laikmetis.lt
LGBT ideologijos pažanga Afrikoje patiria didelę nesėkmę. Apie 32 Afrikos šalys jau pripažino nusikaltimu homoseksualumą, lesbietiškumą, tos pačios lyties asmenų santuokas ir transseksualizmą. Afrikos žmonės aršiai priešinosi pastangoms diegti šią praktiką, todėl priimami įstatymai, užtikrinantys, kad tai iš viso nebūtų praktikuojama. 2014 metais Nigerija homoseksualumą pripažino nusikaltimu ir už jo propagavimą numatė iki 14 metų kalėjimo.
Neseniai Uganda priėmė prieš LGBT nukreiptą įstatymą, o parlamento nariai pažadėjo atsispirti išorės spaudimui. Nepaisant plataus Vakarų šalių, Europos Sąjungos ir Jungtinių Tautų pasmerkimo, Ugandos vyriausybė ir toliau atkakliai įgyvendina įstatymą.
Gana taip pat priėmė įstatymą prieš LGBT, pagal kurį LGBT atstovavimas bus laikomas nusikaltimu ir LGBT asmenys bus įkalinti mažiausiai penkeriems metams. Ganos parlamentas pažadėjo kovoti, jei JAV ar bet kurios kitos Vakarų valstybės Parlamento nariams ar visai šaliai taikytų sankcijas.
Ganos parlamento nario Samo George’o teigimu, „pranešime Vakarų galioms, kad atkreipėme teisminį dėmesį į tai, ką jie padarė Ugandos atstovui ir įstatymo, nukreipto prieš LGBTQ, rėmėjams. Taip pat atkreipsime dėmesį, kad jei jie tą patį pakartos su mūsų pirmininku ir parlamento nariais, mes taip pat imsimės veiksmų prieš jų verslo interesus mūsų šalyje”.
Kodėl Afrikos šalių vyriausybės yra tokios įžūlios?
Dauguma Afrikos politikų nėra religingi žmonės. Nepaisant to, jiems buvo sunku suvokti tos pačios lyties asmenų santuoką ir galimybę, kad vyras miegos su vyru arba moteris – su moterimi. Musulmonai ir net pagonys Afrikoje sako „ne“ LGBT ideologijai.
Kalbama apie kolektyvinę afrikiečių sąžinę, kuri negali priimti šių naujai priimtų Vakarų vertybių. Afrikos visuomenės iki šiol laikėsi savo pozicijos šiuo klausimu. Greičiausiai tai nepasikeis.
Šaltinis: Christian Post