Agnė Širinskienė. Kaip ciniškai simboliška

Kaip ciniškai simboliška. VERT priėmė sprendimą nuo liepos 1 dienos pakelti kainas elektrai ir dujoms.
Daugumai vartotojų elektra brangs vidutiniškai apie 8 proc., dujos – nuo 26 iki 50 proc.

O Seimo valdantieji tuo pat metu priima sprendimą pakelti VERT narių atlyginimus, pakylėdami visus VERT narius į aukštesnę grupę su geresniu koeficientu. Taip pat nuo liepos 1 d.

I.Šimonytė su savo dauguma, kaip sakė taip ir yra „ne prie ko“ – nei dėl kainų kilimo, nei dėl atlyginimų kėlimo kainų kėlėjams. Viskas kyla savaime

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Pelnas versle šventas reikalas , o kai valstybė jo nori kažkodėl Sirinskiene skaito tai nepriimtina. Be abejo kelti taip mokesčius dešimtimis procentais nehumaniska tos visuomenės atžvilgiu , kai energetiniai resursai su jų kainomis nesoliuoja. Ponia Sirinskiene turi kur kas daugiau galimybių patenkinti visuomenės smalsumą , kodėl kainos paslaugu taip smarkiai kyla , nei ‘trusenti’ čia emocijomis dėl didėjančiu valdininkų atlyginimų Jei nėra kam dirbti tenka kelti atlyginimus , toks konkurencingos ekonomikos dėsnis .

stasiui

esi mulkis

stasys

Atsistokite į eile norinčių mane kritikuoti .

cinizmo viršūnė

pas mus širvintų raj.elektros nėra vidutiniškai 1k/savaitę arba 1k/2 savaites.Tai gedimas,tai profilaktika,tai dar koks velnias.Sėdim be elektros valandą-parą.niekam neįdomu. žiemą kai šaltis buvo -22 laisžpsniai- apie 2 paras nebuvo elektros.
Žodžiu ,gyvenam gerovės valstybėje,21 amžiuje..elktros tiekimas tragiškas,čia šitą kontorą į teismą paduoti reikėtų už sutarties sąlygų nevykdymą.

Jascha

Bravo Agne, pagarba Jums.

> > 2021-06-2 8:34

Ant tavęs šikti niekas į eilę nestotų, nes tualetinio popieriaus būtų gaila dėl tokio padugnės.

Al.

Valstiečiai dabar dažnai ir pelnytai kritikuoja dabartinę valdžią. Bet kokia valdžia atėmė iš šeimų vaikus nuo 6 metų, prisidengiant ,,socializavimu” (o planas yra atimt vis anksčiau – turbūt, nuo gimdymo namų)? Ir kokia valdžia patvirtino vaikų atėmimo planą ? Dabartinė valdžia tiesiog toliau tęsia žygį į brandųjį socializmą – Gerovės (komunosatanistams) valstybę.

Stasiuk,

nereikia pelno maisyti su plesikavimais.O juk schemos tavo seimininko,ten ,ypac istvirkeliai gauna uz darba milijonus ir be jokio pelno?O pensisninke gauna 10 tukstanciu is kuriu cia ppat grazina 6 tukstancius ZKCH ir -laiminga.Negi tik tiek sugebi?

Kita tema

Straipsnyje
Dobrovolska: neleisdama asmenvardžiuose naudoti „q“, „x“, „w“ Lietuva baudžia savo piliečius
− delfi.lt/news/daily/lithuania/dobrovolska-neleisdama-asmenvardziuose-naudoti-q-x-w-lietuva-baudzia-savo-piliecius.d?id=87362177&com=1

Registruotųjų komentaruose
„DURNIŲ LAIVO“ įspėjimas (neturėtų apsirikti?)

Dobrovolska už Vilniaus krašt siūlo rusams Klaipėd ir Visagin.
− facebook.com/groups/251460576381651/permalink/283254189868956/
− facebook.com/groups/251460576381651/permalink/272817050912670/

Prezidentas, Šimonytė, konservatoriai tai žino?

"Konservatorių" švogrijos lovys

Juk kaip lengvai R. Masiulis Lirgrid konkursą „laimėjo”

tiek> A1

Tai grynai asmeninis perbėgėlės pas konservus Pagalienės darbas. Karbauskis niekad nerėmė vaikų atėminėjimo.Šitas brudas labai artimas dabartiniams valdžios uzurpatoriams.

Skaitytojai

Už šį taiklų, teisingą pasakymą – pagarba Agnei Širinskienei. VERT-a – nesąžininga tarnyba. Nesmerkite I. Šimonytės, kad ji nori atsiriboti nuo šių sukčių. Jiems lietuvoje yra kitos tarnybos…

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top