A.Patackas: Esmė turi persilieti (video) (III)

alkas.lt

2013 m. spalio 14 d., Kaune, Karininkų ramovėje, su Seimo nariu, Kovo 11-osios akto signataru, Algirdu Patacku pokalbį tęsia Alkas.lt vyr. redaktorius, etnologas Jonas Vaiškūnas.

Gilindamiesi į A.Patacko gyvenimo kelią atvedusį jį prie lietuvių tautinės kultūros vertės supratimų, prie savo Tautos baltiškosios kultūros šakninių esmių, šioje, paskutinėje pokalbio dalyje bandome tas esmes apčiuopti, įvardinti.

***

Algirdas Patackas – Seimo narys, Kovo 11-osios akto signataras, kultūrologas, lietuvių etninės kultūros tyrinėtojas, žinomų savilaidinių kultūrinio pogrindžio leidinių „Pastogė“, „Ethos“, „Saulė ir kryžius“ autorius, 9-ajame dešimtmetyje skaitęs paskaitas apie baltų kultūrą ir etiką uždaruose bendraminčių susibūrimuose, o nuo 1988 m. – Kauno Sąjūdžio įsteigtoje Sekmadieninėje lietuvių kultūros mokykloje, vėliau Kauno tautinės kultūros centre, Kauno technologijos universitete ir Vytauto Didžiojo universitete.

Pirmoji pokalbio dalis – ČIA.
Antroji pokalbio dalis – ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tomas

Gili pagarba Algirdui Patackui. Su šventėmis. Sveikatos ir stiprybės šiam nepaprastam žmogui.

tikrai nepaprasta

vaidinti patriotą ir kartu balsuoti už Uspaskio projektus 🙂

Ina to tikrai nepaprasta

Kodėl per Kalėdas šmeižiate žmogų? Ar neskaitėte Algirdo Patacko pareiškimo dėl kitų Drąsos kelio narių balsavimo už Uspaskicho komandą?

Klausimas

Ką tas patriotas padarė dėl žmonių gerovės, ką seime pasiūlė, ar pasiūlė, kad būtų panaikintos privilegijos, visokios rentos ir pan.?

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top