Algimantas Rusteika. Iš ciklo „Idėjos Lietuvai“: Op. Nr.25

Prezidentą ir Seimą reikia rinkti, ir ministerius skirti iki gyvos galvos, kad titulai būtų paveldimi. Ir jų bobas (ar diedus, kas supras, kaip ten kas ką krutina?) būtinai skirti pavaduotojomis(-jais), kad būtų kas nusprendžia, kaip viską nuspręsti.

Pastatyti vyriausybinį ministerijų miestelį Havajuose su SPA, Seimu, Prezidentūra ir Konstituciniu Teismu, aptverti spygliuota viela ir paleisti aukštą įtampą. Apsaugai tai pasamdyt kokią nors ruskių karinę firmą – tada tikrai nepabėgs.

Ten perkelti LRT ir Delfi, kad kas vakarą pumprickaitės kudakuotų ir makaraitytės juos visaip kalbintų, sadauskai ir valatkos seilėm taškytųsi. Suprantama savaime – uždaras TV kanalas, kur reportažai apie gerovę, lojalių gyventojų ir šiaip durnių entuziazmai.

Uždaras internetas ir vyriausybinis feisbukas, kur privalomai, per elektroninę bankininkystę įdrauginami visi piliečiai pagal rinkiminius sąrašus. Ir po kiekvienu įrašu tūkstantiniai patiktukai. Vyriausybės ir Konstitucinio Teismo žinios kiekvienam prie lovos kas vakarą – jie tikrai būtų laimingi.

Kaip Lietuva lengviau atsikvėptų, o lėšų kiek sutaupytų! Prezidentūroje sprendimus priimtų dviejose užsienio ambasadose sukurta programėlė pagal iš šių ambasadų gaunamus SMS. Biudžeto net nereikėtų, kas mėnesį naudotų 1/12 praėjusių metų metinių išlaidų, nebūtų jokių naujų megaotkatinių vogimo projektų.

Be vis naujų ministrų kvailumo departamentai ir klerkai, mintinai žinantys visus reikalus, sprendimus priimtų nuotoliniu būdu per valandą. Nereikėtų nuolat atsinaujinantiems Seimo idiotams po pusdienį įrodinėti daugybos lentelės.

Ir tikrai nereikėtų brangiems Lietuvos žmonėms rypauti apie klastotas apklausas ir rinkimus be pasirinkimo. Iš sutaupytų lėšų padidintų pensijas ir pašalpas, kad revoliucijų nebūtų. Mūsų ir jūsų gerovė dar labiau priartėtų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Konstitucinį Teismą kaip susikompromitavusį

tai tikrai būtina naikinti, o jo funkcijas perduoti Aukščiausiajam Teismui,
kaip yra kai kuriose pavyzdinėse Vakarų šalyse.
Būtų ir nemenka ekonomija, ir demokratiška.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Įspėjimas, duotas raštu valstybinių įstaigų tarnautojams – prezidentui, prezidentūros kanceliarijai, vyriausybės kanclerei, premjerei, finansų ministrei ir valdančiųjų partijų vadovams su tokiu turiniu _____________________________________________________________________ “Apie katastrofą Lietuva – sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos metu. Bemaž, pusė darbininkų išvyko svetur gyventi bei dirbti ir bijo sugrįžti todėl, kad Lietuvoje yra naudojamos mokesčių taisyklės – plėšikiškos. Tai yra akivaizdžiai matoma, paskaičiavus surinkto biudžeto dalį, tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų). Lyginant su Jungtine Karalyste (JK), plėšikiškai surinktas biudžetas Lietuvoje yra perteklinis, bemaž, dviem milijardais eurų. Todėl, Lietuvoje yra galimybė bei gyvybiškai svarbi būtinybė: 1) panaikinti privalomąjį sveikatos draudimą (PSD); 2) panaikinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) būtiniausioms maisto prekėms, vaikiškiems drabužiams bei avalynei; 3) panaikinti “sodros įmokų grindis”, taikomas nuo 2018 sausio 1;… Skaityti daugiau »

stasys

A.Rusteika ar čia toks tamstos humoras ? Gal pirmiau pradėkite nuo to ka norėtumėte matyti , kitaip ? Žmogaus protas taip sutvertas jog aprašyti kas jam nepatinka reikalas daug paprastesnis to kai reikią pasakyti o kas yra teisinga ir ko jam norisi ? Kaip padaryti žmogų laimingą kuris nemoka džiaugtis ? Kaip padaryti valstybė teisinga visiems kai viniems labiau sekasi kitų ‘ varkstanciu’ sąskaitą . Meskite jūs tą ‘turgeli’ iš galvos ir uzsiimkite reikalų ,realių ir naudingų ne tik Tamstai bet ir visuomenei .Viena sąlyga tas reikalas privalo jums būti dusioje . Varganą į valstybę žiūrėti anapus tvoros už vaikystės grotų .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Algimantai, per daug sudėtingai siūlai. Jau 8 paskutinieji seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai) ir tokiųjų įstatymai – niekiniai. Daugiau apie tai naudojant nuorodą – ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo. Todėl, tereikia tik sugebėti rasti drąsos nusispjauti bei išmintingai kurti valstybę, naudojantis tik (pirminio turinio) konstitucija.
________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei iškrypėliška paleistuvyste.
2021 vasario 23

šlapia idėja 1+1

ant vieno akmens padėt, kitu priplot

Istorinė klaida

Tauta juk viską padarė, kad Lietuva būtų laisva, demokratinė valstybė, bet ne – LTSR darbo inteligentija, tipo, sąjūdiečiai, nuo pat pirmų išrinkimo akimirkų perjungė telefoną an kito laido, kad gautų nurodymus iš kito pono, su kuriuo susitarė parduoti Lietuvą

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top