Algimantas Rusteika. Globalistų fiesta

Šios dienos jie laukė, apie ją svajojo ilgus ketverius metus, per kuriuos nebuvo naujo karo. Pas mus, imperijos pakraščio provincijoje – visuotinė euforija. Prokuratorius, administratoriai su visomis savo moterimis, partneriais, gimine ir vaikaičiais, rūmų juokdariai ir progreso trubadūrai, vaikų atiminėtojai, šimtininkai, piktos, vyrų neapkenčiančios moteriškės, atšilimo ir varlyčių teisių šaukliai ir visos kitos pažangiosios lytys, lygios galimybės ir žolytės partijos štai šlovina naująjį viešpatį būgnais, šokinėjimu ir gerai skambančiais cimbolais!

Po naujojo reichstago padegimo išvaikius liaudį ir uždraudus laisvą žodį, imperijos sostinėje – demokratijos šventė su komendanto valanda ir namuose uždarytais laisvaisiais piliečiais, pakeistais šimtais tūkstančių vėliavų. Sostinėje, kaip karo metu suskirstytoje zonomis, už dešimčių tūkstančių legionierių saugomų įtvirtinimų Senatas, patricijai ir pakalikai susirinko skelbti Imperatorių ir palaidoti Respubliką.

Guvus, tampomas už virvučių senukas, užmirštantis, kuria koja reikia šlubuoti, perskaitė šaunią kalbą miestui ir pasauliui, visiems tikriems gyviesiems, kurie jam nerūpi, pašalpų gavėjams, dvariškiams, pasaulio palūkininkams, pirkliams ir kvailiams, o taip pat gyviems ir palaidotiems numirėliams, kurie šitaip vieningai už jį balsavo ir tikisi, kad jiems ir vėl viskas baigsis gerai.

Išglebusiose, išlepusiose, savo noru džiugiai mirštančios civilizacijos sostinėse linksminasi išglebę, išlepę valdytojai ir jų svitos. Dar padidės tuščių kalbų ir pinigų srautai ir vis naujų barbarų ordos, žmonės gaus dar nemokamos duonos, žaidimų ir visuotinės gyvenimo kontrolės, o tautos, tradicijos, tikėjimas ir tai, kas per amžius kurta, puoselėta ir sudaro buvimo prasmę, bus galutinai paskandinta beprotybėje ir instinktų siautėjime.

Pasaulį seną sudaužysim ir naują pastatysim, kur menka vidutinybė, agresyvus ir bukas primityvumas taps viskuo. Tai kas, kad tai laikina, silpnins ir sužlugdys mūsų gyvenimus, valstybes ir pasaulį, tačiau juk pratęs sprendimų priėmėjų egzistenciją ir atneš naujų galių. Svarbiausia išlaikyti ir gausinti tai, ką turi, o jei kas – tam jie turi savo salas, uždaras zonas, vandens ir tikras patrankas. Padangių imperija seniai laukia savo valandos, ji moka laukti šimtmečius ir ta valanda artėja.

Istorijoje būna įvykių, kurie nulemia ateitį dešimtmečiams, ir būna momentų, kada į sceną trumpam išeina žmonės ir patys nulemia įvykius. Dabar viskas priklausys ne nuo senojo ar naujojo imperatorių, o nuo tautos – tik ji leis arba ne atimti tai, ką du šimtmečius tikėjo turinti. Jeigu Amerika pasiduos, kas labai įtikėtina – lėtas civilizacijos merdėjimas praeis negrįžtamumo tašką. Jei ne – įtampa nusikraus milžino vidaus drebėjimais, jam nusilpus geopolitinės pusiausvyros ir įtakos ribų griūtis prasidės greitai.

