės atgavimui, o tuo pačiu ir privačios nuosavybės įteisinimui?

blue yellow zov marinie

..didziausias nepriklausomybes priesas,geidaves spec.statuso cccp sudety…..paskraidines Leeeetuvos zemele pagal savo igeidzius….xa xa xa….sitas tipelis turetu kybot vienoj kekej su xuilium….abu labu vieno medzio fruktai.

įsidėmėkite,, žygeiviai

Tauta kuri šitaip nekenčia labiausiai jos nepriklausomybei nusipelniusio žmogaus (žiūr. reitingus), yra nesveika. Ir tiesiog masina savo priešus ją pribaigti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytauto Landsbergio nekenčia? L gerai, dera, nes jis – l klastingas Lietuvos priešas. 2003 sausio 23, seime, Vytautas Landsbergis balsavo už konstitucijos 47 straipsnio keitimą. Tai yra balsavo už bemaž didžiausios aferos įgyvendinimą pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. 1996 birželio 20, Vytautas Landsbergis balsavo už konstitucijos 47 straipsnio keitimą svetimšalių naudai, taip pat. 1996 birželio 20-osios, 2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Vytautui Landsbergiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu. Vytautai Landsbergi, ant kelių, bjaurybe. *** Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste. 2023 liepos… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

1996 birželio 20, 2003 sausio 23, apsišaukėliai seimagyviai banditai antikonstituciniu būdu keitė 47 straipsnį svetimšalių naudai (du kartus ir tuometiniai prezidentai skelbė pakeitimus) nepaisydami konstitucijos (2 str, 4 str, 3 str, 9 str, 6 str, o taip pat) 153 straipsnio nuostatos, kuriame parašyta:
153 straipsnis
Kai ši Lietuvos Respublikos Konstitucija bus priimta referendumu, Lietuvos Respublikos Seimas iki 1993 metų spalio 25 dienos 3/5 visų Seimo narių balsų dauguma gali pakeisti Lietuvos Respublikos Konstitucijos nuostatas, kurios yra 47, 55, 56 straipsniuose, …”.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Štai visas 1996 birželio 20-osios aferistų bei Lietuvos priešų sąrašas. Balsavo už 47 straipsnio pakeitimą ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Vilija Aleknaitė Abramikienė 2 Leonas Alesionka 3 Nijolė Ambrazaitytė 4 Laima Liucija Andrikienė 5 Vytenis Povilas Andriukaitis 6 Jonas Algirdas Antanaitis 7 Vytautas Arbačiauskas 8 Vytautas Astrauskas 9 Arvydas Bajoras 10 Juozas Gediminas Baranauskas 11 Julius Beinortas 12 Aleksandras Bendinskas 13 Juozas Bernatonis 14 Egidijus Bičkauskas 15 Romualdas Ignas Bloškys 16 Kazys Bobelis 17 Vytautas Bogušis 18 Vanda Briedienė 19 Vytautas Jurgis Bubnys 20 Antanas Būdvytis 21 Virgilijus Vladislovas Bulovas 22 Vladas Butėnas 23 Medardas Čobotas 24 Rimantas Jonas Dagys 25 Kęstutis Dirgėla 26 Juozas Dringelis 27 Vytautas Einoris 28… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Štai visas 2003 sausio 23-iosios aferistų bei Lietuvos priešų sąrašas. Nedalyvavo balsavime (nesipriešino) ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Babravičius Gintautas  2 Bobelis Kazys  3 Čekuolis Jonas  4 Glaveckas Kęstutis  5 Gražulis Petras  6 Kirkilas Gediminas  7 Klišonis Audrius  8 Klumbys Egidijus  9 Lydeka Arminas  10 Matulevičius Algimantas  11 Melianas Artūras  12 Sakalas Aloyzas  13 Steiblienė Nijolė  14 Steponavičius Gintaras  15 Šukys Raimondas  16 Vagnorius Gediminas  17 Vazbys Artūras  Susilaikė (nesipriešino) ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Karbauskis Ramūnas  2 Matulevičius Juozas  3 Mincevič Gabriel Jan  4 Tomaševski Valdemar  Balsavo už 47 straipsnio pakeitimą ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Andriukaitis Vytenis Povilas  2 Babonienė Ona 3 Balčytis Zigmantas  4 Barakauskas Dailis Alfonsas 5 Baravykas Vydas 6 Bastys Mindaugas 7 Baura… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…patiko……ant keeeliu,bjauryyybe…..Po to ne tremt,o ..trempt..kol liks slapia vieta.

