34-oji laisvųjų menininkų ir piliečių akcija „Nesitrauksim, neužmiršim“

Laisvųjų menininkų ir piliečių sukviesti kovo 17-ąją į Simono Daukanto aikštę rinkosi neabejingi, Lietuvos Konstituciją, savo ir kitų teises bei laisves branginantys žmonės.

Pilietinio meno akcija „Tie-SOS!“ buvo paminėti dėl teisėtvarkos ir politikų klaidų, baimės bei cinizmo sugriauti Lietuvos vaikų likimai, o aukščiausi Lietuvos valdžios pareigūnai ir teisėtvarka buvo paraginta ginti vaikų teises, nedangstyti viešųjų ryšių priemonėmis kriminalinių nusikaltimų prieš vaikus.

Šia pilietinio meno akcija „Nesitrauksim, neužmiršim“ laisvieji menininkai ir piliečiai dar ir dar kartą patvirtino: esame už mūsų visų vaikų teisę atkurtoje Lietuvos valstybėje gyventi saugiai, be melo, smurto ir prievartos.

Siūlome Aikštės TV reportažus iš S. Daukanto aikštės. Reportažų autoriai – Vincas Kubilius ir Aušra Gabalytė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
taip ir gyvename...

kai teisėsaugą vienareikšmiškai kgbistai-pedofilai valdo.
visiems tas tinka ir patinka, nekalbant apie komunistus, bet ir konservatoriams ir liberalams ir prezidentei tas labai miela…

PREZIDENTE

AUU….SVEKSNA VIESVILE ,visuose vaiku namuose tvirkinami vaikai o jus ir toliau tylite .Pasakykite tu seimo nariu pavardes ,kurie vaziavo i Sveksna ,nebetylekite ,nes pedofilai uzvalde visa LIETUVA ,GEDA . NEBETYLEKITE PREZIDENTE .

ačiū

Jums, mielieji. Nepaliausiu dėkoti už Jūsų laiką, pastangas, dvasinę laikyseną, drąsą. Tokių yra Dangaus karalystė. Ačiū Jums, gerieji Žmonės, už Deimantėlę, už Orintą, už Neringą, už visas sutraiškytas pedofilijos sraigtu šeimas.

pensininkas

Kur Deimantė, ar gyva? Kodėl mes (už mūsų pinigus) turime išlaikyti L.Stankūnaitę ir dar mokėti jai teismo priteistus tūkstančius eurų? Pagarba Leonui, Joanai ir kitiems meninės akcijkos dalyviams. Balandžio 17 reikėtų į akciją pakviesti Daukanto aikštės šeimininkę.

"TIE-SOS"

bus kaip simbolis amžinos, nenuplaunamos prezidentės gėdos dėl savo neveiksnumo, nežmoniškumo, nesugebėjimo suvaldyti brutalios valstybinių institucijų klerkų jėgos. „TIE-SOS” spindės kiekvieno mėnesio 17-ąją dieną ne tik grindinyje prie prezidentūros, ji užrašyta kiekvieno, dar sveikos sielos žmogaus širdyje. Ir niekas tokio žmogaus lai negasdina, nes išgasdint nieks ir nepajėgus.

REIKIA

reikia didelio piketo prie prokuraturos ,pareikalauti kad butu is naujo tiriamos pedofilijos ,zudyniu bylos Garliavoje . Dabar niekas nepaneigs kad pedofilija Lietuvoje YRA . Ir kad yra elitiniai pedofilai . Net Prezidente pasake ,kad i Sveksna vaziavo seimo nariai o prokuratura tyli . Jeigu Lietuvos prokurorai korumpuoti ir patys isivele i pedofilija ,tas bylas turi tirti is europos atvyke saziningi prokurorai ir tyrejai . REIKALINGAS MITINGAS PRIE PROKURATUROS.

kokioj saly gyvename !

Drasius Kedys seniausiai ivardijo Lietuvoje klestincia pedofilu irstva,surinko visus duomenis,pavardes,masinu numerius,bet musu prokuraturos buvo sekamas,isviliotas pries pat inform.paviesinima,pagrobtas,ilgai kankintas ir sadistiskai nuzudytas,pritariant auksc.Lietuvos valdzios srtukturoms.O Deimante ,kaip gyva liudininke, isplesta,niokota ir neaiskus jos likimas iki siol.Stai kokioje saly gyvename

mociute

tik del vaiku verta gyventi -pagarba akcijos dalyviams -del daugelio aplinkybiu mes tik mintyse su jumis

aciu!

