Algimantas Rusteika. Apie „lygias teises“

Pagal rinkimų įstatymą visi kandidatai yra lygūs, o pagal VRK 2018 m. birželio 19 d. sprendimu Nr. Sp-75 patvirtintas politinės reklamos skleidimo rekomendacijas žiniasklaida negali sudaryti išskirtinių sąlygų kuriai nors politinei partijai ar kandidatui.

Viskas popieriuose gražu! Tačiau gyvenime yra lygūs ir yra lygesni.

Štai skaitomiausias portalas „Delfi“, kuris formuoja daugumos rinkėjų nuomonę – per politinę kampaniją nusiunčiau 3 straipsnius: publikavo vieną, į kitus net neatsakė – taip redakcija „gerbia“ autorius.

Per tą patį laikotarpį toje pačioje rubrikoje publikuota kitų kandidatų tekstų: A.Armonaitės – 11, V.Čmilytės Nilsen – 11, R.Lopatos – 13, L.Kaščiūno – 12, A.Kubiliaus – 8, M.Puidoko – 10, R.Žemaitaičio – 7 ir t.t. ir pan.

Kadangi tokia situacija aiškiai sukuria sisteminiams kandidatams išskirtines sąlygas ir jokia kandidatų „lygybe“ net nekvepia, neapsikentęs kreipiausi į VRK prašydamas užtikrinti, kad Delfi redakcija laikytųsi įstatymų ir pačios VRK priimtų nuostatų.

Savaime suprantama, skundo iki rinkimų, kai dar buvo galima pakeisti padėtį, niekas net nesiteikė nagrinėti. O štai šiandien gaunu atsakymą, pagal kurį viskas nuostabu ir visiems kandidatams Delfyje užtikrinta absoliuti lygybė.

Citata:
„Įvertinus pateiktą medžiagą ir patikrinus portalo delfi.lt skyrelyje „Politiko akimis“ skelbiamų straipsnių spektrą, nenustatyta, kad kuriems nors politinės kampanijos dalyviams būtų sudarytos išskirtinės sąlygos. VRK nuomone, minėto portalo redakcijos kriterijai, kuriais remiantis viešinami įvairių autorių tekstai, yra aiškūs, objektyvūs, nepažeidžiantys kandidatų lygiateisiškumo principo.“

Pasirašo L.Matijošaitytė.

Amen. Beje, tekstai buvo apie tai, kaip iš tikrųjų įveikti biurokratizmą ir sugrąžinti visuomenei LRT.

Tokioje „teisinėje“ valstybėje ir gyvename – vieniems teisė galioja, kitiems – ne. Ir jums visada maloniai paaiškins, kad tai teisėta, o tu durnas.

Ir iš tikrųjų durnas, jei dar kuo nors tiki iš to, kas tau sakoma.

Aišku, netikėjau, bet tikrai negalvojau, kad tai daroma taip įžūliai ir neraustama meluojant. Seni geri sugrįžo – vieną sako, kitą galvoją, trečią daro ir visi supranta, kad kitaip nebus, nes TAIP REIKIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
40 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nuo garliavos viskas aišku tapo

dar šiokių tokių iliuzijų turėjo lietuviai
Garliavoje visos žlugo galutinai – esame valdomi pizdukų-kolaborantų.

Balamutas

Aš viršininkas – tu durnius. Aš durnius – tu viršininkas. Ko negalima už pinigus. galima už didelius pinigus. Tai galioja Jurbarke, Garliavoje, Vilniuje, teismuose, seime, prezidentūroje. Viskas priklauso nuo vierchų demokratiškai – pagal panetkes, tad nebūkit naivūs, tokia realybė.

piliulkin

Ši sistema laikosi ant kitaminčių ignoravimo ir ciniško, formalaus atsirašinėjimo.
Pati kvailiausia „strategija” tokio režimo atžvilgiu yra …mandagumas.
Nes mandagumą gebistinio-totalitarinio mentaliteto padarai suvokia kaip oponento silpnumą.
Vienintelis vaistas- daryti, elgtis taip, kad negalėtų ignoruoti, kad negalėtų apsimesti jog viskas „fain” ar to nėra.
Koks tas vaisto receptas/
Be didelių kalbų iškart į snukį ( tai nereiškia tiesioginio smurto).
„Į snukį be ceremonijų”, reiškia, kad kai į tavo kaimą atvažiuoja kokia šungrybaitė ar Nuosėda, nesisveikinti susilenkus dvilinkiems vergo poza, o pasakyti tiesiai tarpuragėn-
„Tone, tamsta ir tavo politika yra šūdo krūva, todėl negerbiu tavęs, todėl nešdinkis atgalios ir pargrįžus į rūmus pagalvok, ką darysi kitaip, kad galėčiau tave bent minimaliai gerbti”.

Al.

