Algimantas Rusteika. Iliuzijų pabaigos metai

Globalios imperijos protektorato, kuriuo Lietuvą pavertė valdžia, naujoji „konservatorių“ administracija pasišovė daryti rinkiminės sistemos, kuri ir taip užtikrina jų amžiną išlikimą valdžioje, „reformą“. Sąrašiniai norėtų visiškai panaikinti gyvų žmonių rinkimą vienmandatėse ir palikti tik rinkimus pagal partinius sąrašus.

Dabar partijų finansavimo sistema sugalvota taip, kad jokios naujos jėgos negalėtų ateiti į politiką. Valstybė šeria mūsų pinigais tik tas partijas, kurios jau yra Seime ir kuo daugiau valdžios turi, tuo daugiau pinigų gauna. Kiti negauna nieko, nebent 10 minučių makaraityčių patyčių prieš rinkimus.

Ir gali už savo skatikus kautis su slibinais, maitinamais valstybiniais milijonais – taip užtikrinamos „lygios galimybės“ rinkimuose. Demokratiją imituojanti politinė Lietuvos sistema nieko nebegali pakeisti, bet pati gimdo problemas ir nei vienos nesugeba išspręsti. Didžiausia grėsme nacionaliniam valstybės saugumui ir išlikimui tapo pati valstybės valdžia, kuria nebepasitiki niekas, net iš jos mintantieji pakalikai ir ji pati.

Kompromituojanti specialiųjų tarnybų informacija seniai ir plačiai naudojama politikoje, tai vieša paslaptis. Sekami visi ir pasiklausoma visų, nuolat nutekinami ikiteisminio tyrimo duomenys naudojami susidoroti su neįtinkančiais ir visuomenei bauginti. Politinė sistema uždaryta nuo žmonių. Apie jokią pilietinę kontrolę negali būti nei kalbos, ji tik imituojama valdžią remiančių ir jos išlaikomų „laisvės televizijų“ ir kitokių NVO siurbėlių.

Partijos tapo grupinių interesų realizavimo įrankiais, jau perduodamais ir pagal paveldėjimą. Politikos Lietuvos tikrovėje seniai nebėra, nes valdžioje nebuvo ir nėra tikrų politinių partijų, kurios vadovautųsi skirtingomis ideologijomis. Visos „didžiosios“ partijos vykdo globalistinę Lietuvos naikinimo ir asmeninio išvogimo veiklą ir šių imitacinių darinių programos niekuo iš esmės tarpusavyje nesiskiria.

Jos yra tik vienos – valdžios partijos – frakcijos, įgyvendinančios atskirų grupuočių vadų karjeros interesus ir besiriejančios prie lovio, tačiau be galo vieningos, kai reikia apginti bendrą interesą. Privatizuotos UAB „Lietuva“ akcininkai. Visi dar nepabėgę iš beprotnamio klausia – ką daryti?

Ir tada dvaro apžvalgininkai mums paseka seną, mielą pasaką apie blogą pasaulį, kurį valdo blogi dėdės ir tetos. Matot, tam, kad būtų gerai, reikia tuos blogus pašalinti ir išsirinkti kitus, kuriuos sistema jums padės ant lentynos ir visaip pareklamuos. O kurių neįsileis į ekranus – tų juk ir nematysit ir būsit visada patys kalti, kad blogai apsipirkot.

Atstovaujamoji demokratija yra tada, kai yra atstovavimas. Jeigu renkami žmonės, partijoms reikia lyderių – geriausiems, žinomiausiems, įtakingiausiems siūloma tapti partijų nariais ir dėl visuomenės lyderių partijos varžosi. Todėl nuolat atsinaujina, yra gyvos ir įdėmiai klausosi tų, kurie jiems valdžią suteikia – žmonių, nes kitaip nelaimėsi rinkimų.

Jeigu renkami sąrašai, partijoms visuomenės lyderių nereikia – jos juos jau turi iki gyvos galvos. Reikalingi gabūs, lojalūs prisitaikėliai juodam darbui, jokio pasipildymo tikruoju elitu – sąrašiniai patys iš savęs sukuria elitą. Ir įdėmiai klausosi ne žmonių, o tų, kurie suteikia valdžią – sąrašo lyderių, nes kitaip nebūsi sąraše.

Renkamės iš to, ką mums jau parinko. Kiek kartų bekartotum, rezultatas bus tie patys nepakeičami snukiai, mokantys mus gyventi ir mokėti mokesčius, kuriuos pamatę žmonės spjaudosi ir išmeta teliką per langą. Mūsų valstybėje daugumos seniai niekas neatstovauja – reitinguok nereitingavęs, vis tiek gausi ką nors iš tos pačios gaujos, kurią valdo sąrašo vedlys, o finansuoja nežinia kas.

