Algimantas Rusteika. Dabar yra tada, tada yra dabar

Psichikos ligoniams kalbėti neįmanoma ir jau atsibodo. Ir juokinga, ir pasišlykštėtina, kada apie „sovietines nostalgijas“ pamokslauja tie, kurių projektėliai tada šiltai teliuskavo tėtukų sėklidėse ir apie tuos laikus neturi absoliučiai jokio supratimo.

Čia tiems, kurie dar neprarado sveiko proto, atminties, kurie pamena „brandų socializmą“, kai griuvo viena imperija ir gali jį asmeniškai palyginti su „brandžiu liberalizmu“, kada griūna kita imperija.

1. Dabartinė propaganda peržengė sovietinės ribas. Tada meluoti buvo galima iki ideologijos apibrėžtos temų ir įtikinamumo ribos. Dabar jokių ribų nebeliko.

2. Šitokio įžūlaus puolimo prieš tradicines vertybes ir sveiką protą, daugumos žmonių moralinių ir vertybinių nuostatų niekinimo sau negalėjo leisti joks generalinis. Apie tokį aršumą ir masines, viešas, kasdienines patyčias iš žmonių tuometiniai propagandistai net nesvajojo.

3. Tada vyravo pralaimėjusios kovoje tautos mentalitetas: mes priešinomės, žuvom, buvom nugalėti stipresniojo. Todėl net nugalėti jautėmės teisūs ir didžiavomės savimi, savo istorija.

4. Dabar vyrauja parsidavusios šliundrikės mentalitetas – mes nekovojom ir nesipriešinom, patys atėjom į skerdyklą, parsidavėm už nebrangiai ir mus nusipirko. Tuo labai didžiuojasi parsidavusiems parsidavę, išsilavinę menkystos.

5. Tada dauguma buvom vieningi savo netikėjime ir juokėmės iš nesąmonių, net partiniai jomis netikėjo. Išorinio okupanto nekentė visi, nemylėjo ir šaipėsi net vietiniai kolaborantai.

6. Dabar esam supriešinti ir susipriešinę, tikim patogiu melu, esame kasdien pasirengę perkąsti vienas kitam gerkles. Neapkenčiam sakančių tiesą ir nukryžiuosim visus savo pranašus.

7. Tada buvo madinga nekęsti savų imperinės valdžios statytinių, beveik visas menas ir inteligentija spaudė špygas ir užsiėmė Ezopo kalba, rašė ir kūrė su meile žmogui, laukėm naujų spektaklių, dar neišėjusias knygas aptarinėdavom.

8. Dabar beveik visas menas ir inteligentija suskliautę ausis vizgina uodegytėmis ir neapkenčia jų kliedesių „nesuprantančių“ žmonių, šimtai kūrėjų savanoriškai pasirašinėja provaldiškus popieriukus, madinga šaipytis iš savo tautos, istorijos, tradicijų.

9. Tada griūnanti imperija siekė save išlaikyti, bet kokiom priemonėm išlikti, išsaugoti savo „iškovojimus“ nuo svetimų įtakų ir iš paskutiniųjų stengėsi išgyventi.

10. Dabartinė imperija siekia kuo greičiau, bet kokiom priemonėm save sunaikinti, bukai ir išradingai prarasti kultūrinę ir civilizacinę tapatybę, valstybingumą, pasiduoti svetimiesiems ir nusibaigti.

11. Tada jaunimo muzika buvo protestas, menas buvo protestas, eilės ir atsiskyrimai buvo protestas. Meilė buvo protestas ir pabėgimai į save, ir jaunimas melo pasaulyje buvo tikras. Ir jų pasaulis buvo tikras.

12. Dabar jiems reikia paprastumo, žaidimų ir primityvių nuomonių. Nori būti kaip visi, turėti viską, kas blizga, patogu ir ką parodo. Nemoka ir nenori skirti melo, smerkia tai, ko nežino, ir myli tai, ko nematė. Kritiškai mąstyti per sunku, madinga būti tokiam kaip ekranuose.

Mirties kultūra ir susinaikinimo ideologija, palaikoma tuščių pinigų srautais, kuriais nuperkama politika, šviesuomenė ir varguomenė. Su džiaugsmu kviečianti, skatinanti ir pasitinkanti barbarus, ateinančius jų sunaikinti ir užvaldyti jų pasaulį.

Imperija, baudžianti savus piliečius, kurie bando apsiginti. Argi reikia šį pasaulį nukariauti, jei jį galima nebrangiai nusipirkti? Argi reikia priešininką nukauti, jei savanoriškai nusižudys pats?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuostabu!