Seniai aišku, kad reikia sukurti nepriklausomą nuo valdiškos gaujos internetinį laikraštį ir TV. Negi taip ir guosimės iki laikų pabaigos ?

Paulius

apskritai tai neįsivaizduoju kaip galima privačias informavimo agentūras (tiksliau būtų pavadinti nuomonės formavimo organais) priversti kažkaip įgyvendinti tokio pobūdžio lygybės principus. Kriterijų yra daug, galima rinktis įvairius. norinčių publikuotis, įtariu, dar daugiau. neišvengiamai nulemia tam tikros prerogatyvos. O redaktorius tėra tik samdinys – daro tai kas liepta – kam jam problemos. Nejau esate toks naivus, kad tikrai tikite iš principo šiais laikais egzistuojant „nepriklausomą spaudą“. Jei būtumėt užkalnis, tai bet kuris Jūsų kliedesys būtų tuojau pat paviešintas ir aplipintas likais ar unlikais

Paulius

o šiaip tai knieti paklausti. kur jūs visi buvote kai prasidėjo selektyvus „įstatymų taikymas“. Kodėl tylėjote kai susėmė mokytoją už trispalvę. Kodėl tylėjote kai armonaitės piemenės marširavo black dicks are biggest marše pažeisdamos bent porą įstatymų. o biuleteniai be rinkimų komisijos parašų? kur jūs tada ponai buvote? Ar sunku buvo oficiai pareikalautė dėl policijos perdėto iniciatyvumo ar visiško neveiklumo? ir tai ne vieninteliai atvejai. ereliai musių negaudo ar ne? tai dabar tenka čirkšti žvirbliais smėlyje kapstantis, deja..

Toto

tai kaziolai,kur buvote…

>>  Al

O telegrafo neužtenka ?

T0mas J.

Vadovautis reikia teise, o ne rekomendacijomis. Taip DELFI ir daro, ir apkaltint čūia niekuo negali. Įstatymo nepažeidė. Norint sėkmingai pasirodyti rinkimuose reikia daug lėšų – tada už pinigus tave publikuos, tada ir savo portalą įsteigti galėsi ne savo vardu, ir išpopuliarinti jį. Vargšų partija kapitalistinėje visuomenėje laimėti negali, todėl paprastų žmonių interesų valdžioje niekas ir negina. Kapitalizme juk gyvenam. Nors deklaruojama kad šalis demokratinė, bet valdžia niekada mūsų neklausė kokios santvarkos norim – galimybių teorinių yra begalė: nuo – iki.. Bet turtingieji nusprendžia ir.. taip ir būna. Turtingiesiems naudinga laukinis kapitalizmas – tokį ir turim, toks mūsų santvarkos pavadinimas.
Prieš daug metų jau esu išvadą priėjęs, kad demokratijos negali būti šalyje, kur didelė turtinė diferenciacija. Lietuvoje – didelė.

arija:)))

vien tik melas valdo mus…

NUSIBODO

tie paverkšlenimai..Ir be jų viskas kaip ant delno matosi.

Diedas

Nu pavaro rašeiva. Ne tuos išrinko, dabar visi aplink blogi ir kalti. Teks suvirškint. O žiniasklaida pas mus komercinė ir visi stambieji portalai ir didžiosios televizijos priklauso kremlinams. Jie daro tik tai kas jiems naudinga,reklamuoja tik tuos politikus kurie atitinka propagandinius kriterijus. Ir niekur laisvame Pasaulyje nėra taip, kad rašeivos būtų publikuojami ne pagal redakcijos politiką o kažkokius lygybės principus. Asmeniškai pats siunčiau straipsnį su antirinkimine agitacija į daugybę leidinių. Nė vienas nepublikavo. „Tiesos” taip pat. Delfis jau prieš keletą metų užblokavo mano el.paštą Nėra lygybės? Nėra. Nes jiems netinka laisvo žmogaus nuomonė netelpanti į suprimityvintą šiū dienų pasaulėžiūrą. Jeigu autorius nori būti publikuojamas, turi jaust iš kur vėjas pučia, užuost kokią smardvę neša ir privalo rašyt tai kas reikia,… Skaityti daugiau »

Bernardas

Tai vyksta ne tik portale „Delfi”, bet ir ypatingai LRT .

ah1

alaus ir proškų putų

Taip naivu!

Negaliu patikėti, kad parašyta rimtai. O dar taikėtės į seimą. Matosi, kad žmogus nesiorientuoja kas vyksta valstybėje. Galiu tik dar kartą parašyti. Vienintelė reali jėga buvo valstiečiai, jie vis tik sugebėjo atsilaikyti prieš sistemą, kai visa žiniasklaida prieš juos,( nes priklauso sistemai), biurokratai prieš, interesų grupės prieš. Reikėjo žūt būt juos remti, o mūsų inteligentai įkuria krūvą mažų partijų, nes nesugeba adekvačiai įvertinti realybės. Graudus vaizdas.