Bet dabar jie išsigando, kad, net užvaldžius žiniasklaidą ir vyraujant masiniam visuomenės nusivylimui, netikėjimui valstybe ir abejingumui, artėjančios globalios ekonominės krizės sąlygomis žmonės gali nebeišlaikyti įtampos ir pagaliau atsibusti. Ir pasišovė panaikinti net teorinę galimybę ką nors pakeisti.

Apie mažoritarinės ar proporcinės rinkimų sistemos pliusus ir minusus galima kalbėti tik tada, kai rinkimai nors minimaliai egzistuoja ir bent iš dalies realybėje vyksta pagal nustatytas, visiems lygias taisykles. Globalistų užvaldytoje imitacinėje „demokratijoje“ tai iš principo neįmanoma. Iš esmės jokia tikrai opozicinė partija tokiomis sąlygomis neturi nė mažiausios galimybės ką nors pakeisti.

Neapsigaudinėkime – Lietuvos ateitis ir išlikimo klausimas gali būti išspręstas ne politikų, o visuomenės judesiais. Vienintelis kruopščiai išravėtame politiniame lauke žmonėms dar likęs įrankis – išsirinkti savo atstovus vienmandatėse apygardose. Ir tą galimybę dabar, naudodamiesi situacija ir pajutę grėsmę sau, nutarė iš mūsų atimti.

Ir atims, jei tylėsime, jie dabar eis iki galo, negi dar nepajutot? Atėjo didelių lūžių laikas ir gal manot, kad demokratiškai galima ką nors pasiekti? Taip, galima, kada jos nors kiek yra, tačiau juk matot – liko tik iliuzija.

Visada galvojau, kodėl Vilniuje stovi paminklas Frankui Zappa. Dabar supratau, nes tai jis pasakė: „Laisvės iliuzija tęsis tol, kol bus pelninga iliuziją tęsti. Tada, kai iliuziją taps pernelyg brangu išlaikyti, jie tiesiog susirinks dekoracijas, atitrauks užuolaidas, išneš stalus ir kėdes ir pamatysite teatro užpakalinės sienos plytas“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
36 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Vieni nori platesnio visuomenės atstovavimo Seime kitiems atrodo jog Lietuva subrendo žengti toliau į vakarus panaikinant vienmandates . Būtų mano valia ieškociau sprendimo kurio reikia praėjus dvidešimčiai metu .Per ketvirtį amžiaus Lietuva subrendo visuomenėje daugiau piliečių kurie nėra matę sovietinės okupacijos .. todėl logiška susėsti ir apsvarstyti kur ką galima būtų patobulinti ,kitaip pabandyti . Seimo rinkimų statistika katastrofiška ir jau vien to užtenka įsitykinti jog permainos būtinos . Reikia kažką keisti ,kažką daryti kitaip ..Kaip V.Rachlevicius minėjo ar ne laikas mums patiems tas šventas karves pjauti ? Algimantai .. ikvepk oro gyliai sulaikyk ji plauciuose kelias sekundes ir palengva iškvėpk ,pratimą reikia kartoti bent desimt kartu prieš sedant rašyti str. Padeda užėjus norui kažkur bėgti skubėti ..triesti kiaušiniais ir… Skaityti daugiau »

Algimantui

Tapkit matomi.provincija jūsų nežino.tada ateitų laikas veiksmui

 Lietuvos mokslininkų sąjunga,

už unikalias ir išskirtines žinias ir aktyviai skleidžiamas “tiesas ir pamokslus” talentingam visąmokslų daktarui “stasiui” suteikia garbingą vardą – Visiškas STASYS!

Tvankstas

Ne šiaip sau Lietuva valdoma iš Generalgubernatūros Daukanto aikštėje.

> Tvankstas

Patikslinsiu. Dabar daugiau valdoma iš „pamiškio trobelės”.

O kas

liepia stasio šedevrus studijuot?

stasys

Skaitykite ir nesiraukikite .Gal ko ismoksite ..

Kis

kur tas,kuris vestu tauta i kova uz savo teises,velniop tas partijas,kiekvienas turi tureti sansa patekti prie lovio.Negi dar nematome,kas dedasi su tomispartijomis-gaujelemis,negi tauta neatras doru zmoniu Lietuvoje,velniam tie kitatauciai.

