Algimantas Rusteika. Jie taip ilgai to laukė

Pilnatis čia ne prie ko – būna metų, būna dienų ir naktų, kai proto pasaulyje nebelieka, kada nebelieka vilties, nors viskas dar tartum gyva. Perka, parduoda viską, ir mus taip pat, jeigu kaina gera, tam treniruojamės, studijuojame, svajojame, tam puošiamės, ruošiamės ir mokomės iš kitų. Kas brangiau parduos save, tam pasisekė.

Nejaugi įsisiautėję gerai apmokamos savižudžių ir bepročių gaujos, šluojančios viską savo kelyje, ir yra žmonijos ateitis, kurios troškome ir norim palikti vaikams, kai mūsų nebebus? Ar sočios, viskuo patenkintos minios šoks, linguos seksualiai ir dainuos, patogiai įsitaisę žiūrės kašę ir ką nors sveiko kramtys ir tada, kai už durų jau bus tamsa?

Visuotinė fiesta daryti tai, ko beveik niekas nenori, kad būtų, niekada nesibaigia, nes taip tikrai tikrai gera negirdėti, negalvoti ir išlikti. Užsimerkus nusiraminam ir atrodo, kad gyvi, ir keleiviai su ausinėmis žiūri pokalbių šou, kol įgula dalinasi bagažą, nes nebeišlipsit, kam tas vargas.

Dar vėjas neatėjo. Dar nakties tolumoj blykčioja amalai ir autopilotas užgesęs, dar mes nebežiūrim į akis, bet jau priartėja jų žingsniai ir girdisi daugybės motorų šnaresys. Tie, svetimieji, kurie ateina iš tamsos, žiūri į miegančius, turtingus, švytinčius mūsų miestus, susižvalgo ir šypsosi.

Tai laikas, kurio jie taip ilgai laukė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
aš.

tikras siaubiamiškio pasakų ir padavimų meistras.s.kingas tyliai rūko už kampo.

Prašalietis

30 metų civilizavimui priimtų čiabuvių „vakarietiškas civilizavimas” tik dar kartą patvirtina, kad tai yra visiškai „beviltiškas darbas”. Per 30 metų „vakarietiškai civilizuojami” čiabuvių „intelektualai” tik dar labiau iš realaus pasaulio persikėlė į savo „patriotinį dvasinį ir minčių pasaulį”. Šiame čiabuvių susikuriamame pasaulyje „viltis kuo toliau tuo labiau kyla į dausas”,ten „gerai apmokamos savižudžių ir bepročių gaujos, šluojančios viską savo kelyje, ir yra žmonijos ateitis”, „viskuo patenkintos minios šoks, linguos seksualiai ir dainuos, patogiai įsitaisę žiūrės kašę ir ką nors sveiko kramtys ir tada, kai už durų jau bus tamsa?”…. Gerai, kad Rusteikia nors vėjai dar niekur nedingo ir „vėjas, kuris dar neatėjo”, kada nors ateis ir „išvėdins” šią beviltišką „tautiškai patriotinę”, paraleliniame pasaulyje egzistuojančią KGB-istinių perestroijkinių sąjūdiečių ir „tautinių” profesionalių… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jau 30 metų, pražūtingai baisu (mirtinai pavojinga) yra tai, kad Lietuvoje visokios bei visos ūkinės veiklos įvaizdis – p_l_ė_š_i_k_i_š_k_a_s. Toks įvaizdis neduoda pasijausti žmogumi versle dirbantiesiems. Pusė dirbančiųjų (!!!) nenori tokios veiklos, dingo svetur ir net b_i_j_o grįžti į Lietuvą. Plėšikiškos veiklos įvaizdžio ryškiausi ženklai: 1 (baisiausias). Lietuviškame ES pakraštyje bei vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra (bemaž) vienodos, o algos ir pensijos (apie) 4 kartus mažesnės nei vakariniame ES pakraštyje; 2. Plėšikiški mokesčiai – išreikalaujami nesant pajamų (uždarbio, pelno, …); 3. Svetimšalių bankų plėšikavimas; 4. Verslo priežiūros tarnybų plėšikavimas. Lietuvoje, bet kokia ūkinė veikla yra paralyžiuojama ir smulkesniais apsunkinimais. ________________________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių,… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(2020 kovo skaičiai)
Karališkoje valstybėje darbininkas:
– parsineša namo 1432.97€ (iš MMA dydžio);
– sumoka 182.45€ mokesčių (nuo MMA dydžio).
Lietuvoje darbininkas:
– parsineša namo 447.23€ (iš MMA dydžio);
– sumoka 159.77€ mokesčių (nuo MMA dydžio).
Jei kitaip: Lietuvoje, surenkami karališko dydžio mokesčiai nuo mažiausios algos daugiau nei tris(!) kartus mažesnės už algą karašilkoje valstybėje.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– „Kas brangiau parduos save, tam pasisekė.
Nejaugi įsisiautėję gerai apmokamos savižudžių ir bepročių gaujos, šluojančios viską savo kelyje, ir yra žmonijos ateitis, kurios troškome ir norim palikti vaikams, kai mūsų nebebus?”
– Algimantai,
tai bjaurus (moralizuojantis) tekstas protui pist. Apsiramink.
Lietuvoje seimagyviai budeliai įteisino klaikią vergovę, kurią reik panaikinti. NS politikai turėtų žinoti šios klaikios problemos srendimo būdą, bet tarybos bei valdybos nevykėliai vedliai net nesuvokiat to.
*
NS valdyba bei taryba turi būti nušalintos velniop.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