Dzeikas

As nesupratau Rusteikos jumoro.
Sakykim as turiu laikrasti „Patiltes naujienos”.Ikuriau savomis lesomis,laikrastis mano privati nuosavybe. Ir as, jo redaktorius, simpatizuoju kokiai pederastu partijai. Na tai ir rasineju atatinkamus palaikancius ta partija straipsnius, kvieciuosi jai palankius analitikus. O Rusteikai as alergiskas.Na tai maciau as jo straipniukus grabe ir i savo laikrasti per patrankos atstuma neleisiu.
Dabar jis islenda ir reiskia man kazkokias tai pretenzijas, kad as jo nepublikuoju.
Eik i gatve ir rasinek ant tvoru, jeigu tavo mintys kazkam idomios.
Tas pat su delfi.lt: jeigu tai PRIVATI media sklaidos kompnija tai ji paklusta istatymams , o ant privaciu asmenu nuomuones gali „sikti ir tapsnoti”.
PS. Sioje vietoje kalbu apie PRIVACIAS media. Apie tas kur kontrolini paketa turi valstybe – kalba kita.

Dzeikas

TomasJus vel komunistini sh mala.
<...Turtingiesiems naudinga laukinis kapitalizmas - tokį ir turim...>
————-
Lietuvoje ne „laukinis kapitalizmas”, o vagiu-kapitalistu diktatura. Laukinis kapitalizmas, tai kai valdzia sako: negalime garantuoti jusu saugumo, ginkites ir atsakykite uz save patys. Taip buvo JAV XIX amz pradzioj – viduryj. Ten kur buvo valstiju teritorija – ten buvo istatymai. Ten kur valdzios nebuvo buvo paskelbta „Laisvosios teritorijos” , ten Vasingtonas tavo JURIDINIO saugumo negarantavo, ten turejai save pats saugoti. Va sedai ant zirgo, pasiemei kolta ir eik pasiimk , kas tavo. Steig savo uki, augink, parduok. Uki su koltu ir gint turesi nuo indenu ir plesiku. Gali laimet, gali galva palydet. Bijai – lik kur esi.Niekas jega nevaro. Stai tas vadinosi „laukiniu kapitalizmu”.

Dzeikas

TomasJus vel komunistini sh mala. ————- Lietuvoje ne „laukinis kapitalizmas”, o vagiu-kapitalistu diktatura. Laukinis kapitalizmas, tai kai valdzia sako: negalime garantuoti jusu saugumo, ginkites ir atsakykite uz save patys. Taip buvo JAV XIX amz pradzioj – viduryj. Ten kur buvo valstiju teritorija – ten buvo istatymai. Ten kur valdzios nebuvo buvo paskelbta „Laisvosios teritorijos” , ten Vasingtonas tavo JURIDINIO saugumo negarantavo, ten turejai save pats saugoti. Va sedai ant zirgo, pasiemei kolta ir eik pasiimk , kas tavo. Steig savo uki, augink, parduok. Uki su koltu ir gint turesi nuo indenu ir plesiku. Gali laimet, gali galva palydet. Bijai – lik kur esi.Niekas jega nevaro. Stai tas vadinosi „laukiniu kapitalizmu”. Turtingiesiems laukinis kapitalizmas tikrai nenaudingas. Nes esant „laukiniam kapitalizmui” laimi… Skaityti daugiau »

Rusteikai

Neapsimesk kvailiu, juk uz tai moketi reikia

stasys

Iš esmės Dzeiko kom. ‘Dzeikas 2020-10-31 10:12’ atsakimas autoriui .Aišku menamai dar kažkur ten danguje plaukioja laisvos žiniasklaidos (o tai reiškia ir atsakingos ) konstitucinės dvasios ipareigojancios paisyti jų vertybių , vienok vieno karto autoriui turėjo pakakti suprasti jog viskam yra rybos . Negalima ant paliegusios demokratinės ‘kumeles’ nu

trackback

1baleful

trackback

coursework psychology https://courseworkninja.com/

trackback

coursework plagiarism https://writingacoursework.com/

trackback

coursework on a resume https://mycourseworkhelp.net/

trackback
trackback

coursework help university https://teachingcoursework.com/

trackback

coursework science https://buycoursework.org/

trackback
trackback

personals dating https://freewebdating.net/

trackback

christiandatingforfree search https://jewish-dating-online.net/

trackback
trackback
trackback

good free dating sites https://onlinedatingsurvey.com/

trackback

free single dating online https://onlinedatinghunks.com/

trackback

sabrina carpenter boyfriend https://datingwebsiteshopper.com/

trackback

dating singles for free sites https://freedatinglive.com/

trackback

dating sites for mature singles adults https://freewebdating.net/

40
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top