StasySG

Pirmiausia reikia pažadinti „įmigusius” rinkėjus. Na o “Įmigusius potencialius rinkėjus” pritrauks tik įvestas p r i v a l o m a s balsavimas. P r i v a l om a s balsavimas – rinkimų tvarka, pagal kurią rinkėjų balsavimas rinkimuose yra privalomas. To nepadarius, skiriamos piniginės arba kitokios nuobaudos…2014 m. pasaulyje buvo 23 valstybės, kuriose galiojo ši tvarka. Europoje p r i v a l o m ą balsavimą įteisinusios Belgija, Graikija ir Liuksemburgas. Privalomas balsavimas pateisinamas tiek dėl normatyvinių, tiek ir dėl praktinių priežasčių.Nes balsavimas yra ne pilietinė Teisė, bet PAREIGA, kurią kiekvienas turi įgyvendinti. Taip pat, kad v i s u o t i n i s balsavimas sustiprina DEMOKRATIJĄ ir geriau į g a l… Skaityti daugiau »

Kis'sai iš 12-kos kėdžių

>> Kis 2021-02-27 11:30
„kur tas,kuris vestu tauta i kova uz…”
Tai kad ta tauta tuoj puola tokius spjaudyti…, o palaikytojai neria į krūmus arba visą laiką ten tūno, – kokia tauta, tokia valdžia.
„… negi tauta neatras doru zmoniu Lietuvoje…” … padėkokime emigracijos „tėvams”.
„… velniam tie kitatauciai”. Tai nacionalizmas, fašizmas, homofobija…
P.S.
Dabar vyksta parašų rinkimai…
Aktyvumas apgailėtinai menkas (kas valandą turėtų pasirašyti bent po kelis šimtus…)

Žodžio laisvė...

Reikia palikti kaip yra dabar,o geriausia atsisakyti sąrašinių rinkimų visiškai.

Vaclovas

Blogiau yra tai (tik mano asmeniniu vertinimu), kad Lietuva atiduota baltarusiams, o ne rusams.

abc

ir kaip neatsibosta autoriui groti tuos pačius tris akordus…

ah1

naikinti derėtų sąrašininkų sistemą paliekant vien vienmandatinę, tik tokiu būdu išrinktieji atstovautų labiau visą Lietuvą o ne megapolinių interesus,sumažėtų priešrinkiminiai „fekalijų” malūnai,viešos išrinktųjų rietenos, na o kad būtų panašu į demokratinius rinkimus derėtų įvesti privalomą dalyvavimą rinkimuose

DDD

“Renkamės iš to, ką mums jau parinko”. Vienmandatėse renkamės iš kelių partijų, kurios iškelia vieno kandidato sąrašus.

štaziui

stasislova, kartoju, tavo gimtajame „teisių” institute ant sienų pragaro ugnimi dega „Penis, anus, vazelin”. Jūs, Babilono kekšės, toliau tęskite furšetą už norveginius pinigus.

StasySG

Lietuva, Rytų Europos valstybė, išsikapstys iš duobės, jei pritaikys 2 žinomus praktikoje principus Seimo rinkimuose:
1. Rinkimai PRIVALOMI.
2. Vienas rinkėjas – vienas balsas. T.y., rinkėjas balsuoja tik už asmenybes. Bet ne už partijas. Partijos galingos, kai kurioms net milijonus skiria, ir jos gali siūlyti savo kandidatus. O rinkėjai balsuoja už tuos asmenis, kurie nusipelno arba jiems reiškia simpatiją kažkokią. Nesvarbu, ar jie iš kurios nors partijos ar save išsikėlė.

Autorius

užsimena apie reitingavimą, kuris yra „amžino perrinkimo” garantas. StasioG siūlomas „vienas balsas” leistų reitingavimą pakeisti balsavimu. Net sąrašo viduje toks būdas jau nebūtų saugus „amžinai perrenkamiems”. Vieno balso principą atitinka ir „vieno perduodamo balso” principas – mano favorito sąraše neišrinkus, mano balsas keliauja mano pasirinkimui Nr.2 ir t.t.

Kam reikalingi

FSB ar GRU, kai turime ,,StasySG”? Suvarys žmogelius kaip 1940-siais ,,po šautuvu”, ir marksokonservai bus, kaip Leninas, atėję ,,visiems laikams”. O tie vargšai žmogeliai, kaip ir per praeitus rinkimus, net nežinos, kiek ten tų partijų iš viso buvo, kas joms vadovauja ir ką jos deklaruoja. Reikia ypatingo įžūlumo siūlyti vienintelę žmonėms likusią protesto galimybę – ignoruoti tokius ,,rinkimus”, apie kuriuos net sužinoti vienintelis šaltinis – televizorius su gal įmontuotu ,,25-ju kadru”. Jei televizorių ,,išmetei pro langą”, tai informaciją apie rinkimų dalyvius sunkiau gauti negu kadaise LKB Kroniką, t.y. praktiškai beveik neįmanoma. O Stasys kaip gaidys ant tvoros vis gieda apie privalomus ,,rinkimus”! Kokius rinkimus? Iš vienos ar iš dviejų partijų su jau seniai ,,išrinktais sąrašiniais?

