A. Maldeikienė: šita valstybė paprasčiausiai užsidarys

Žinių radijas

Ekonomistė Aušra Maldeikienė „Žinių radijui“ nurodė, kad Lietuvos valstybės nelaukia šviesi ateitis – emigracija didėja, jaunimo mažėja, darbuotojams esą mokami grašiai, o bedarbiai išvis, anot jos, yra stigmatizuojami.

„Nedarbo draudimo fondas, įsteigtas 2002 metais, nuosekliai užsiima pagalba žmonėms, kurie neteko darbo. Lietuvoje šitie žmonės yra stigmatizuojami, jie beveik apšaukti tinginiais, psichiniais ligoniais ir t.t. Juk mes visi žinome, kad kuo daugiau dirbsi, tuo daugiau uždirbsi, kuo geriau dirbsi, tuo daugiau uždirbsi, darbo netenka tik tinginiai ir visokius kitokius kliedesius“, – laidoje „Žvilgsnis“ ironizavo A. Maldeikienė.

Ji pateikė mokytojo profesijos pavyzdį, kur, anot ekonomistės, nepriklausomai, ar tu dirbsi tobulai, ar visiškai prastai, vis tiek uždirbsi pagal nustatytą tarifą.

A. Maldeikienės teigimu, Lietuvos valstybei gyvuoti liko nebe daug laiko, o ir taip esą lietuviai jau yra išlaikytiniai.

„Šita valstybė paprasčiausiai užsidarys kaip valstybė. Mes ir dabar esame išlaikytiniai. Lietuviams gal nepatiks, bet lietuviai iš Europos Sąjungos paramos krizės metu gavo penkis kartus daugiau paramos vienam gyventojui nei graikai“, – kalbėjo ekonomistė.

„Mes tuos pinigus atiduodame tam, kad turtingi žmonės galėtų pigiai nusipirkti įrangos, kurią jie nusiperka už trečdalį ar pusę kainos, kitą dalį jiems finansuoja Europos Sąjunga, o savo darbuotojams moka grašius, o paskui išverčia puskvailių darbuotojų akutes ir sako: visiškai nebeliko gerų darbuotojų, nes visi geri darbuotojai emigravo“, – piktinosi A. Maldeikienė.

Parengė Ieva Kazlauskaitė

Viso laidos įrašo klausykite ČIA.

Žinių radijas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigi

Niekam jau nerūpi šis Lietuvos UAB, ant kurio parazituoja partinės gaujos.

tikru tikriausia teisybe-

pildosi SSSR KPCK sekretoriaus Suslovo pranasavimas – grazi Lietuva be lietuviu… Grybe ir landsbergas vadovauja Lietuvos istustinimo metui – sekime Siaures valstybemis (juk ten daugiausia Grybes otkatu nutekejo)ir gyvensime gerai – kaip Norvegijoje atimsime vaikus ir atiduosime juos geju seimoms, kaip Svedijoje leisime lytinius santykius tarp artimiausiu seimos nariu ir t.t.Skatinamas ne tik istustejimas, bet ir issigimimas. Deja.Maldeikiene teisi.

step by step  komunistai

gudrūs tie kenkėjai, ateistai, kolaborantai, pedofilai komunistai

pensininkas

Maldeikienė teisi. Šeimos vadovaujamas UABas viską iššvaistys ir užsidarys.

StasysG

Stipriai po vieną parašo politologas K.Girnius, Seimo narys P Gylys, doc. A Maldeikienė. Bet gal jie galėtų parašyti bendrą, bet labai stiprų straipsnį? Gal tada mūsų trigalvė ar keturgalvė valdžia įsiklausytų į jų išvadas, kurios parengtos nenuginčijamais faktais dėl atlyginimų, pensijų, vidurinės klasės padėtį.

Dabar vėl skalūnus

ruošiasi pumpuoti.Kalba su tokiu žmonių ignoravimu,kad net tenka nusistebėti.Tai neatsakinga ir pavojinga.Juk ne skalūnai gintų Lietuvą,o gyvi žmonės.Nusivylę žmonės neturės kovinės ugnies.

Išvada

Deja, turime pripažinti skaudžią tiesą – straipsniais lietuvaičių jau nebeprikelsime… Vien pasižvalgius po švietimo sistemą tokią išvadą galima daryti, juk net sovietmečiu buvo diegiama meilė Tėvynei, savo gimtai šaliai, pagarba vyresniam, užuojauta silpnesniam…

Nežabotai kyla

kainos.40 procentų.Dėl švietimo.Neleidžia rajonams ,kurie išgali turėti vidurinių,tai auga klajūnai,be tėviškės,be Tėvynės.

Algis

Darbas -tai ekonomikos ir gyvenimo pamatas. Kaip galės išsilaikyti valstybė, kur verslai smaugiami o darbai netgi draudžiami. Pateikiu kaip pavyzdį „valstybinius” miškus, kuriuose sėkmingai parazituoja urėdai, nusavinę visuomenei priklausantį turtą. Verslai ir daugelis darbų, vykdytų dar sovietmetyje, uždrausti net išnaikinti. Premjeras A. Butkevičius pionieriškai sveikina urėdus, reiškia jiems absoliutų pasitikėjimą…

StasysG

Kaip įrodyti, kad „„Šita valstybė paprasčiausiai užsidarys kaip valstybė”? Ant kokio pagrindo pastatyta tokia prognozė?

tiesa

žiauri, labai neskani, bet tiesa. Už tai, kad ją drąsiai gali pasakyti, gerbiu ponią Maldeikienę.

komradzija

Tai ką daryti kad neužsidarytų, ikanamistos iš raudonos darbo vėliavos mokyklos…

emi

lietuvius vadina „labasais”, išvertus į lietuvių kalbą reikšmė yra VERGAS. Lietuvių tauta yra vergų tauta —-dirbs iki paskutinio lašo ir už vergišką atlyginimą; jei nėra darbo — gers iki paskutinio lašo ; niekada nesipriešins valdžiai ARBA darbdaviui (greičiau eis pataikauti už sotesnį kasnį). Dėl to Lietuvoje tokia SPENGIANTI TYLA —– visi su viskuo sutinka (ar valdžia terminalą statytų už labai brangiai, ar Ukrainoje savi į savus šaudytų, ar kabintų makaronus ant ausų —be jokių diskusijų ar prieštaravimų —- SPENGIANTI TYLA

stall

process major markets money sale where to check credit score banking news selling

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top