2 milijonus migrantų nuspręsta per naktį paversti piliečiais, nes Vokietija paklūsta Didžiajam apkeitimui

Naujasis Vokietijos pilietybės įstatymas kartų kartoms radikaliai pakeis Vokietiją.

Vokietija palengva juda link esminio pilietybės ir imigracijos įstatymo pertvarkymo, pagal kurį 2 milijonai imigrantų per naktį taptų piliečiais. Šį planą stumia Vidaus reikalų ministrė Nensė Fėzer (Nancy Faeser) ir Kancleris Olafas Šolcas (Olaf Scholz), abu priklausantys Socialdemokratų partijai (SPD), nors šalis jau dabar susiduria su krize, kai vien 2022 metais atvyko 1,2 milijono migrantų.

Naujasis įstatymas pasižymi eile radikalių pokyčių, kurie kartų kartoms pakeis Vokietijos demografinę ir politinę ateitį.

Išvardintus pakeitimus kritikuoja ne tik konservatyvieji, bet ir liberalūs Laisvieji demokratai (FDP). Junge Freiheit straipsnių autorius Michaelis Paulvitsas (Michael Paulwitz) apie šiuos pakeitimus rašė: „Federalinė Vidaus reikalų ministrė planuoja smūgį iš viršaus Vokietijos pagrindinio įstatymo ir jos žmonių suverenumui. (Vokietijos gyventojų) sudėtis bus radikaliai transformuota ir pakeista atsitiktinai sumaišytais žmonėmis. Žinoma, niekas apie tai žmonių neklausė.“

Trumpesnis laikas pilietybei gauti.

Šiuo metu daugumoje atvejų užsieniečiai Vokietijoje turi gyventi aštuonerius metus, kad gautų pilietybę. Naujasis įstatymas mažins šį laiką iki penkerių metų. Išimtinais atvejais turintieji pakankamai kalbinių įgūdžių ir profesinių ar akademinių pasiekimų galės tapti piliečiais po trejų metų. Betarpiška šio naujo įstatymo pasekmė būtų ta, kad apie 2 milijonus migrantų, atvykusių 2015-2016 metais, tarp jų daug iš Sirijos, Vidurio Rytų ir Afrikos,“ įgytų pilietybę kartu su savo vaikais.

Vaikai automatiškai įgys pilietybę

Federalinė Vidaus reikalų ministerija taip pat planuoja, kad migrantų vaikai automatiškai gaus Vokietijos pilietybę, jei vieno iš tėvų „teisėta įprastinė gyvenamoji vieta“ penkerius metus buvo Vokietijoje.

Dviguba pilietybė

Reforma taip pat reikš, kad nebebus reikalaujama, jog Vokietijos piliečiai atsisakytų kitos savo pilietybės. Taigi Vokietija pradės naują, dvigubos pilietybės režimą.

Lengvesni kalbos reikalavimai vyriausiems

67 metų ir vyresniems migrantams kalbos reikalavimai bus „supaprastinti“, ir jiems nebereiks atlikti pakankamus kalbos gebėjimus liudijančio testo raštu. Jiems pakaks tik įrodyti „gebėjimą bendrauti žodžiu.“ Beraščiams, kad gautų Vokietijos pilietybę, iš viso nereikės atlikti jokio kalbos testo.

Daugiau nebus vokiečių kultūros reikalavimų

Be to, nebebus reikalaujama, kad migrantai įsisavintų „vokiško gyvenimo papročius“, praneša Bild. Kitais žodžiais tariant, Vokietija atsisako minties, kad migrantai turi integruotis į Vokietijos visuomenę. Anksčiau valdžia tikrindavo, ar pareiškėjas, norintis gauti vokišką pasą, nėra tuo pat metu vedęs kelių žmonų.

Vokietijoje greitai auga nepilnamečių nuotakų skaičius, o apie 60000 moterų gresia genitalijų apipjaustymai, ką Vokietijos vyriausybė tvirtina vykstant išimtinai dėl masinės imigracijos iš Afrikos ir Vidurio Rytų.

Vidinis SPD frakcijos parlamente pranešimas tvirtina, kad naujasis įstatymas pasieks kabinetą iki Kalėdų.