Pritariu kiekvienam žodžiui. Tačiau atrodo, kad tik iš Dievo begalime laukti pagalbos, kad pasaulyje išliktų krikščioniškos vertybės, Lietuva, lietuvių kalba, Dievo ir Tėvynės meilė. Dauguma tarsi nemato, kad vyksta Dievo sukurtojo pasaulio griovimas, masonų-globalistų-satanistų elito „Naujosios tvarkos” programos vykdymas daugumos valstybių tam elitui prasidavusių ir jo prastumtų ateistinių vyriausybių rankomis.

Dzeikas

Pasakyta gerai, nes tik aklas nemato to kas vyksta.
O del Dievo pagalbos….Dievas padeda tiems,kas pats sau padeda. Tiesiog darykite tai ka galite tai nelabojo polkai sustabdyti.
Kiekvienas savo vietoje ir pagal savo galimybes. Net ir rankos nepadavimas atviram homoseksualistui jau nemenkas indelis.

 Ne pamirskim

Kaip prie RUSSO turtingai givenom.
As turejau:
2 (du) namus po 300 kvadratu
1 (vienas) juoda volga
2 (du) ziguli septintukas
3 (tris) ziguli astuntukas
2 (vienas) ziguli devintukas su kasetiniu mageliu.
Dar turejau videjaka, inportinio alaus skardiniu kolekcija (12 skirtingu!!! vnt.) Ir 3 (tris) meiluzes po 16 metu
Priedo turėjau kambari proletaru bendrike ir matarauka Riga 13.
Bet uzgriuvo respublika nelaime.
Ejo lancbergis su kuvalda kolukius greudamas, pamate laiminga taribini zmogu, namus su griove, masinas su degino, inportiniu skarbonkiu kolekcija sutripe, o videjaka su meiluzem isiveze i savo pili.
Ir liko tik kambaris iki puses uzkrautas bonkem is po vodkes proletaru bendrike ir per kryze su gedusi matarauka Riga 13 (kubylius kaltas)
Norejom ne priklausomibes – turekim

bijunelis

Tai, kas aprasyta pasekme to,kad pradeta tiketi ne TIESA,o pranasais,kurie pasirode galutiniame rezultate farizejais.Jei tauta nesugeba atskirti TIESOS nuo MELO gaunamas toks rezultatas.Pagarba Autoriui,sugebanciam taip aiskiai rodyti TIESA.

VYTAUTAS R.

IŠ TIKRO, KAI PAGALVOJI, TAI IŠSKIRTINIS KONSERVŲ GAUJOS BRUOŽAS – SUGEBAME ŠAUDYTI Į LIETUVOS ŽMONES.

Džeromas

Labai gerai Algimantai.
Aštru. Taiklu. Teisinga.

Kur dingo Stiklo valytuvas

Būtų pats laikas Stiklo valytuvui pateikti sąsajas su Frankfurto mokykla.

Tada ir dabar

TADA portalas garsėjo įdomia analitine publicistika. Ir valdžioms ditirambai nebuvo giedami. Žodžiu, kultūra ėmė viršų. DABAR,
kai visapusiškai pragariška situacija, kai valstybė vos ne kryžminėj ugny, kuriam laikui atidėjus tautos gelbėjimo darbus į šalį, visgi reiktų vienytis. Tačiau vietoj to dideliu pagreičiu smengama į dugną. BruDvardinė kai kurių krikščioniškas vertybes išpažįstančių autorių stilistika, kartais vos ne tarpuvarčių žargonas, savotiškas džiaugsmas, kai kitokiems nesiseka – ar ne tai ima viršų?

Vytautas R.

Gyvena Lietuvoje dvi išskirtinės šeimos: Skiepų ir Neskiepų. Šias šeimas skiria istorijos vingiai, Baltijos kelias, upė, dirbamos žemės laukai, miškai, pievos… Skiepų šeima augina sūnų vardu Faizeris, dukrą- Moderną. Jais labai didžiuojasi. Šiuos vardus siūlo kitoms Skiepų šeimoms. Neskiepų šeima augina sūnų Antidžonsą ir dukrą Antiastrą. Neskiepų ir Skiepų vaikai lanką tą pačią mokyklą. Bėgioja tais pačiais takais, laukais, pievomis, miškais. Klausosi tų pačių Skiepų mylimų žiniasklaidininkų: LRT, TV3, LNK, Delfi, 15 min….. Klausosi ir žiūri Neskiepų mylimos žinasklaidos; „Karšto Komentaro“, „Espertų eu“., „Respublikos“, „Laisvo laikraščio“, „Būkime vieningi“… „ Karžygys“… Pradedant rudeniu,, baigiant pavasariu, Skiepai ir Neskiepai dirba: mėto akmenis vieni kitų daržan, dalijasi patirtimi. Vėliau juos susirenka ir stato statinius.. Plečiasi Skiepų ir Neskiepų šeimos ūkiai. Auga tarp jų… Skaityti daugiau »

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top