NS valdybos bei tarybos politikai turėtų žadinti miegančius. Ko laukiat, nevykėliai?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Rinkimų spektaklyje, apgailėtinas nevykėlis Vytautas Daujotis rašė, kad reik didinti mokesčius, kai mokesčių našta jau dabar yra per didelė Tautai dviem(!) milijardais. Vytautas Daujotis turi būti ištrenktas iš NS pirmasis. Kitas, Landsbergio padlaižys Gaudentas Aukšikalnis ir tt bei pan.

Kis

tankiai pagalvoju,kuris is lietuvaiciu galetu mus pakelti sakykime i kova(nors zodzio kova nemegstu)Tikrai pasibaigus coronai,o jis pasibaigs reikia masiskai iseiti i sostines gatves ir pareikalauti,ne tik zaidimu ir duonos,bet tavrkos ir tiesos.Rinkimai i seima-jokiu sarasiniu,eik nuo partijos lai zmones renka,o ne kazkoks suslikas,kaip Broileris surinkes visus tuos ,kurie kilos rankutes,uzbaikti tokius farsus,kaip balsavimus is masinu,ar ant kelmu,kaip rusijoje.Rinkimai tai rimtas dalykas,be rinkeju akryvumo 50% + 1,rinkimus skaityti neivykusius,sumazes agitacija,kad neik ir nerink.Tokias firmeles tipo tapo rinkimams savaite likus uzsidaryti,kadencijos 2-3,3%riba,jungtinems 7%,maziukams basliuoti kazkiek,kad nors lankstinukams.Partijos ,kurios neturi programos iki rinkimu neuzskaityti,o po rinkimu jokiu farsu,nei su mokesciais,nei su kanapemis?Galima dar israsyti visa jaucio oda,beje kiekvienas rinkejas,pateiks savo matymus,pradedant prezidentu ir baigiant jaunuoliais,kuriem 18 metu.Apie eskluojama 16 metu,kur nenuseda Oleka su… Skaityti daugiau »

>aš

ašeliuk, trisdešimt rublių „fonde” nepamiršk atsiimti.

>>  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

10:28 „NS politikai turėtų žinoti šios klaikios problemos srendimo būdą, bet tarybos bei valdybos nevykėliai vedliai net nesuvokiat to. * NS valdyba bei taryba turi būti nušalintos velniop.” . 10:35 „NS valdybos bei tarybos politikai turėtų žadinti miegančius. Ko laukiat, nevykėliai?” —— Kai praeitų metų rugpjūčio pradžioje tvirtinau (pranašavau), kad iš tų šiaudų nebus grūdų, kaip mane puolė… Panašiai mane smerkė ir už vėlesnes kritines pastabas dėl NS… . LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS pagaliau praregėjo. Sveikinu. . Kažkas iš komentatorių ‘filosofavo’ apie sofistiką („sofos” filosofiją). Šmaikštu, sąmojinga… GILI IŽVALGA. (Man patiko). . Siūlymai dėl skubių Naujo Seimo rinkimų nesulaukia atgarsio… . Sąjūdžio kilmės ir vėlesnės eigos pastabos nieko NEUŽKABINO. —– Kalba eina ne apie pralaimėjimą ar pasidavimą, kalba apie vos kelių… Skaityti daugiau »

priekaištas

Algimantai,
na ir vėl pesimizmas patį graužia nelyg kirmis obuolį…
Jeigu visi pultume į tokią depresiją, tai tuo tik pasitarnautume pasaulio užvaldymo ir totalios kontrolės siekiančiai psichinių ligonių sektai.
Pirmas vaistas nuo tos pasaulinės bacilos, – juoktis jiems į akis, tyčiotis kur ir kiek įmanoma iš jų delyro padiktuotų „globalių iniciatyvų”, sabotuoti bet kokius psichiniams ligoniams tarnaujančių ir Hagos tribunolo egzistavimą nepelnytai pamiršusių lietuviškųjų klapčiukų idiotiškus postūmius. Kasdien bent menkais paprastais darbeliais padėti artimiesiems, draugams, kaimynams.
Ir kantrybės, kantrybės, kantrybės.
Dievo kova su šėtonu dar nesibaigė. Ir niekada nebus pralaimėta.
Audra virš mūsų. Niekas nesustabdys to, ko sustabdyti neįmanoma.
WWG1WHA.

