A. Maldeikienė: balsuosiu už N. Puteikį, nes nesutinku dalyvauti surežisuotame žaidime

Žinoma ekonomistė, dėstytoja ir publicistė Aušra Maldeikienė, atėjusi į balandžio 14 d. vykusį kandidato į prezidentus Naglio Puteikio programos pristatymą, prisipažino, kad balsuos už N. Puteikį, nes jai yra atgrasus nomenklatūros surežisuotas rinkimų scenarijus.

„Yra vienas dalykas, kuris privertė mane čia ateiti po labai daug metų. Aš akivaizdžiai nenoriu dalyvauti žaidime, kuris vadinasi „viena gražuolė ir šeši tie, kurie susitarė gražuolei netrukdyti“. Arba, kaip facebookuose juokiasi, „sniegena ir šeši balčyčiai“. Aš tokiame žaidime nesutinku dalyvauti, kaip, manau, ir tie žmonės, kurie turi tą moralinį apsisprendimą – ateiti, kai tavo tauta yra tikrai sunkioje padėtyje, o jos padėtis yra labai sunki. Tai kaip aš radau laiko ateiti 1988 metais, kai steigė Sąjūdį, kaip radau laiko pastovėti tas savaites per Sausio įvykius, taip dabar aš konstatuoju faktą: mums reikia diskusijų, reikia kalbėjimo, o balsuoti už žmogų, kuris nediskutuoja ir iš tikrųjų giliai spjauna į tautą, reiškia neturėti to, kas vadinama politine sąmone, ir būti idiotu. Priminsiu, ką tas terminas reiškė Antikos laikais: idiotas yra žmogus, kuris, turėdamas išsilavinimą, atsakomybę ir piliečio teises, t. y. būdamas laisvas žmogus, politikoje nedalyvauja.

Aš už poną Puteikį balsuosiu – tai nereiškia, kad agituoju jus balsuoti. O kodėl taip darysiu, jau pasakiau. Aš nesu tas žmogus, kuris nuoširdžiai tiki, kad galima pakeisti struktūras, jos pasikeičia labai sunkiai – bet tai, kas yra šiuo metu, tai yra biurokratų siautėjimas, o visi žaidžia žaidimą. Tauta žaidžia tą žaidimą, nes nenori galvoti“, – sakė Aušra Maldeikienė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
40 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
40
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top