Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Vakcina nuo koronaviruso neapsaugos nuo užsikrėtimo. Ji tik suteiks tam tikro procento galimybę, t.y. šansą, kad nenumirsi ir sirgsi lengviau. Esmė ta, kad vis tiek sirgsi ir būsi virusų nešiotojas, ir užkrėsi kitus.

Vadinasi, apsaugoti gali tik save ir viskas, todėl turėsi ir toliau laikytis tų pačių ribojimų – kaip ir neskiepytas. Vadinasi, tai tik tavo asmeninis reikalas, ar save patį apsisaugosi, ar ne.

Tai dabar paaiškinkit, protingieji kurmiai, kodėl čia per visus galus mums kala, kad pasiskiepiję apsaugosim kitus, jei apsaugosim tik save? Ir kad koronaviruso plitimas baigsis, jei pasiskiepiję jį ir toliau nešiosim ir platinsim, ir kiti vis tiek jį gaus?

Mums sako, kad taip apsaugosim sveikatos sistemą nuo „lūžio“? Tai, kad net didžiausių „bangų“ metu pas mus, kai „pirmavome Europoje“, ji buvo iki pusės apkrauta. O ten, kur atsisakė visų „suvaldymo“ nesąmonių (Texase ir t.t.), „atvejų“ nei daugiau, nei mažiau – taip pat „banguoja“.

Dar sako, kad kai visus suvakcinuos, tai visuomenė bus apsaugota. Nors dar kaip reikalas to nepradėjus, jau yra mutacijų, nuo kurių esami skiepai vis mažiau apsaugo, o baigus visus vakcinuoti reikės pradėt vėl iš naujo, nes virusas jau bus kitoks.

Kodėl tai toliau vyksta ir niekas nežino, kaip baigsis?

Tai puiki proga įgyvendinti visų valdžių norą totaliai kontroliuoti visuomenę, kurios jie nepraleis. Kaip ir korporacijos galimybės sunaikinti vidutinį ir smulkųjį verslą. O ir pagamint septynis milijardus vakcinų kasmet (juk mutuoja!!!) yra biznis, ar ne?

Eik paskui valdžią ir pinigus ir suprasi viską. O visa kita – tik laiko ir vietos aplinkybės. Ir noras „įveikti gamtą“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

na jūs mane įtikinkit kodėl turėčiau sirgti ir tuo labiau būti tyčia apkrėstas virusu per vakciną, kęsti vakcinos nešamas kačias ir kankintis, jei nesergu 60 metų? Jei nesirgau 60 metų tai nesirgsiu ir sekančius 60 metų.

Tvankstas

ah1 – Mozės vaikų noras atsikratyti 7 mlrd. žmonių ir pasilikti klusnių šabesgojų 1 mlrd.
Vyksta III pasaulinis virusologinis karas prieš Žmoniją.
Gojus paversti klusniais gyvuliais : uždėti antsnukius, įvesti cenzūrą, skiepyti, skiepyti nanočipais ir 5G ryšiu siųsti amžinybėn.
Baronavirusas yra toks niekingas savo paplitimu (airė prof. Dolores Cahill ištyrė 1500 mėginių su baronavirusu, tai nei vieno nerado, tik gripo A ir B atmainas), kai gripo atmainos, slogos, čiaudėjimai įvardijami kaip reikiamas baronavirusas.
Mirus žmogui, turi būti atliktas skrodimas (autopsija) – kas pasaulyje yra girdėjęs apie tokius skrodimus, nustatant mirties priežastį nuo baronaviruso ? Kurioje šalyje ? Niekur įstatymai negalioja, galioja tik plandeminė diktatūra ?

ah1

patikrinau savo turimas kaukes telefonu – akurat matosi juodi „siūlai” kai padidini, tik pas mane nekruta. Na gal todėl kad nešildžiau?
Apie siūlus kaukėse
„Kaukės ir nano kirminai”
https://youtu.be/uy_x0IwC94o

s.m. Tvankstui

su „niekur” perlenkei, brolau. Vienas vokičečių patalogoanatomas darė daug skrodimų taip vadinamiems”kovido” numirėliams. Jo išvada buvo, – nė vienas nemirė nuo kovido, tik su kovidu. O šiaipjau nuo rimtų ligų.
Taigi, psichopatų sektos tarnai mirties liudijimuose paišo „kovidus” tik „atvejų” statistikos didinimui. Daugiau atvejų, – daugiau švabinių represijų tautiečiams ir daugiau galimybių išgamoms vogti „koronababkes”.

Papa Borgia

Astraizenekai bėgant nuo atsakomybės ir keičiant dėl naivuolių ir lengvatikių pavadinimą mums sako, kad dabar mes, runkeliai, būsime modifikuojami su Zebra, su Afrika.

