Aleksandras Nemunaitis. Man kyla pagrįstas klausimas

Šiandien Seimas bandys atmesti Prezidento veto dėl neskiepytų darbuotojų testavimosi savo lėšomis. Klausimas toks svarbus, kad valdančiosios daugumos atstovai trumpina atostogas, komandiruotes, kad tik galėtų ryt dalyvauti posėdyje.

Tikėtina, kad beveik visi ministrai bei premjerė aukos dalį savo kaip vykdomosios valdžios atstovų laiko, kad prisimintų, kad jie neatsisakę Seimo nario mandato tuo pačiu yra dar ir įstatymo leidžiamosios valdžios atstovai (valdžios atskyrimo principai pas mus, matyt, negalioja).

Viskas dėl to, pasak Dulkio, kad nešvaistytume pinigų. Priverčiant darbuotojus testuotis už savo pinigus tikimasi sutaupyti 19 mln. eur.

Man kyla pagrįstas klausimas: Jei jau mes vaidiname tokius besirūpinančius viešaisiais finansais, kam mes tiek vakcinų užsisakėme?

P.S. Klausimas retorinis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Smila

Į retorinius klausimus gali būti atsakymų, pvz.: toje sutartyje su farmacininkais, kurią rodo EP narys iš Rumunijos, užtušuotame (užslaptintame) plote ir nurodyta kiek vakcinų PRIVALO pirkti, tai ir perka, „otkatus” vienu ar kitu būdu pasiima, o paskui niekingai prievartauja žmones.

???

Kur dingo Nida?

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top