Pagarba visiems susirinkusiems,pasisakiusiems visam pasauliui,kokioj neteisingoj saly gyvename.Aciu !

ACIU

Aktorei Zebertaviciutei,Aciu Ciegiui.Visiems ACIU kurie renkates i sia meno akcija.Aciu Tiesos portalui.

lonas

Jus esate SAULE Lietuvoje

to "Tie-sos"

jo jo, Zuoką į prezidento sostą !!!

Jis turi pukią komandą ir su tik 240 aro kuopa padarys tikrą tvarką Lietuvoj.

be to dar reikia sugražinti Snoro berniukus iš DB. Nieks geriau. Kol Vilniuj tvarkėsi „Vilniaus brigada”, buvo tvarka, o dabar kas? Negi nematėt vakar per LTV reportažo su Vilniaus brigados gybėju advokatu Jonu Tamošausku, kuris ir toliau gina sukčių teises sukčiauti? Nepatiko jam, kad jį filmuoja be jo leidimo. Puolė žurnalistus kaip žvėris. Na, žinoma, juk kažkas turi apginti sukčių teises. O kas geriau apgins, jei ne Zuokas? A ne?

hmm..

aktorė Žebertavičiūtė kaip konservatorė tikrai turėtų žinoti, kad Garliavos šturmo metu valdė ne tik konservatoriai, bet ir Zuoko liberalai, kurie buvo konkrečiai atsakingi už VRM. Nejau Žebertavičiūtė pasiilgo diktatūros? Nejau Kubilius turėjo nurodyti, ką Melianas turi daryti?

O ši demonstracija prie Prezidentūros – ar tai nereiškia, kad menininkai siekia tokios diktatūros kaip Rusijoj? Kad Prezidentė kištūsi į kitus valdymo organus ir nurodinėtų? Tai gal demonstruokit, kad prezidentei būtų sutekta daugiau galių, jei jau visą atsakomybę kreipiate į ją.

Stasys

Žemiau parašusiam – pasapaliojai, tikriausia ir pačiam juokas ima.
Taip, Prezidentė turi visas galias suvaldyti mafiją ir ją nukenksminti… Nusikaltimų negalima toleruoti ar užmerkti prieš juos akis ir sakyti: „aš čia ne prie ko”…

O akcijos dalyviams pagarba, kad jie primena, kad tiesa ir teisingumas turi dominuoti teisinėje valstybėje, jeigu ją turime … Aš tai dedu klaustuką.

jonas

Gerai kad matem Venckienes nufilmuota filma kaip griauzia duris ir duzta stiklai buvo baisu ziureti, jau nekalbu , kaip zmones turejo ta isgyventi. Ir galvojom , kad viskas tikrai iseis i gera , kai prezidente pasake pozityvia kalba mergaites atzvilgiu

OHO

baisiau negu sovietmety!

hmm-hahajui

A, tai Melianas savo nuožiūra suorganizavo pagrindinės liudytojos ir nukentėjusiosios pašalinimo operaciją? Ir nuslėpė visą nusikaltimo planą nuo Vyriausybės vadovo ir nuo Prezidentės? Ar ne gėda taip įžūliai rašyti? Pecunia non olet, bet visgi reikia pagalvoti ir apie saiką. O Prezidentės tylėjimas (tebesitęsiančio) nusikaltimo akivaizdoje nėra joks teisinės valstybės, valdžių padalijimo, kompetencijos ribų, ar kokių dar nesikišimo principų laikymasis, o sąmoningas pasirinkimas paaukoti teisingumą vardan kitų, „svarbesnių” tikslų. Valstybiniu požiūriu, grėsmę kelia tik slaptas kišimasis, vadinamoji telefoninė teisė, betgi tai vyksta nuolat. Neįmanoma patikėti, kad pedofilijos ir susijusiose bylose teismų sprendimai nebuvo užsakyti, tas pat akivaizdu ir kitose bylose, kur įsivėlusios slaptosios tarnybos (Kusaitės, Gatajevų ir kitos). Jei Prezidentė sugeba aukštinti šiose bylose pasižymėjusius teisėjus ir prokurorus, tai rodo, kad… Skaityti daugiau »

Liepa

Gražus,nuoširdus,jautrus renginys, o valdžia taip nepatogiai jaučiasi,tarsi skolą turėtų,tarsi bijotų…kiekvieną mėnesio 17-ą dieną..//Gal todėl,kad skaudi ta diena ir ant sąžinės kažkodėl neramu neramu?