Nuo mūsų čia niekas nepriklausys ir nė vienas scenarijus mums nepalankus. Teks rinktis iš blogų variantų ir mūsų pseudoelitas, kaip visada, pasirinks tą, kuris stipresnis ir geriau užmokės. Kol tylėsim – apie mus niekas negalvos, ar spurdėsim, ar nespurdėsim – gal išliksim, bet nuo to priklausys, kas bus su mūsų valstybe. Palinkėkim vieni kitiems stiprybės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė...

Autoriau,tamsta esi teisus.Galvokimęe apie save ir apie savo Tėvynę Lietuvą.

G.P.

Smagus kraupus tekstas. Meniniu požiūriu šiek tiek viską gadina didaktiška pabaiga. Bet čia jau Autoriaus valia, kokias intencijas (menines ar praktines) kelti į pirmąjį planą 🙂
Nuoširdus ačiū.

Pasaulis nyra į sutemas

Žodžiai pasibaigė.
Liko keiksmažodžiai.

ah1

… ir neregėto milijardų lietaus.

Hm.

Geras straipsnis, p. Algimantai. Ir lietuvių kalba graži.

Algimantai,

ar pastebėjai, kaip sumažėjo tavo straipsnio komentatorių Tiesoje?

kovas

Dar ne kovo 21

>>  21:45

Ko norėti iš tos supistos, Seilėtų lyrikų tautos. . Jūs šikniai, mėmės ir mėšlavabaliai… . Atėjo į šį tinklapį vos keli nugeibę globalistai o dainų ir artojų krašto „patriotai” išsilakstė kaip vištos nuo paukštvanagio. Kur jūsų ryžtas ginti pozicijas visur ir visada !!! Kad ir čia, duoti atkirtį !!! Ištižos jūs !!! . Parašiau kad Trampas yra mėmė, nes išdavė tikrąją pasaulio demokrstiją, oi kaip mane „kapojot”. Smaginkitės, jeigu tik savus besugebat dergti… . Kažkas graudžiai ir pavydžiai mekeno, kad vengrai turi tokį Orbaną… Niekada jūs tokių orbanų neturėsit, nes NESATE VERTI !!! . Rudenį rašiau apie LT ateitį: Kad rinkimai bus kreivi… Kad žmonės nusivils… Kad apie balandžio mėn. bus nauja emigracijos banga, jeigu nebus išorinių trugdžių… … Ir… Skaityti daugiau »

Al.

,,Nuo mūsų čia niekas nepriklausys ir nė vienas scenarijus mums nepalankus.” Būtent toks požiūris mus, manau, ir žlugdo. Tikėjimo ir pasitikėjimo stoka.

***

Anksčiau, visi keliai vedė į Romą.
Dabar, visi keliai veda į LABIRINTĄ.

Tvankstas

Algimantai, kam taip liūdnai, lyg nežinotumėte tikrosios padėties Vašingtone.
Pentagonas laikys armiją iki sausio 24 (sekmadienio) saulėlydžio, atsisako bet kokio ryšio su Biden’o administracija ir juo pačiu.
Palaukime bent iki sekmadienio sausio 24 dienos saulėlydžio Vašingtone, KANTRYBĖS.

kaimietė

Labai dėkoju, Gerb.Algimantai, kad gautą Dievo dovaną naudojate žmonių sielų gyvybei palaikyti. Labai Jums ačiū.

> 2021-01-22 1:21

Visi tavo keliai veda pas kremliaus bunkermaną (perfrazus p.Navalną – kremliaus bunkerio senį).
Esi atsiųstas į pagalbą kagebistui- provokatoriui juliui Milaičiui, kuris apsišiko iki ausų.
Tik abejoju ar tavo kremliaus trolių fabriko generalinio direktoriaus pareigos tą padugnę išgelbės?!
Alfabetą jau girdėjome – leftistai, zombiai…. trys ar net keturi viename:).

na na

Dabar belieka laukti, kada „demokratai” paskelbs „neteisingų” knygų sąrašą ir pradės jas deginti prie to paties kapitolijaus, kurio forma iš tiesų gi panaši į reichstago

Manau

autorius prarado dau skaitytojų

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top