Didžiulė kairiųjų pergalė

Liberalūs faktų tikrintoji ilgą laiką atmesdavo Didžiojo apkeitimo idėją, vadindami ją „konspiracijos teorija.“ Tačiau ir imigracija, ir gimstamumo dažnis rodo greitą ne Europos tautų gyventojų skaičiaus augimą ir prigimtinių europiečių dalies mažėjimą, kas įrodo, jog Europa demografiškai transformuojama.

Be to, daugelis tų, kurie tvirtina, kad vyksta Didysis apkeitimas, pažymi ir tai, jog kairieji stengiasi padidinti migrantų dalį populiacijoje, kad padidintų balsuojančių už jų pačių už migraciją pasisakančias partijas. Tokia tendencija stebima JAV. Vokietijoje naujasis įstatymas tuoj pat pristatys apie 2 milijonus naujų vokiečių balsuotojų, o su laiku ir dar daugiau. Ir jų didžioji dalis palaikys SPD ir Žaliuosius.

Apklausose krentant SPD palaikymui, Vokietijoje auga prieš imigraciją pasisakančios Alternatyva Vokietijai (AfD) partijos palaikymas. SPD reikia šio būrio balsuotojų, kad išlaikytų valdžią.

Pranešimai apie nusikaltimus bus „sutvarkyti“

Vienas iš svarbiausių argumentų prieš masinę imigraciją, dažnai naudojamas AfD, bus greitai „sutvarkytas“ priėmus naujus pakeitimus Vokietijos pilietybės įstatyme. Visa gąsdinanti statistika apie užsieniečius, atsakingus už didelę dalį sunkių nusikaltimų pasislėps, kai šie užsieniečiai taps natūralizuotais piliečiais. Šiuo metu 39 procentus visų nužudymų Vokietijoje įvykdo užsieniečiai, nors jų dalis tarp visų gyventojų sudaro tik 11 procentų. Šis skaičius taip pat klaidinantis, nes kitus 61 procentą nužudymų, įvykdytų „vokiečių,“ sudaro taip pat ir antros kartos turkai ar kurdai, turintys Vokietijos pilietybę.

Konservatyvieji smarkiai prieštarauja šiam planui

AfD ir Krikščionių demokratų sąjunga (CDU) tvirtai prieštarauja planui, bet dar daugiau rūpesčių SPD ir Žaliesiems kelia kai kurių Laisvųjų demokratų (FDP), mažiausios vyriausybinės koalicijos partijos, opozicija.

„Ne laikas dabar supaprastinti pilietybės įstatymą. Su FDP Vokietijos pilietybės nuvertinimo nebus,“ – sakė FDP generalinis sekretorius Bijan Djir-Sarai laikraščiui Rheinische Post.

Djir-Sarai kritikavo faktą, kad Vokietija, kuriai sunkiai sekasi deportuoti net nuteistus nusikaltėlius, iki šiol „nepadarė jokios pažangos repatriacijos klausimu“ bei „kovojant su nelegalia migracija.“ Politikas taip pat įspėjo, kad Vokietijos pilietybė suteikiama per lengvai.“

Gali būti, kad FDP žaidžia dvigubą žaidimą prieštaraudama natūralizacijos planams. Ši partija ilgą laiką skatino masinę imigraciją ir stūmė 500000 migrantų per metus idėją. Tačiau FDP palaikymas labai smarkiai sumažėjo. Žinant, kad vokiečių dauguma išreiškė „didelį susirūpinimą“ dėl į šalį atvykstančių migrantų skaičiaus, partija galimai siekia laikino populiarumo sustiprėjimo siūlydama tam tikrus pasipriešinimo šiam planui ženklus.

AfD parlamentinės frakcijos spaudos atstovas Gotfridas Kurio (Gottfried Curio) taip pat įspėjo apie „šliaužiantį Vokietijos piliečių neveiksnumą“ ir sakė, kad šalis yra verčiama nuo kojų. Jis kalbėjo, kad Kanclerė Angela Merkel pasėjo sėklą, turėdamas mintyje jos sprendimą priimti virš milijono migrantų 2015-2016 metų migrantų krizės metu, o dabar atėjo „derliaus metas.“

CDU parlamentinės frakcijos sekretorius Torštenas Frai (Thorsten Frei) įspėjo, kad „Vokietijos pasas neprivalo tapti prasta preke.“

