Algimantas Rusteika. Dabar sugrįžo 1988-ji, ir kas tą pajuto, tas renkasi, ir to pasirinkimo nebebus galima pakartoti

Bijau pradėti girti. Na, kažkoks stabdis ar ką, vis galvoju – gal sapnuoju, net įsižnybau ir ėmiau tikrinti, ar ne feikas. Ilgai tikrinau.

Bet pagirti reikia, ir pasidžiaugti, kad prie to virsmo prisidėjom visi. Tai ne viskas, ko norim, bet tai, kas įmanoma. Toliau dirbsim kartu ir būsim sąjungininkai.

Dabar jį puls taip pat kaip mus, tai gerai ir sveika. Už vieną muštą duoda daug. Tautos pajėgas tai sustiprina esmingai, kas po to bebūtų ir kaip besiskirtų pozicijos kitais klausimais.

Jau rašiau, bet pasikartosiu – dabar sugrįžo 1988-ji, ir kas tą pajuto, tas renkasi. Vieni pasirinko būti brazauskais, kiti – burokevičiais. Ir to pasirinkimo nebebus galima pakartoti.

Mano tradicinė mama girdama man sakydavo vieną žodį – VYRAS!
Šių dienų kontekste tai man artimiausias ir geriausias pagyrimas Prezidentui.

Turiu nuojautą, kuri retai apgauna. Ji man sako, kad dabar įvykiai pradės vystytis vis greičiau. Ir pasirinkti teks kiekvienam. Ir savo pasirinkimo taip pat negalėsim pakartoti.

Būkim vieningi ir drąsūs, žodžiu – vyrai. Prisibijojom – negi nejuntat, kad jiems žemė sprūsta iš po kojų?
Atbunda žmonėse kažkas didelio, gražaus, šviesaus ir stipraus, ką tikėjome esant, bet nemanėm sulauksiantys.

Mūsų Tėvynė gyvuos per amžius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dziaugiuosi

kad balsavau uz Nauseda, sitas jo poelgis rodo kad stuburas tvirtas

Hm.

Labai gerai parašyta, p. Algimantai.

Žodžio laisvė...

Auksiniai pono Algimanto žodžiai.Pritariu.Kiekvienas renkamės pagal savo sąžinę
ir stuburo tvirtumą.Lietuva,gyvuok per amžius,būk laisva.

Dzeikas

Rusteika tarsi gaves kokybiska sirkos doze pragydo ir skuba i banku pleves subine net vazelinu neapsitepes.
Pakomentuosiu 2 punktus sudominusius mane straipsnyje:
1) Drisiu nuimt roziunius akinukus.Pleve nepasirase ne susirupines pederastijos sklaida, bet issigandes susitept padaves ranka „gaidziams”. Taip, jie moka pinigus, taciau siulo LGBT tera sirma uz dengianti neaisku ka.Spastai cia kvailiams kurie neatskirs sirmos nuo tu kurie uz jos. Nauseda galima pagirti uz jautria uosle ir teisinga nuojauta.
2) Nelyginciau pederastijos lobby ir „seimininku”(na tu kurie „uz seima”) su burokevicininkais ir brazauskiniais. Tinkamesnis butu su komunistais ir naciais.

Juozas

Neseniai Rachlevičius rašė bijantis kitų rinkimų, nes nebus ką rinkti. Tačiau dabarties įvykių šviesoje manau, kad kaip tik bus lengva nuspręsti. Nereikės skaičiuoti, kiek eurų pridės prie pensijos, kiek bus vaiko pinigų ar sukurta darbo vietų. Bus pagrindinis klausimas- tu už Lietuvą ar už LGBT? Jei atlaikys kompiuteriai, turėsime tikrą tautos apklausą. Šiuo metu man tik įdomu, kuri iš pagrindinių žiniasklaidos priemonių pirmoji pajus svylančio popieriaus kvapą?

grumstas

Kai mums ,tokiems „politikams” , dažniausiai pasiklystantiems tarp trijų pušelių, tokia situacija būtų mums įkandama, palanki, nesidraskant tarpusavyje, išsirinkti tą pusę , kuri mums būtų priimtina savo ir vaikų išgyvenimui. Tačiau velnias gudrus ir jis pakiš trečią variantą , kuris pasirodys po kiek laiko bjauriu pasirinkimu.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top