A. Ramanauskas-Greitai: Įvykdžiau specialiųjų tarnybų užduotį – „neutralizavau Rusijos įtakos agentą A. Račą“

Be komentarų.

Daugeliui žmonių turbūt knieti sužinoti, kodėl tarp Algio Ramanausko ir Artūro Račo kilo tokio masto konfliktas, apie kurį ko gero žino kiekvienas sutiktas praeivis. Kadaise A.Račą, buvusį BNS direktorių ir pripažintą žurnalistą, A.Ramanauskas savo „Facebook“ paskyroje nominavo pašiepiančiuose apdovanojimuose. „Žinių radijuje“ viešėjęs A.Ramanauskas papasakojo, nuo ko viskas prasidėjo.

„Daug kas klausia, kas ten su tuo Raču. Kadangi dabar jau yra nuimtas slaptumo grifas nuo Račo bylos, tai galiu papasakoti, kas ten iš tikrųjų buvo“, – pokalbį pradėjo pašnekovas.

Jis prisiminė, kaip prieš porą metų sulaukė netikėto spec. tarnybų skambučio.

„Vieną kartą prieš porą metų man paskambino iš mūsų spec. tarnybų karininkas, aš nesakysiu kas, ir sako, klausyk, mes žinome, kad tu esi švarus, patriotiškas ir geras bičas. Ar jūs galėtumėte likviduoti ar neutralizuoti vieną šlykščiausių, labiausiai užsislaptinusių, su kamufliažu Rusijos įtakos agentų Lietuvoje. Sakau, padarysiu savo „bestą“, kas jis toks. Rodo – šitas. O, žiūriu, gerai – Račas“, – apsidžiaugė A.Ramanauskas.

„Ir tada man šovė mintis, o kas jeigu mes jį išprovokuosime parodyti savo tikrąjį veidą. Juk jis buvo gana gerai žinomas žurnalistas, bet jis nerodė savo psichopatinių išsišokimų. Laikai keičiasi, atėjo „Facebook“, atėjo socialiniai tinklai ir prieš porą metų aš padariau savo pirmuosius pašiepiančius apdovanojimus, kuriuose šalia Rožicko ir kitų, taikinys buvo Račas. Tai buvo speciali operacija, kurią aš puikiai įvykdžiau. Aš išprovokavau Račą, jis pradėjo psichuoti, sudarinėti savo sąrašus, padarė viską, ko nereikia daryti, kai esi BNS direktorius, kai esi gerbiamas tinklaraštininkas ir panašiai“, – pasakojo A.Ramanauskas.

Iškart po šio išsišokimo, A.Račas neteko darbo.

„Tada BNS savininkai pamatė, kokį psichą jie laiko aukštose pareigose, ir išmetė jį iš darbo. Jį iš darbo išmetė ir Rimvydas Valatka iš 15min.lt, jis taip pat buvo išspirtas iš universiteto, kur nuodydavo studentams smegenis. Taip jis tapo neutralizuotas. Dabar jis neturi jokio darbo, tai jam likę tik gerti ir spjaudytis Facebooke. Man už šitą operaciją, kuri buvo įvykdyta puikiai, jokių medalių nereikia“, – istoriją užbaigė A.Ramanauskas.

Parengė Monika Burvytė

Laidos „Ačiū, kad atėjote“ visą įrašą klausykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
31 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
31
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top