>14:44

„-kantrybės, kantrybės, kantrybės”, kartojo asilas stovėdamas ant marių kranto.
ir padvėsė.

Litvinai

Idiotai.

Įsijausdami

į negatyvą, tarnaujame negatyvui. Juk p. Rusteika – ne prašalietis? Tėvynę (kaip ir viską pasaulyje) kuriame meile, o ne neviltim. Gal jau laikas rastis ir kūrybinėms mintims? Pritariu ,,priekaištui”. Jau seniai laikas pagalvoti, ką iki šiol darėme ne taip, ir pradėti daryti kitaip. O visokios antilietuviškos ,,pajėgos” vis garsiau rėks apie tą patį aukso veršį. Kad tik niekas neišdrįstų prisiminti, jog šią Visatą valdo ne materija, o Dvasia.

Raigerdas

Matomai, artėja tas laikas, kai Vilnius įkyrės gatavai su kvaila valstybės valdymo sistema, ir pirmi, kurie sušers Vilniuj per ausį, galimai, bus žemaičiai. Lenino „tiesa”, kad „valstybę gali valdyti kiekviena virėja” nepasitvirtino, ir dabar aiškiai matyti, kad tai buvo Lenino eilinis „fake news” jau tada. Matomai Leninas nutarė lyžtelti užpakalį proletariatui, kad jiems įtikti, ir kad jie garsiai šauktų:”Tegyvuoja Leninas”. Vilnius, nupėdinęs paskui šitą Lenino frazę, savo protelio neturėdamas, nuskurdino Lietuvą gatavai ir praktiškai milijonui gyventojų teko važiuoti į svečias šalis, kad uždirbti pinigų ir atiduoti daugeliui susikaupusias čia Lietuvoje skolas. O mėgstantis savo kandų „genialumą” rodyti Vytautas Landsbergis dar net pasityčiojo iš šitų viltį praradusių išgyventi Lietuvoje žmonių, kad jie, neva, išvažiavo, kad užsidirbti ar auksiniam grabui ar grabui… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Dabar pažiūrėkime į tą vietinį Lietuvos lietuvį, kuris, deja, niekaip nepajėgia susigaudyti, kas vyksta pasaulyje. Pradėkime nuo to, ar tikrai lietuviai nesupranta, kad Lietuvoje dabar viską lemia pinigų kiekis? Manau, kad daugelis supranta, tačiau, kas visą tai organizavo, tai jiems nerūpi. Nerūpi ne todėl, kad jie yra tokie kvaili, bet todėl, kad jų niekas nemokė, kaip atskirti priežastį nuo pasekmės. O pats lietuvis nėra linkęs mokytis ir į mokslą žiūri su baime, nes pradedant nuo mokyklos suolo, ir tėvų auklėjimo dėka, niekas tam vaikui nepaaiškino, kodėl jis turi mokytis ir kaip jis turi mokytis. Todėl Švietimo sistema kepa diplomuotus specialistus bet ne savo dalyko žinovus. Todėl mes turime daug su diplomais sėdinčių Seime ir vyriausybėje, bet per 30 metų taip… Skaityti daugiau »

Gerai sakė

M.Gimbutienė,kuri čia neseniai buvo cituojama,kad turime matyti save viso pasaulio dalimi.O tame pasaulyje daug bėdų.Ką tik rodė per TV,kokie baisumai dedasi Kinijos uigūrų stovyklose ir šaunus Trampas,kad apdovanojo apie tai papasakojusią Pabėgėlę iš Kinijos,kuri ir papasakojo ,ir parašė knygą apie tai.Pas mus irgi neramu,tačiau reikia užjausti ir kitus.

Vai me

Ištrauka iš mano močiutės, kuri gyveno, prie pat, geležinkelio stoties Kaune, atsiminimų. „Visi tie garbūs, ponai ir inteligentai, net ir grudami, į gyvulinius vagonus, iki paskutinės minutės netikėjo, kad juos veža į Sibirą numarinti. Siaubingas ir baisus vaizdas.

T0mas J.

Gal pavargęs aš šiandien, nieko nesupratau.. ar jūs supratote, apie ką čia?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Teksto autoriui su nr 2021-02-3 14:43
– „LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS pagaliau praregėjo. Sveikinu.”
– NS nevykėliai vedliai buvo matomi nuolatos, bet juk reikėjo duoti jiems viltį veikti – išjungti Tautos budelius (žudikus) bei Lietuvos naikintojus komunistpalaikius.

Al.

Padėtį reikia žinoti, bet siaubo pasakom tik įvarom save į neviltį. Veikti reikia, bet pajėgos nedidelės ir susipriešinę. Daugybė rezervistų užgulę visus postus ir stabdo bet kokį vystymąsi. Manau, seniai laikas išplėsti bendradarbiavimą su kitų šalių šviesuomene.

Hm.

„Ne prie ko“ yra pažodinis vertimas iš rusų kalbos „ni k čemu“. Natūralia, nesurusinta lietuvių kalba būtų „niekuo dėtas (-a)“.

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top