Agnė Širinskienė: O neteisingos informacijos skleidimas partijų programose ar per rinkimus taip pat bus baudžiamas?

Tikrai bus žingeidu pamatyti, kaip policijos pareigūnai, be medicininio išsilavinimo, taikys atsakomybę už neteisingos informacijos skleidimą apie skiepus.

Kitas žingsnis tikriausiai bus dorovės policijos įvedimas? Kad visi vienodai mąstytų. Kaip Tapinas, o ne kaip Toliatas.

Ir dar klausimas: o, pvz., neteisingos informacijos skleidimas partijų programose? Ar per rinkimus? Gal bus taip pat baudžiamas?

Tik primenu, kad buvo nesenai čia partijų, kurios garsiai sakė, kol nebuvo valdžia, kad negalima čaižyti per valstybę botagu ir uždarinėti verslų…..

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Edita

Sutinku , su A. Širinskiene!

Įdomu

dabar stebėti tuos piliečius, kurie per rinkimus saldžiai miegojo…
Pasirašinėja dabar, nors galima būvo ir be to apseit.

s.m.

perskaičiau „Respublikoje” pranešimą apie tai, kad LTSR-2 kibir(nelietuviškai Cyber)policija pradės orvelišką minčių „teisingumo” priežiūrą ir iškart sumečiau, kad pernelyg uolūs cerberiai užvers teismus šimtais iš anksto jų pralaimėtų bylų, lygiai taip pat, kaip Anglijoje teismuose nuėjo velniop 257 (gal 267 ?) pernelyg uolių cerberių kaltinimai piliečiams visokiais susapnuotais nepriimtų „karantininių įstatymų” pažeidimais.
(Ne)gerb. kibirpolicininkai, – niekada nepamirškite, kad už piliečių konstitucinių teisių pažeidimus būsite teisiami laisvos Lietuvos teismų nepriklausomų (nemanipuliuojamų) teisėjų labai netolimoje ateityje.
Tiesiog nepamirškite. Ir tiesiog nepersistenkite.
Ministrės Agnės (visiškai ne autorę turiu omenyje) ar zosės, duodančios nesąmoningus ir netgi nusikalstamus įsakymus, ateina ir nueina, o jūsų asameninės atsakomybės klausimas išlieka ilgam.
Nusikalstamus įsakymus PRIVALOTE IGNORUOTI.

stasys

Manau visuomenė pati atsirinks ką, už ką ir kaip bausti . Sposinti taip Seimo narei tikrai ne prie veido.Va ir pati pasižiūrėkite ‘lodote’ visokio plauko s.m. -us o anie viskuo tyki .Nusileisti iš Olimpo tam kad minioje pakoscioti ir parekauti ‘sudju ną mylo’ ne fik koks rimtas reikalas .O kur kiti valstiečiai,leiskite paklausti? ant R.Karbauskio lenciugo iš naujo mokosi iš jo rankų esti ?

štaziui

stazele – vazelinas, unitazo valymo šepetys į analinę angą, prasivalai, dar vazelino, vėl vazelinas, daugiau vazelino ir bėgte šeimininkų tenkinti. Čionai nebegrįžk.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top