A. Zuoko ir A. Čapliko aritmetika: 0 + 0 = 2

Alfa.lt

Dvi liberaliomis save vadinančios partijos paskelbė apie susijungimą. Ketvirtadienį oficialiai bus pranešta apie politinės partijos „Sąjunga TAIP“ ir Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) susijungimą. Tokį veiksmą galima vertinti kaip A. Zuoko grįžimą atgal – jis yra buvęs ilgametis LiCS pirmininkas, vadovavęs partijai nuo 2003 metų.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad LiCS deklaravo paramą Artūrui Zuokui, kuris pasitraukė iš kovos dėl prezidento posto po pirmojo rinkimų turo surinkęs apie 5 proc. rinkėjų balsų.

Lietuvos liberalai – tarp vertybių ir valdžios troškulio

LiCS dalyvauja gegužės 25 d. vyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose. A. Zuoko vedamos partijos nariai gavo 5 vietas 22 asmenų LiCS sąraše.

2004 metų Europos Parlamento (EP) rinkimuose LiCS surinko 11,23 proc. rinkėjų balsų ir laimėjo du mandatus. Į Europos Parlamentą patekę Eugenijus Gentvilas ir Margarita Starkevičiūtė prisijungė prie Liberalų ir demokratų aljanso „Už Europą“ (ALDE) politinės grupės.

2009 metų EP rinkimuose LiCS surinko 3,38 proc. rinkėjų balsų ir mandatų nelaimėjo.

Skyrybos baigėsi kaltinimais ir nuosmukiu

Iki 2010 metų dabartinis Vilniaus meras A. Zuokas buvo LiCS pirmininkas – tol, kol pasitraukė iš pareigų ir partijos. Tada jį tuometiniai partijos nariai apkaltino išdavyste.

Teksto tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top