„Mes jau turime labai patrauklų ir liberalų natūralizacijos įstatymą,“ – tvirtino Frai, pridurdamas, kad „ir CDU, ir CSU taikytina štai kas: Vokietijos pilietybė turi būti integracijos proceso pabaiga, o ne pradžia. Bet kas kita šioje šalyje stato į pavojų mūsų visuomenės sanglaudą.“

Krikščionių demokratinės sąjungos (CSU) parlamentinės frakcijos vadovė Andrea Lindholz sakė: „Vaivorykštė (koalicija) akivaizdžiai nori pigiai parduoti Vokietijos pasą. Greitai praktiškai kiekvienas jį gaus. Užsieniečiai Vokietijoje neteks paskatų integruotis. Tai galėtų tapti rimta grėsme visuomenės sanglaudai.“

Šaltinis: Remix News

2.9 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
AndriusB

Socialdemokratai gaus 2 milijonus rinkėjų. Ir galvoja, kad susitvarkys. Bet iš tikrųjų nesusitvarkys, kaip nesusitvarko ir Švedija.

Žemyna

Ar Vokietija – savižudė? Ar jie tikri, kad toje minioje nėra Vagnerio samdinių, religinių teroristų? Tikri, jog tai nekelia pavojaus Vokietijos piliečių saugumui? – Vokiečių policijos ir kt. saugos tarnybų vietoje vieną dieną paskelbčiau visuotines „atostogas” – Juk tie, kiek jau yra, sunkiai suvaldomi. O čia tokia „porcija”! Gal tegu parlamentarai apsirengia policijos uniformomis ir eina tvarkos saugoti?

Dronas

Kas sakė, kad jiems rūpi? Tai komunistai, jų tikslas, buvo, yra ir bus, sunaikinti vakarus, toliau jie galvot nesugeba.

Mugga

Vokietija ne savižudė ir tai labai matosi, jei ten gyveni. Kažkur iš toliau, dar prisiskaičius o ir prisižiūrėjus gali susidaryt kitoks įspūdis.Kriminalui sienų nėra ir vieną kartą galima sutikti plėšiką net prie savo sodo namelio. Bet tautų judėjimo neužkardysi, tai buvo jau bandyta padaryt. Trūksta paprastų darbininkų. Jaunoji karta, gaudama 3500 į rankas prie staklių bodisi jau stovėt. Arba reikia daugiau arba reikia pakeist stovinčius prie staklių į pakantesnius.Pašalpos yra mokamos ir jas gaunantys pragyvena.

Mickėyus Mouseas

A kuriems velniams reikėjo tinklapio DYZAINĄ keist?

stasys

tiesos.lt paieškos laukelyje jau nežymimos kaip nesaugios . Gal pagaliau sutvarkė ir laikrodį , ot bus džiaugsmo Tomui J.

T0mas J.

Kas nežymimos?

Vagneris

Deuchland kaput

Jules

Sakai, nori Lietuvai „kaput”, ane? Tik nežinojai, kaip tai pasakyt, tiesa?

kas ir kokio tikslu visa tai organizuoja

Kodėl dabar vykdomas masinis dar likusių baltųjų europiečių genocidas-priežastys ir pasekmės:

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

Jules

Kapsukiečiai (mokslo pirmūnai ir zubrylos) šito nesupras.

T0mas J.

Tiesos.lt, pasigendu redakcijos narių sąrašo,
redakcijos kontaktų. Ar paskelbsite, o gal nenorite bendrauti su visuomene, slepiatės?
Jei taip, – praneškit užsisklendimo priežastį.
Ko bijot? Ar laikot visuomenę savo priešu?

Jules

Lietuviai irgi savižudžiai, ne daugiau. Jų viešpats (lordas) – pasaulio kunigaikštis. Kitaip Pasaulio Vyriausybė. Neosovietikų (neosovietinės nomenklatūros bolševikinės kilmės) valdoma Lietuva seniai jau atsisakiusi suvereniteto. Vokietija, kaip ir Prancūzija, nėra laisvos, o Didžiojo Trejeto (Troikės) pavaldume – vasalystėje.