> 16:53

Sveikinu, demagogijos didmeistri! Labai jau gudragalviška! Atvirai susikompromitavusį ,,nr. 1″ BŪTINAI pakeis ,,parištas” ,,nr.2″, kuris dar stropiau vykdys vienintelės partijos ,,generalinę liniją” ir sočiai aprūpins tą ,,nr.1″ ir visą ,,politbiurą”, nes nenorės ,,pirma laiko” būti pavarytas nuo lovio. Štai už ką aš nekenčiu tavo visos nusikaltėlių šutvės! Už manymą, kad visi čia skystapročiai, išskyrus taviškius.

Papranašausiu

Prieš kitus rinkimus gabriuko ir aušrinytės partijos jau bus susijungusios, vienmandačių nelikę, taigi ,,vienintelė teisinga” partija bus surinkusi kokius 80 procentų balsų, jei ne daugiau, nes ,,rinkimai” jau bus privalomi. Dėl akių bus leista gauti keletą mandatų iš tariamos opozicijos – gal socdemų, gal dar kokių (dėl akių, kad pasaulis netriukšmautų). Apynasriai žmonėms jau bus uždėti tokie, kad juodu pavydu pavydėsit Lukašenkos ar Putino pavaldiniams, bet aušriniškai vypsosit, kad niekas neįtartų neleistinų jausmų. Tik klausykit dabar SG ir ,,autorių” (ne straipsnio, o diktatūros autorių). Negi jau visiems smegenys perkaito, kad nemato klastos?

Prašalietis

Neatsistebi „tautinių patriotų” optimizmu, naivumu, kvailumu, idiotizmo lygiu…., kuriems tik po 30 „nepriklausomybės” metų prasidėjo „šauniųjų” devyniasdešimtųjų metų iliuzijoms „pabaigos metas”. Bent kiek gyvenimo patirties ir sveiko proto turinčiam eiliniam žmogeliui jau 1995 metais pradėjo darytis aišku kokį „šviesų tautinį rytojų” visiems kuria „tautinių” profesionalių komunistų ir KGB sąjūdinių suformuotos „politinės” partijos. Per tuos 25 metus praktiškai iš esmės niekas nekito, bet visi „tautiniai” liumpenai ir naivuoliai „patriotiškai” laukė nesulaukė kada JAV ir vakarų europos šeimininkai priimtiems paeksploatuoti čiabuviams „atneš” jų gyvenamose teritorijose tokį patį gyvenimo lygį kaip JAV ar vakarų Europoje. Dar istorijoje nebuvo, kad vakarų „globojamose” teritorijose čiabuviai būtų kada turėję tikras partijas ir buvę ne kolonijų ar protektoratų „piliečiais”. Pavyzdžių yra kiek nori tiek Amerikoje, tiek Azijoje,… Skaityti daugiau »

Ne štazis

yra didžiausias Lietuvos priešas, o kitas Stasys su savo liberalkonservais. Štazis tik nukanalizuoja dėmesį, kad, įsigilinę į štaziškus ,,šedevrus”, skaitytojai nepastebėtų tikrų šedevrų. Abu stasiai dirba tą patį darbą ir tam pačiam tikslui – absoliučios diktatūros įtvirtinimui.

>17:11

Galima įvesti biuletenyje opciją „Prieš visus” arba tiesiog baltą lauką, už kurį galima balsuoti. Prancūzijoje rinkėjai gauna ne vieną biuletenį, o visų partijų ar kandidatų atskirus biuletenius, kurių vieną įmeta. Beje, tokius biuletenius nebeįmanoma suklastoti, ką nors ten pataisant. Tai štai – rinkėjai visada gauna ir dar vieną visiškai tuščią biuletenį nerandantiems už ką balsuoti.

Paulius

sisteminukai jau seniai norėjo tokios rinkimų sistemos reformmos ir šitam ruošė savo chunveibinus. buvo tik laiko klausimas kada tai įvyks. Dabar, kai jie įgijo didžiausią galią dėl masinio tautiečių nedalyvavimo rinkimuose, jie nepraleis progos, kuri gali ir nepasikartoti

Pernai

Rusteika teisingai peikė Dagį dėl 5% barjero išlaikymo. Dabar pats Rusteika siūlo net 50% barjerą!

