0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ekstremali padėtis

Kam?

Negi nežinote kam?

Mums, runkeliams, įvedė ekstremalią padėtį – ne tik plandemiją. Plandemijos nepakako, kad runkelius pastatytų į jiems deramą vietą. Bankas „Trockis” valdo – „Mirovaja revoliucija idiot polnym chodom”.

stasys

Ir vel Lukašenka gelbėja Lietuva jei ne jo kiauros sienos mes vis dar ‘estume’ vienas kitą . Aš vis dar laukiu kol mūsų progresyvios ‘cibulytes’ ims užuojauta kraujuoti zuikiams o po to jau tuntais plūstels į tuos palapinių miestelius .Zuikiai pasiilgo švelnių moteriškų rankų .. Priešingu atveju ko vertos buvo tos pabėgėliams skirtos ašaros .

Dabar neprašytus svečius

veža į mažus miestelius,kurie numatyti sunaikinti ,o į tolerancijos miestą Vilnių kažkodėl neveža?

Dzeikas

Realybe prikisamai rodo lietuviams kokia jie sukure valstybe: Valstybe kurioje apie problemas plepama , bet nieko nedaroma joms spresti ir darbai vykdomi tik panardinti tamsiu reikaliuku galus i vandeni (Mergaites byla).

anti imigrantas

šitame hibridiniame kare yra dvi labai veiksmingos priemonės ,tai tvora ir automatas . Gali būti kalašnikovas arba m-16 nesvarbu.Kai prie tvoros bus nudėta keletas ;svečių; kiti per savo Sorošo dovanotus išmaniuosius praneš į gimtine kad čia neverta eiti .BET…..

Dzeikas

anti imigrantui: Tiek nereikia. Nes esamame korupcijos lygyj pagaus tave , nuvilks i pasienio zona ir nusaus. O paskui skescios rankomis – migranta nusoveme. Taciau asmenys be dokumentu turetu but apgreziami iskart, arba palaikius cypeje (be koses) 3 paras. O ekstremali padetis turetu reiksti stovyklas uz spygliuotos vielos su vienkartiniu maitinimu ir nedelsiama deportacija uz bendrabucio taisykliu pazeidima. Atbegeliams savaime aisku, ne gyventojams. Pareiskimus nagrineti is baltarusiu ir rusu(jeigu tokiu atbega, nes ten istiesu totalitariniai rezimai persekiojantys padorius zmones). Is siriju ir somaliu – sprendimai 2: 1. Be dokumentu – siuntimas in ten is kur atvyko. 2. Savanoriskas testas melo detektoriumi. Jeigu zmogus persekiotas, – pvz. Egipto krikscionys koptai, – teikti prieglobsti. O jeigu kuri nors valstybe reiskia pasipiktinima „nehumanisku”… Skaityti daugiau »

Oho

Visi keikė stikliorių, o patys rašo kaip tas stikloveizas.

Kas tie migrantai…yra svarbesniu reikalų …

O tuo pačiu klausiu: Kam seniui Landsbergiui tas vadovo vardas??? Dievuli, senis jau sukriošęs, pampersas prisysiotas kabo iki žemės, susuktas į kuprą visas, balsas dreba, vemt verčia nuo jo. Šlykštu žiūrėti!…Šlykštu ir tiek!….

Ramus

Laisvės partijos šutvės šūkis #Lietuvoje tilpsime visi

Foto

Kad tik vienas šiek tiek įdegę, kiti balti kaip sūriai.
––
Dėmesio! Atėjūnai turi akis pakaušyje! (Jeigu aš neteisus, tai kodėl pakaušis su „skydu“.)

Balti negrai

Afrolietuviai grįžta namo.

seimūnai

sulaužė duota priesaika, dirbti ir tarnauti lietuvos žmonėms.Jie prives valstybę prie ekonominio kracho.

džeikui

jei tau cichanovskos tipo piliečiai turi ką nors bendro su padorumu tai ką aš žinau…

Ne į tema, bet paklausiu

Sakykite, o kiek dabar kutvela Šimonytė sveria?…Manau, kad MP Šimonytė yra minimum 15- 20 kg pridėjusi… Greit ir pensininke mėlyna tumba pasivys!…

Kis

anti emigrantui;elektra brangi,bet kur kas humaniskiau buru,pajungti virsutiniame taske auksta itempa…nacia jau techniniai dalykai,klauskite Orbano,kaip jis issigelbejo nuo prochodimcu?

stasys

Balabaikas rasinejate vietoj to kad problema iš visų pusių apžiūrėti .

ah1

kodėl neleidžia jų pas Merkel?

>  ah1     10:28

Tokia neomarksistų Sorošo ir Švabo valia.

News Target

Gavusi antrąją AstraZeneca Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos dozę, 43 metų moteris Jungtinėje Karalystėje negalėjo kalbėti. Atlikėja Sofia Gomes mano, kad vakcina sukėlė „sunkią alerginę reakciją“ po to, kai vakciną gavo gegužės 19 d. Menininkė, gyvenanti Visbecho mieste Kembridžšyre, rašė, kad prieš skiepijimą ji neturėjo jokių sveikatos problemų. Jos partneris Viktoras Plowmanas pasidalijo, kaip menininkė prarado savo kalbą. Gegužės 19-osios vakare po skiepijimo ji pradėjo įsikibti į tonziles ir gerklę – ir galėjo jam tik pašnibždėti. „Mes manėme, kad jai pasireiškė alerginė reakcija, todėl aš iškviečiau greitąją pagalbą ir ji nuvyko į ligoninę”. Tada Gomesas buvo atvežtas į Norfolko karalienės Elžbietos ligoninę „King’s Lynn“. Bet ją stebėję gydytojai, įskaitant kelis specialistus, liko „suglumę“ ir negalėjo paaiškinti jos būklės. Net skenavus jos… Skaityti daugiau »

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top