Aleksandras Nemunaitis. Ar pastebėjote vakar pranešimą, kad Bartoševičiui pagaliau pareikšti įtarimai?

Sveiki, gerbiamieji, ar pastebėjote vakar pranešimą, kad Bartoševičiui pagaliau pareikšti įtarimai?

Manau, kad ne. Juk pedopartija (Tapino sugalvotas pavadinimas) pasistengè, kad to nepamatytumėte, tokį spektaklį Seime surežisavo, kad ohoho!

O tai neduok Dieve dar prisimintumėte, jog Bartoševičius buvo su TS-LKD kartu, sugalvotumėte dar ne už šią partiją balsuot rinkimuose šią savaitę.

Taip galima Klaipėdoje ir Vilniuje pralaimėti. Tokių klaidų jie sau negali leisti 😉

4.7 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Skaitytojas

Pritariu straipsnio minčiai. Kas galėtų paneigti galimybę, kad ir tas drūtas paksiaus „patarėjas nacionalinio saugumo klausimais“ fredžio kriugero veidu irgi buvo prisimintas šiomis dienomis tuo pačiu tikslu?

U-2

Kol Lietuvoje nebus įteisinta pedofilija, tol skandalai retsykiais drums piliečių ramybę” Apgailestauju bet si ekspertu antraste, galejo buti aktuali kokius 20 metu atgal. Dabar gi, keturiasdesimtaisiais kuprotojo Ozio Vyckos ir jo Anuko, energingojo Small Dikucio eros metais Lietuvoje ji jau totali atgyvena. Laikai kada šurikai šurajevai ir pedokristijonai taikiai krusdavo vienas kita ir net kurdavo doras, landzbergines TS-LGBT „šeimas”, Lietuvoje negryztamai praejo. Todel, yteisinus pedofilija, minetas personas beveik garantuotai patrauks ant zoofilijos o yteisinus ir ja, progresyvieji ir profesionalieji landzbergistai ims rausti sviezius kapus. Kaip visi zino, trys dienos po mirties, tokiems šurikams ir kristijonams nabasnykai tampa brandintomis „nuotakomis” ka vel reiketu yteisinti LR Seime.

Pastabus

…dzoukas geras..Ale,geriau veliau,negu niekad.Tada tikrai iki to prieisim…Sandinavuose ar Ispanijoj gi jau svarstyta kazkas tokio….Zmonijai kaput..

Ona

Ar ne keista, kodėl tyli lygių teisių lesbietės. Juk jų bendralytis „premjerės” patarėjas brutaliai lytiškai priekabiavo dienos šviesoje, valstybės institucijoje, viskas yra užfiksuota, kodėl nekelia jam bylos ir neapkaltina seksualiniais nusikaltimais

Pastabus

..nu,negi kaltinsi pats save…arkle yra arkle…ir nieko cia nepaveiksi.Ana tik Sirinskienei apie …sudus…gali parasinet ir pastukint etikmatams.Siaip jai smagu…ir apie bartosievicia maziau kalbu….kanciervos gi..

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top