pamoka Landsbergiui

lietuvis Landsbergio klastingumą i r kenksmingumą pramatė dar iki 1996 metų, prieš 1992 metų Seimo rinkimus. Kai tik Landsbergis pradėjo griauti ir draskyti lietuvio taip pamiltus Stalino Lietuvoje įsteigtus kolūkius. Kas būtų galėjęs tokia meile patikėti iškart po karo…O Landsbergis netikėjo ir prieš 1992 metų rinkimus. Už tai ir nukentėjo. Ir nekenčiamas lietuviškų kolkoznikų iki šiol. Bus jam pamoka kitam kartui .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Niekini Tautą, neatspėjai bjaurybe, apsiramink. Mes iš Landsbergio šaipydavomės jojo marksizmo leninizmo paskaitose cccp klestėjimo laikmečiu.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Durnai elgiesi prieš Tautą. Lietuvos priešas Vytautas Landsbergis (bei visas 8-ių nelegitimių seimų seimagyvių kirmėlynas) yra atsakingas už labai sunkius padarinius Tautai bei Lietuvai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Lietuvos priešas Vytautas Landsbergis yra atsakingas už antikonstitucinį seimo rinkimų įstatymą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

1991 sausio 13, Lietuvos priešas Vytautas Landsbergis buvo nušvilptas prie Seimo susirinkusiųjų, kai bandė pakalbėti mums iškišęs savo snukelį pro seimo langelį.

blue yellow zov marinie

…GE DA GE DA…KAR TU VEN…..

Ei tu, WC eketė

Nurodyk kada tavo didžiai gerbiamas Celofanijus pasisakė prieš genderizmą, prieš globalizmą, prieš leftizmą… Jei nenurodysi būsi šūdas kvadratu, o kvadratiniai šūdai sunkiai slysta WC vamzdžiais.

blue yellow zov marinie

…anot taves,glusiau,…pakelus kvadratu….igyji kvadrato/kubo,kretine/…forma….nu,kacapiska ismintis yra begaline savo kvailybej….

Conservative Advocacy

[Ar mūsų opozicija, patekus į valdžią, apgins mūsų žodžio laisvę ?] JAV Atstovų rūmų respublikonai yra pasirengę kovoti su „Big Tech“ ir pačiu Marku Zuckerbergu, reikalaudami atsakymų apie cenzūrą.  Zuckerbergas nepateikė prašomų dokumentų. Atstovų rūmų teismų valdybos pirmininkas Jimas Jordanas pasakė, kad jei Meta nepateiks prašomų dokumentų, jis naudos „vieną ar kelis vykdymo mechanizmus“. Komitetas yra susirūpinęs dėl galimų pirmosios pataisos pažeidimų, ypač todėl, kad Meta praeityje cenzūravo kalbą vyriausybės prašymu. Jie nori išsiaiškinti viso to esmę ir apsaugoti mūsų žodžio laisvę. Štai kodėl Kongresui taip svarbu ištirti ir suprasti „Big Tech“ susitarimo su vyriausybe dėl kalbos cenzūravimo mastą. Kalbama ne tik apie Marką Zuckerbergą ir Metą, bet ir apie mūsų pirmojo pakeitimo teisių ateitį. Mums reikia teisės aktų, ribojančių vyriausybės galimybes bendradarbiauti… Skaityti daugiau »

nuomonė

Kaip su Lietuvos Konstitucija?
„…Vilniaus rajono pergalė prieš kalbos inspekciją: ginčų komisija panaikino nurodymą nukabinti lenteles su lenkiškais užrašais Lrytas.lt lietuvosdiena Aktualijos Lietuvos administracinių ginčų komisija panaikino Valstybinės kalbos inspekcijos (VKI) viršininko Audriaus Valotkos nurodymą Vilniaus rajono savivaldybei pašalinti lenkų ir lietuvių kalbomis pažymėtas vietovardžių lenteles….” https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2023/07/22/news/vilniaus-rajono-pergale-pries-kalbos-inspekcija-gincu-komisija-panaikino-nurodyma-nukabinti-lenteles-su-lenkiskais-uzrasais-27776613

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Ginčų komisija – niekalas. Teisinėje valstybėje teismas reikalingas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Visagalės Lietuvos konstitucijos

14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

dar

Ar tinklalapiui Tiesos ši problema nesvarbi ir neverta viešinimo? Kiti tinklalapiai skelbia aktyvių Lietuvos piliečių rezoliuciją dėl valstybinės lietuvių kalbos gynimo : http://www.voruta.lt/visi-viesi-uzrasai-vilniaus-rajone-turi-buti-valstybine-lietuviu-kalba/

55
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top