A. Butkevičius: Lietuvoje tikrai nėra L.Stankūnaitės dukters kapo

Premjeras Algirdas Butkevičius iš Seimo tribūnos pasakė tai, ką atsisakė patvirtinti tiesiogiai už valstybės paslaptimi paverstą vaiką atsakingi pareigūnai Policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis ir jo pavaduotojas Renatas Požėla, tai, ko nedrįso aiškintis ir Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas, socialdemokratas Julius Sabatauskas.

Kaip rašoma portale DELFI.lt, atsakydamas į „Drąsos kelio“ frakcijos nario Povilo Gylio klausimą A. Butkevičius sakė: „Kiek aš turiu informacijos, nėra jokio Lietuvoje kapo. O tikrai, kaip ir viešojoje opinijoje buvo kalbama, (…) kiek aš turiu informacijos, tikrai yra išvykusi. Į klausimą „Kur?“ atsakymo nebus“.

Taigi premjeras patvirtino vieną Laimos Lavastės pranešimą – Laimutė Stankūnaitė išvykusi, bet paneigė, kad dukters kapas yra Lietuvoje. Kur yra mergaitė, lieka neaišku.

Išties keista girdėti, kaip premjeras tampa L.Lavastės tekstų interpretatoriumi ir S.Skvernelio spaudos atstovu. Iš dalies patvirtindamas L.Lavastės paskleistą informaciją premjeras pripažino ir tai, kad mergaitės likimas buvo nuslėptas nuo pačių artimiausių jai žmonių – senelių.

Taip premjeras dar kartą patvirtino makabrišką tiesą: specialiosios tarnybos sudarė galimybes savo spaudos atstovei „dienraščių lyderyje“ aprašyti labiausiai saugomo asmens planus, bet nepasirūpino, kad mergaitė, jei ji išties buvo išvežta iš Lietuvos į Niekur, galėtų bent atsisveikinti su seneliais. Kaip paaiškėjo, tokios galimybės neturėjo nei ją nuo vaikystės auginę seneliai Kedžiai, nei seneliai Stankūnai.

Koks režisierius pavertė Lietuvos premjerą nevykusiu atstovu spaudai, gėdingai dangstančiu jėgos grupuočių savivalę?

P.S. Ir dar – ką vis dėlto iš Seimo tribūnos pasakė premjeras A. Butkevičius?

Pasak portalo lrytas.lt, premjeras sakęs tokius žodžius:

„Man buvo pasiūlyta nuvažiuoti į vietą, pasižiūrėti, bet aš tikrai į vietą nevažiavau, patikėjau, buvo pasakyta „sveika, gyva, lanko mokyklą“ ir t. t. Ir kiek man žinoma, Lietuvoje nėra jokio mergaitės kapo. (…) Kiek turiu informacijos, ji tikrai yra išvykusi“, – kalbėjo A.Butkevičius.

DELFI.lt pateikiama citata skiriasi nuo lrytas.lt:

„Kiek aš turiu informacijos, nėra jokio Lietuvoje kapo. O tikrai, kaip ir viešojoje opinijoje buvo kalbama, (…) kiek aš turiu informacijos, tikrai yra išvykusi. Į klausimą „Kur?“ atsakymo nebus“, – sakė premjeras.

O portalas 15min.lt pateikia BNS pranešimą, kur ta pati informacija pateikiama jau kita seka ir nėra jokios užuominos apie tai, ką premjeras pasakė apie „paliekamą dukters kapą“:

„Kiek aš turiu informacijos, tikrai yra išvykusi, kur – atsakymo nebus“, – ketvirtadienį per Vyriausybės valandą A.Butkevičius atsakė į „Drąsos kelio“ frakcijos atstovo Povilio Gylio klausimą, ar jis žinąs, kur yra mergaitė, ir ar gyva.

„Buvo pasakyta, sveika, gyva, lanko mokyklą ir taip toliau“, – sakė premjeras.

Tad ką tiksliai pasakė premjeras A.Butkevičius?

Tiesos.lt

P.P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top