Pauliui

Galime pagal Seimo vienmandačių rezultatus Vilniuje ir Kaune nesunkiai pamodeliuoti šių miestų savivaldybių rinkimus, jei jie vyktų vienmandatėse. Vilniuje ir Kaune 100% vietų savivaldybių tarybose užimtų dabartinės Seimo daugumos partijų „atstovai”.

stasys

Trida autoriaus kartais sudaigina visai idomu pasipesiojima , kol paoinga Stasio sekretore pilsto į kavos puodelius tulžies sultis , Stasio G dviejų punktų planas Lietuvai jau neatrodo toks beviltiškas . Prievarta įpareigoti piliečius skirti dėmesio ir valstybei iš toliau žvelgiant atrodo komiškai, bet jei problema pavartyti rankose , piliečio pareigos ir teisės pastarosios atveju aiškiai lūkesčiais viršija . Berods Kinija planuoja savo pilieciams taikyti reitingąvima skaičiais, kai piliečiai vertinami pagal tam tikrus kriterijus . Tokia sistema leistų pačiam piliečiui pasirinkti kaip ir kokiu būdu surinkti reikiamą būtina balų skaičių . Kinijos atveju balų skaičius tiesiogiai lems ir to piliečio gerbūvį . Sprendžiant tokius klausimus norisi paspelioti jog netolimoje ateityje pilietybė kaip ir mokslas bei medicina ..tik Konstitucijoje formaliai liks uz… Skaityti daugiau »

Paulius

tai reiškia tik tiek, kad vietoje pašto, telegrafo ir tiltų dabar leftistai ruošdami perversmą pirmiausiai užiminėja mokyklas, bankus ir „žiniasklaidos organus“. Tačiau mažoritarinė rinkimų sistema vis tiek geriausiai įgyvendina demokratijos principą, tik prie jos dar reikia pridurti deputato atšaukimo mechanizmą, kai jis neatstovauja rinkėjų pozicijos seime ir balsavimą „prieš visus“ jei nėra daugumai tinkamo kandidato. o kad Vilniauje susirinko visos Lietuvos kaimų pusiau apmokyti naujieji „inteligentai“, o paprasčiau – white collars. tai, deja, labai rimta Vilniaus bėda. ir dėl to kalti mes patys, užleidę švietimo sistemą sorošiniams liberalleftistams

Al.

Jei jau sukūrėt tą Nacionalinį, tai veikit, išnaudokit visas galimybes, užuot guodęsi, kad priešas skriaudžia. Priešas tam ir yra, kad skriaustų. Kai tauta pamatys nesavanaudišką darbą šalies labui, prisidės, kiek pajėgs. Bet turit veikti.

stasys

…fui Pauliau ! tamsta pretenduoji į Jules nominuota ‘kapsukes ordiną’ už labai mikliai suraityta spyga demokratijai .Dar pasistenk truputį ir su Svarpliu prie žibalinės lempos abu moksliškai rašysite naujus komunizmo raštus ,gražioms knygų lentynoms .

штазюй

stasislova, neištraukdama šluotkočio iš pasturgalio, sparčia žingine link rusijos ambasados. Ten, tilindžiuodama tau sumokėtais trisdešimt norveginių, dainuok: „Penis anus, anus penis, penis penis, anus anus…” Tik žiūrėk, žodžių nesupainiok. Dar kas krišnaite per klaidą palaikys.

Newsmax

JAV Respublikonų partijos suvažiavimas (gyvai):
https://www.youtube.com/watch?v=39WrSskl3XE

Pauliui

Lietuvos Seimo rinkimų vienmandatėje dalyje apie 28% pirmo turo rinkėjų balsuoja už būsimą deputatą, o likę 72% remia kitus kandidatus. Kurių rinkėjų poziciją turi atstovauti deputatas, jei nori išvengti Jūsų siūlomo atšaukimo. Tie 72% mielai atšauks deputatą jau kitą dieną po rinkimų.

Paulius

tai tik techniniai klausimai. visuomet galima sukurti apsaugos mechanizmus, amortizuojančius įvairias fliuktuacijas. Pagaliau „atstovaujamoji demokratija“ iš principo yra ganėtinai komplikuotas dalykas demokratiškumo prasme

Fox News

Dan Bongino crushes CNN’s Jim Acosta during passionate CPAC speech:
https://www.youtube.com/watch?v=DxRmVf0oHNk

36
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top