Aleksandras Nemunaitis. Kiek pagadinsiu nuotaiką „norintiems džiaugtis“

Nacionalinis susivienijimas kreipėsi į Vilniaus m. sav. Etikos komisiją siekiant išsiaiškinti ar buvo pažeisti teisės aktų reikalavimai.

Gediminas Jaunius Vilniaus m. sav. Ekonomikos ir finansų komiteto posėdžio Nr. 65. metu svarstant svarbų klausimą dėl Nacionalinio stadiono paskelbė pakartotiną balsavimą po to, kai buvo akivaizdžiai
nepatenkintas balsavimo rezultatu.

Atkreiptinas dėmesys, kad pakartotino balsavimo tuo pačiu klausimu svarstomu komitete nenumato nei Ekonomikos ir finansų veiklos nuostatai, nei Vilniaus miesto tarybos reglamentas. Skelbdamas pakartotiną balsavimą siekiant kitokio rezultato Gediminas Jaunius viršijo savo, kaip komiteto pirmininko, įgaliojimus.

Kaip šio balsavimo pasekmė, aukščiau minėtas klausimas buvo skubos tvarka išnagrinėtas ir jam pritarta jau sekančią dieną Vilniaus miesto tarybos posėdyje. Manytina, kad sprendimo priėmimas skubos tvarka galimai neatitiko teisėtus miesto gyventojų lūkesčius tinkamai išnagrinėti šį svarbu klausimą skirtinguose komitetuose siekiant geriausio sprendimo.

Taip pat atkreiptinas dėmesys ir į tai, kad prieš pakartotiną balsavimą Gediminas Jaunius ragino koalicijos partnerius pagalvot ar tikrai tinkamai balsuoja, buvo daromas spaudimas.

Nacionalinis susivienijimas savo rašte Etikos komisijai prašo nustatyti ar skirdamas pakartotiną balsavimą, kurio nenumato nei Ekonomikos ir finansų veiklos nuostatai, nei Vilniaus miesto tarybos reglamentas, Ekonomikos komiteto pirmininkas Gediminas Jaunius viršijo savo kaip komiteto pirmininko įgaliojimus.

Taip pat prašoma įvertinti ar Gediminas Jaunius darė spaudimą kitiems komiteto nariams prieš pakartotiną balsavimą siekiant pakeisti jų apsisprendimą balsuojant.

P.S. Primenu, kad balsavimą dėl aprašomo klausimo Jūs galite stebėti maždaug nuo 44-tos minutės:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top