Rupeika,

ne viską sakai! Nesakai, kad tas užkratas mutuoja, kas (teoriškai) tinka šiandien, netiks rytoj. Nesakai, kad neaišku, kiek serga, kiek miršta būtent nuo covid, tačiau kad mirštama nuo vakcinavimo, žinoma. Valdžioje kvailiai, žulikai ir banditai. Niekas neprognozuoja, kiek vergų numirs po antrojo vakcinavimo, kuris svarbiausias. Nesakai tad, kad visas triukšmas reikalingas ne tariamai kovai su covid, bet totaliniam vakcinavimui. Kai bus išmarintas bent trečdalis vakcinuotų, toliau Bill Gates sumanys dar ką nors. Būkit ramūs: „Europa be sienų” jau pavirto sienomis tarp savivaldybių, ir tai baigsis tik kartu su mumis, nepriklausomai nuo covid. Marinti, marinti ir marinti tuos nereikalingus dvikojus vabzdžius! Esi ateistas, todėl nežinai, kad parazitai be galo nesityčios. Antikristui skirta tik 2,5 metų. Tačiau paradoksas, kada mirtingieji bijo numirti.… Skaityti daugiau »

Tvankstai.

tu esi idiotas ir antisemitinis svolačius.

tiek

Gerbiamasis, gal baik kelt bangas – pasiūlyk ką nors pragmatiško kaip žmogui realiai išvengt mirties,sunkių pasekmių pasveikus ,o gal žinai garantuotą receptą kaip žmogui aplamai išvengt akistatos su šitu siaučiančiu realiu brudu- covid – 19? . O kad aukštai sėdintys visais atvejais , tame skaičiuje ir šiuo, deda ir dės ateity visas pastangas savo valdžiai stiprint – tai juk tiesiog kvailas veržimasis pro atviras duris ,tą supranta visi ir be tokios „agitacijos „.

to Tvankstai

Antilituaniste, prikąsk liežuvį, gerai? Mes gyvename savo žemėje, o ne svetimoje. Jei pačiam kas čia nepatinka – žinai, kur „Vokzalas”?

Kis

galus suvesti neimanoma?

T0mas J.

Janutienės kanale OpTV 03.23 d. paminėtas Higienos Institute (HI) parengtas dokumentas: „Mirusiojo nuo COVID-19 medicininio mirties liudijimo pildymas“. Dokumentą parengė HI Sveikatos informacijos centro specialistė Vilė Cicėnienė. Pamatėm nemažai pavyzdžių, kada rašyt mirties priežastį KOVIDĄ. Laidos metu matėme 6 pavyzdį, buvo paminėtas ir 7 pavyzdys. Šiuo metu tėra likę tik 3 pavyzdžiai! Kiti jau ištrinti – susig4do, slepia. O jūs priimat už gryną pinigą tuos tūkstančius nuo kovido mirusių?! Juk valdžia net avarijose žuvusius nurodo medikams rašyt kaip kovido aukas!
https://hi.lt/uploads/pdf/COVID-19/MML/MML_pildymas=.pdf
https://www.youtube.com/watch?v=ODPj8Ky60jc

.
Platinkim šią informaciją. Tai tikras įrodymas, kad valdžia sąmoningai išpučia kovido pavojų.

Tvankstas

https://t.me/bigshocktheory/7374 – samdomas artistas, ‘miręs’ nuo kovido juodam maiše rūko iš nuobodulio.

Tvankstas

9:14 – nustatyti savo antisemito laipsnį esu ne kartą pildęs anketas žydų portaluose, visada teisingi 9 ar visi 10 atsakymų, esu įvardijamas kaip filosemitas.

>Tvankstas       2021-03-31 0:28

gal patį dėl to ir tarkuoja LP, kad painioji Mozės vaikus su stepių orda chazarais?… Gi tikrų Mozės vaikų yra gal tik 10 procentų toje rasėje.
Šiaipjau istorija beveik analogiška, kaip su russkijais, prie petkos pirmojo nukomunyzdijusiais Rusios istoriją ir identitetą.

Tvankstas

https://www.ninefornews.nl/93-jarige-holocaust-overlevende-noemt-eindeloze-lockdowns-erger-dan-nazi-duitsland/——– galima pasiskaityti angliškai ar rusiškai.
Holokausto išgyvenusi 93 metų senutė lockdown vertina kaip didesnę blogybę nei Holokaustas.

Žydai

Kodėl tikrieji žydai neatsiriboja nuo apsišaukėlių chazarų?
Gal tikrieji žydai nėra tokie jau tokie „krūti”? Gal jie vergai?
Tai tada holokaustas apie ką?!
Kas ką žudė ir dėl ko? Kokia tikroji istorija?
Tai prieš karą Lietuvoje vaikus gaudė ne žydai, o chazarai? Kokia prasmė žydams tylėti?
Šiurpas krečia, pagalvojus apie istorinius „naratyvus”. Vai-vai…

gelbėkitės,kas dar galit

Mus numatyta masiškai išnuodyti kaip galvijus be jokių ceremonijų:

sarmatas.lt/02/valdas-anelauskas-smegenu-plovimo-pasekmes-kovidiniame-fronte-1/

Tvankstai,

atsiprašau už keiksmą, ne man spręsti. Nervai neatlaiko.

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top