Aleksandras Nemunaitis. Patyliukais, po biškutuką, pasidaroma taip kaip ir buvo planuota iškart

Beveik 8 hektarų ploto teritoriją tarp Olimpiečių, Rinktinės ir Šeimyniškių gatvių „Hanner“ už 41 mln. eurų įsigijo iš Šiaulių banko, ją 2013-aisiais perėmusio iš bankrutavusio Ūkio banko.

Nedidelė kaina kaip tokiam dideliam sklypui miesto centre. Kodėl?

Pradžioje sklypo dokumentai numatė, kad vietoje seno stadiono čia bus naujas stadionas, paskui savivaldybės Tarybai pradėjus kalbėti apie tai, kad stadionas bus Ozo gatvèje, prasidèjo komercinės paskirties objektų statyba. Apie įsipareigojimą šioje vietoje statyti stadioną per tuos 10 metų pamiršo net vilniečiai. Jau visiems normalu kaip yra 🙂

Vilniaus miesto apylinkės teismas 2018 metais patvirtino „Hanner“, prokurorų bei Nacionalinės žemės tarnybos taikos sutartį. Pagal ją „Hanner“ už dalies buvusio „Žalgirio“ stadiono teritorijos, kurioje jau buvo pastatyti statiniai, naudojimą valstybei privalėjo sumokėti vienkartinę 1 mln. eurų kompensaciją.

Tuo metu „Žalgirio“ stadiono teritorijoje jau veikė 20 mln. eurų vertės „Marriot“ viešbutis, šalia buvo baigiamas statyti taip pat 20 mln. eurų vertės biurų pastatas.

Dabar vat rašoma, kad bus statybos už 60mln. Eur. Dėl šio projekto buvo taisomas net Vilniaus bendrasis planas. Miesto taryba patvirtino išimtį Vilniaus privalomam architektūros konkursui.

Juk gražu kai verslas taip glaudžiai dirba su savivaldybe, a ne? 😁

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/nt-ir-interjeras/buvusio-zalgirio-stadijono-vietoje-naujo-verslo-centro-statybos-uz-60-mln-euru-i-gedimino-pili-is-aukstai-zvelgsite-is-baseino-971-2003328

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Marius

Tai ko negali pinigai, gali dideli pinigai! Susitaikyte su tuo. Vilniaus peizažas ir toliau bus niokojamas.

Dzeikas

Russkij mir poziurio transliavimas. Beda ne tame, kad dideli ar labai dideli pinigai iskreipia ta ar kita valdzios sprendima.Beda tame, kad tie dideli pinigai NEKOMPENSUOJA visuomenei. Paimkime pavyzdi, kaip tas vyksta JAV: sakykim ikaliau kitai masinai i subine su sava masina i dar zmogu joje uzmusiau.Taciau as puzras kuris turi pinigu kaip sieno. Ka mano pinigai gali padaryti Lietuvoje? Labai daug ka, nes istatymai KORUPCINIAI. T. y. asmuo ivaziaves i kitos masinos gala kelyj kalta ne absoliuciai, o SANTYKINAI.Ir nustatomos SUBJEKTYVIOS salygos, kada tos masinos vairuotuojas nera kaltas.O butent, jeigu nukentejusi masina dare „neteisinga” manev😄😄😄 Tai ponuli, su tokiais istatymais padaryti auka kaltuoju kaip du pirstus apslapint. Tam net nereikia LABAI dideliu pinigu. Pakanka nupirkt brangu advokata.€10.000 ir auka lieka… Skaityti daugiau »

Vilnietis

Katastrofa, dar mažai šlamšto Šeškinėj pristatyta, dar vienas griozdas atsiras.

Tankumas

O jau maniau,kad per plyšį Šeimyniškių ir Rinktinės gatvių sankryžoje vis dar matysis nuostabios Vilniaus kalvos,kurias toliau Rinktinės g.užstoja didžiuliai juoduliai.Kur tau…

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top