Ula Liepai

Pirmiausia, kad ant sąžinės būtų neramu, reikia ją turėti.O, ar tie, kurie plėšė mergaitę iš globėjos rankų ir atėmė iš jos vaikystę ją,tą sąžinę, turi???Ar pastebėjote kaip užkišta burna Krivickui, dabar atliekančiam cirkininko vaidmenį su Ščiogolovaite vedamoje laidoje? Užsičiaupė ir Kudabienė… Žodžiai Garliava, pedofilija,klausimas , kur mergaitė,tapo be tabu.Užtai dabar plačiai TV ekranuose atvėrė gerklę buvęs Klonio kieme „aktyvistas” verslinku prisistatęs kažkoks Sigitas.O psichiatras, nutylėjęs Švėkšnos pedofiliją? Su kokiu pasitenkinimu jis laidoje „Kas yra kas” pritarė ,kad atiminėjami Norvegijoje vaikai….Juk tas psichiatras savo pasisakymais padėjo Kedytę įduoti bedarbei, be gyvenamos vietos,nežinia kaip sugebančiai auklėti vaiką motinai,prižiūrimai kriminalinio policijos biuro.O, ar turi sąžinę visokios žiobienės, tarvydienės,vaicekauskienės,visokie cininai, kondratjevai,černiauskai , paaukštinti pareigose valantinai, skverneliai, požėlos… Vienus Likimas jau nubaudė, kiti tikrai sulauks… Skaityti daugiau »

Liepa-Ulai

Negaliu nepritarti Jūsų komentarui.//

Lietuva uzvalde banditai

Galingi istatymais ,kuriuos vykdo atvirkstine teisesauga.Nekaltus puola,po teismus taso o nusikaltelius gina
Visi tai matome ir suprantame,bet tiesos ieskantys zmones valstybes banditams yra jau pavojingi.

Lietuvos nepuola nei rusai,nei europa

Lietuvius puola lietuva uzvalde valstybiniai banditai.Uzpuole Kedius,uzpuls bet kuri kuris pabandys tuos banditus demaskuoti.

Juozapas---Ulai

Nuoširdžiai reiškiu pagarbą ir dėkoju už išimtinai puikų komentarą.
Esu išrankus skaitytojas, bet Jūsų komentarus skaitau su malonumu.
Dėkui kad rašote. Turite tam D-vo dovaną.
Gerai, kad tą dovaną naudojate Teisigumo reikalui.
Rašykite.
Visada lauksiu Tamstos komentarų.
Sėkmės : )

info

Kovo 19 d. Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks dvi spaudos konferencijos.

9 val. įvyks Seimo nario Lino Balsio spaudos konferencija „Atominių elektrinių vieta – muziejuje. Europos ir Lietuvos ateitis – atsinaujinanti energetika ir efektyvumas“. Spaudos konferencijoje taip pat dalyvaus Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos prezidentas Martynas Nagevičius.

9.30 val. įvyks Seimo nario Naglio Puteikio spaudos konferencija „Naujausi rinkimų klastojimo būdai“.
http://www.alkas.lt

Ne rusu agente

Po Sveksnos ,Viesviles kodel tyli prezidente,kodel neiseina i ta aikste,gal uzteks kariauti su Rusija ,zmones pasiurpe ne Lietuva ,o kazkokia VIP pedofilija.Labai idomu uz ka ima alga konservatoriu statytine Ziobiene,tai kas vyksta visuose vaiku namuose?Ar cia demokratine ir teisine valstybe?Prezidente,ka padarete su Lietuva???Cia baisiau ir uz kara!Pradedu galvoti,kad greiciau ateitu rusas,gal iskrypelius isvaikytu,uztenka tu europos „vertybiu”!

gyvenciau Tevynej, tikrai sudalyvauciau ...  Pagar

…Ir taip kiekvienas is dalies ta turime savoj sirdy, ta gabaleli violetines spalvos, ta kovingumo simboli…

 Pagarba dalyviams!

Zemai lenkiuosi pries tuos, kuriems rupi ne tik prazudytos Deimantes likimas, bet ir Lietuvos likimas.

pagarba ir padėka

Lietuvos šviesuoliams. AČIŪ.

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top