Aleksejus Navalnas. Liustracija Ukrainoje

Priimtas Ukrainoje pirmuoju skaitymu liustracijos įstatymas – reikšmingas ir unikalus politinis reiškinys.

Greičiausiai Ukrainos valstybės likimas didele dalimi priklausys būtent nuo to, ar įstatymas bus galutinai priimtas ir ar bus įgyvendintas.

Dėl to yra apibrėžtų abejonių.

Internete plačiai pasklido ši fotografija, į kurią pakliuvo labai charakteringas vieno Aukščiausiosios Rados deputato susirašinėjimas:

– Ir kada mus kastruos, tfu – iliustruos :))
– Pirmasis skaitymas… grynas piaras

Situacija su įstatymo priėmimu yra unikali: jo labai nori žmonės (kažkur mačiau skaičių – 81% apklaustųjų), bet visai nenori elitai – ir tai nestebina, jei atkreipi dėmesį į, pavyzdžiui, šitą įstatymo nuostatą:

Tarp kitų, kurie nepraėjo liustracijos, yra laikomi asmenys, kurie nepraėjo turto, pajamų ir išlaidų deklaracijos patikrinimo ir nesugebėjo įrodyti gautų pajamų šaltinių teisėtumo.

Taigi, lengva nebus nei galutinai priimti įstatymą, nei vėliau jį įgyvendinti. Seksime šį procesą, labai norėtųsi, kad viskas pavyktų.

Deja, įstatymo teksto vertimo nepavyko aptikti (ukrainietiškai – ČIA).

Liustracijos įstatymo projekto tezės neblogai aprašytos ČIA.

navalny.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
s.m.

o Lietuvoje?

kad tik jiems pasisektų...

Lietuvoje valdo ir turtingiausi nusikaltėliai – tarybukai (komunistai-kgbistai).
Todėl tokia emigracija, teisingumo nebuvimas, pedofilija, komuniagų viešpatavimas.
Nenubaustas ir/ ar neapribotas nusikaltėlis ir toliau darys nusikaltimus – kada Jūs tai suprasite, lietuviai ?

žydų bankininkai ir ukraina

Katerina Čiumačenko, vėliau tapusi Ukrainos prezidento Viktoro Juščenkos žmona. Atvykusi į Ukrainą jinai kurį laiką vadovavo USAID globoje veikusiai finansinių konsultacijų firmai „Barents Group“ ir taip susipažino su būsimuoju Ukrainos prezidentu, tuo metu dirbusiu Ukrainos nacionalinio banko direktoriumi. K.Čiumačenkos tautietis Mironas Vasilikas buvo Džordžo Sorošo lėšomis įsteigto „Tarptautinio perspektyvų tyrimų centro“ stebėtojų tarybos narys. Būtent tas centras rengė sutarties dėl laisvos prekybos tarp Ukrainos ir ES zonos projektą, tos pačios Asociajacijos sutarties, kurios nepasirašymas pernai Vilniuje ir sukėlė protestus bei smurtą Kijevo gatvėse. Beje, neseniai ponas M. Vasilikas tapo „PBN Hill+Knowlton Strategies“ generaliniu direktoriumi….. Ta pati agentūra „PBN Hill+Knowlton Strategies“ buvo atsakinga ir už Ukrainos žydų kilmės boksininko Vitalijaus Klyčko (šiuo metu Kijevo mero) pristatymą JAV valstybės departamentui, Baltiesiems rūmams,… Skaityti daugiau »

ar lietuviai

ka nors panasaus sugalvos Кроме того, не прошедшими проверку считаются лица ,которые до 19 августа 1991 года работали на руководящих должностях Коммунистической партии, ЦК ВЛКСМ, являлись сотрудниками КГБ, служили или сотрудничали со спецслужбами других стран.

Svarbu,kad

jie supranta,jog nuo to reikia pradėti.Pas mus tai baigėsi Garliavos tragedija.

taigisia,

papurtyti toki macaiti – buv. LLKJS I sekretoriu, veliau AMB paskirtu valdyti Vilniaus apskriti ir laaabai praturtejusi. Is kurios balos tas turtingumas. Grybe- uz kokias siskas nama pasistate. Kubiliaus namas, galimai su trimis aukstais zemyn ir t.t. O stai Gailius namo neturi. Pakratyti, kurioje kojineje laiko deimantus ir eurus ar dolerius. negi tik uz pinigelius dirbo? Kam priklauso Velonos hotelis? Uz kieno pinigus pastatytas? Jau nekalbant uz kokius pinigus Butrimiene isigijo Draugystes hoteli ir po to isigijo pati AMB? Butu laaaaaaaaaaaaabai idomu. Sekmes Ukrainai.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top