Airijos gyventojai nori griežtesnės imigracijos tvarkos

Dar vienai Europos šaliai ir jos gyventojams jau gana pernelyg dosnios imigracijos su visomis jos pasekmėmis. Tai rodo nauja Irish Times ir Ipsos B&A apklausa, kurioje dauguma pasisako už griežtesnę imigracijos politiką.

Beveik šeši iš dešimties rinkėjų (59 proc.) pasisako už „uždaresnę“ imigracijos politiką, o 16 proc. pasisako už „atviresnę“ politiką. Tuo pat metu dauguma (48 %) išreiškusių nuomonę teigia, kad imigracija Airijai buvo teigiamas reiškinys, 35 % – kad neigiamas.

Paklausti apie prieglobsčio prašytojų ir (arba) pabėgėlių apgyvendinimo galimybes jų kaimynystėje, 69 proc. respondentų atsakė, kad jiems tai kelia „tam tikrą susirūpinimą“. Didžioji dauguma sutinka, kad jų susirūpinimas daugiausia susijęs su gerovės paslaugomis, tokiomis kaip sveikatos apsauga ir švietimas bei jau esamu būsto trūkumu.

Paklausti, ar būtų labiau, ar mažiau linkę balsuoti už kandidatą, kuris „išreiškė susirūpinimą dėl imigracijos“, 30 proc. respondentų atsakė, kad būtų labiau linkę balsuoti, 20 proc. atsakė, kad būtų mažiau linkę balsuoti, o 40 proc. teigė, kad tai nieko nekeistų.

Duomenys taip pat rodo, kad Šin Feno (Sinn Féin) šalininkai imigracijos klausimais yra pastebimai griežtesni nei kiti. Tik šios partijos šalininkai mano, kad imigracija Airijai buvo neigiamas reiškinys.

Šaltinis: samnytt.se

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top