Prašalietis

Pedantiški ir gausiai pidar ir zoo „žydri” vokiečiai kaip visada yra praktiški ir be sentimentų. Trūkstant Vokietijoje darbo jėgos, sprendžia savo demografines problemas be skrupulų. Savo laiku Merkel sakė pabėgėliams -ateikit į Vokietiją- ir legalizavo 2 milijonus juodadarbių emigrantų, nors tai, kaip rašė spauda, kainavo 20 milijardų. Matomai Šolcas paskaičiavo nuostolius ir naudą ir taip pat nepanoro apsileisti Vokietijos „matuškai”, kuri Vokietijos istorijoje ilgiausiai buvo Vokietijos kanslere Merkel. Vokietijoje bus ne tik kam papildomai dirbti, bet ir visokio plauko vokiški „žydrieji” turės didesnį pasirinkimą, lietuviškiems „žydriems” Vokietijoje kalantiems europinio lygio pinigą siūlant savo „žydrumą”, teks pasitemti ir „tobulėti” šios srities ir taip „nepaprastoje”, didelę „vokiško lygio” pasiūlą siūlančiųjų konkurencinėje kovoje…

die neue ordnung

atrodo kad Bismarko sukurta socialinio aprūpinimo sistema eina į pabaigą.

klausimas

Ar visi asmenys, turintys Lietuvos pilietybę, moka valstybinę lietuvių kalbą, ar jau bent geba bendrauti žodžiu? Ar užtenka tik gerai čiuožti su pačiūžomis?

Mugga

Gerbiamieji, jei jūs vieną dieną nueisite į kirpyklą ar norėsite apsistoti viešbutyje ir jūsų niekas neaptarnaus. Ką jūs tuomet kalbėsite? Taip yra Vokietijoje šiuo metu. Su žiburiu nesurasi vokiečio kuris sutiktų už kokį 1500,- į rankas šluostyti šiknas kitiems.Tą darbą atlieka menkaverčiai imigrantai ir pakol jie neskerdžia vokiečių, visi čia yra tuom patenkinti. Ir niekas čia nesibodi savo smakrą atstatyt sirui barzdaskučiui ar pasikviest iš Balkanų valytoją į savo namus. Šolcas ir Co – tik marionetės, jiems svarbu tik išlikti, kad liaudies banga jų nenuplautų. O tai atsitiktų tuoj pat, jei vokietis nerastų savo mieste švaraus WC, ar staltiesė knaipėje būtų sulieta. Politikai visuomet kels bangas, toks jų darbas. O jūsų vietoje, vietoj aimanavimo (beja labai jau dirbtinio, kaip reta)… Skaityti daugiau »

Paskutinį kartą redagavo 1 mėnesį prieš Mugga
Ethan Huff (The Expose)

https://www.naturalnews.com/2022-12-02-worldwide-shadow-government-elected-government-public-health.html Nepaisant to, kad tai atrodo kaip demokratų operacija, pasaulinė vakcinų infrastruktūra iš tikrųjų buvo sukurta paslėptos šešėlinės vyriausybės, kuri tyliai ir fone trauko matomų vyriausybių virveles. Ir ši šešėlinė vyriausybė tuo užsiėmė daug daug dešimtmečių. Rokfelerio fondas, Billo ir Melindos Geitsų fondas, UNICEF, JAV ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC), GAVI, USAID, Pasaulio bankas ir daugelis kitų globalistinių subjektų ir grupių dirba kartu, kad sukurtų šį pasaulinį skiepų režimą, kuris beveik baigtas. Turtingi investuotojai dažnai kuria „ne pelno“ organizacijų fondus, kurie yra visuomenės sveikatos institucijos. Tada jų pinigai nukreipiami į gilias valstybines operacijas, kurių tikslas – per prievartą sunaikinti visą pasaulį eksperimentiniais vaistais, tokiais kaip Covid-19 „skiepai“. Šie pinigus grobiantys galios brokeriai taip pat reguliariai perka politikus ir kontroliuoja… Skaityti daugiau »

Labai

ir labai panašu į tiesą.

Birutė RutkauskaitėBirutė Rutkauskaitė

cha…IR čia cenzūruot pradėjo- komentuot leidžia tik kai savo el.paštą įvedi….

T0mas J.

Ar būtinai savo?

AM123

..tie nevykeliai sugadino,nuskurdino portaleli absol.Tikri nenaudeliai.Jei but ju valia ant Leeeetuvos,but tas pats.Anys tik suokia saldziai,o is tikro ne mazesni velniai nei lenzburbergeristai.

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top