Algimantas Rusteika. Kaip jie ima

Korupcija mūsų gyvenime reiškiasi įvairiai, tad ir kovojama su ja įvairiai. Vienas iš ginklų – satyra, piktai pašaipus žvilgsnis į realias gyvenimo negeroves. Jūsų dėmesiui siūlome Algimanto Rusteikos pasvarstymus. Šįkart jo pašaipus žvilgsnis nukreiptas į kelių patrulius.

Alfa.lt

Apie tai, kas svarbiausia, stengiamasi nekalbėti. Ir žmogų, ir valstybę pažinsi ne iš to, kas ant visų tvorų parašyta ir su šypsena visiems sakoma. Iš to, kas parašyta ant kaktos ir kasdien visur paslapčia daroma, atpažinsite juos.

Jeigu Kaune stabdo, neabejok – mokėsi. Mūsų farai ne kokie tranzuojantys studentai iš Babtų, dykai rankų nekilnos. Važiuok normaliai, viršyk greitį 12-14 km ir niekas tavęs nestabdys, nes neapsimoka.

Prieina lėtai, visada mandagūs ir be nervų paaiškins, ką pažeidei ir kokia bauda. Taisyklė – nesiginčyk, nes pastringa Androido šeimyninė programėlė Ką Šiandien Parnešiu Žmonai ir pasileidžia Apps Piktas Faras. Tada neima ir kainuos daugiau.

Jei nepradeda dialogo su ilgomis pauzėmis ir puola rašyti – tylėk, pataikei ant nesveiko idėjinio. Arba ant sotaus, kuriam reikia po darbo ir valdžiai keletą protokoliukų parvežti. Nieko nekalbėk, tegu kloja kortas ant stalo. Kaip merga – duosi, jei mokės paprašyti. Svarbiausia nepražiopsoti ženklų.

Ženklas Nr.1. Tave ilgokai nužvelgia veidrodėlyje (tu jau patrulinėj ant užpakalinės). Tikslas – įvertinti, ar ne koks žurnalistas, deputato padėjėjas ar šiaip koks išprotėjęs kovotojas už idėją.

Ženklas Nr.2. Ilgai varto rankose vairuotojo pažymėjimą, tarsi ten būtų ką studijuoti. Tikslas – laukia pasiūlymų. Geriau patylėti, nes tada įgyji strateginę iniciatyvą ir krenta kaina. Jis turi prabilti pirmas.

Ženklas Nr.3. Jis prabyla. Tekstas standartinis: „Tai kur, vairuotojas, dirbat, kad taip skubat?“ (variantas perskaičius iš teisių – ponas Jonas ar Petras, visur vardininkai). Tarsi tikrai rūpėtų ir turėtų kokią nors reikšmę. Tikslas – patikrinti tavo mokumą ir pradėti derybas. Atsakai, kad pardavėju Maksimoj ar turguj, nes taip bus pigiau.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top