Algimantas Rusteika. Klikasklaida – tiesos baimė juos visada išduoda

Kaip dirba Nepriklausomos Lietuvos, kurioje niekas nuo žmonių nepriklauso, kitų valstybių piliečiams priklausanti klikasklaida – naujausias pavyzdys.

Vienintelis kol kas kandidatas į Europos Parlamentą, kurio programoje – Lietuvos valstybės ir tautos išlikimo priemonės ir konkretūs antifederalistiniai darbai – Vytautas Radžvilas.

Tekstas apie tai įdedamas 16:23 (kai visi važiuojam namo iš darbo) ir 17:05 (kai grįžę galime imti skaityti) jo naujienose jau nėra – tik puslapio apačioje, kur beveik niekas neskaito. Ir tekstas ne savo, o ELTA., nors tai vienas svarbiausių savaitgalio politinių įvykių, o EP rinkimų tematika – pats svarbiausias. Ir komentarai kurį laiką, kol tekstas gerai prieinamas – išjungiami.

Sakot, nėra vietos, nes naujienų daug? Melas. Ten tuo laiku ir ilgai po to tebesipuikuoja „naujiena“ apie P.Gražulio kandidatavimą, įdėta 15:05 ir kiti ankstesni įvykiai. Ir tam atsiranda ir žurnalistų, ir video. Ir komentuok, kiek nori, kaip nori.

Ir turim norimą rezultatą! Tekste apie P.Gražulio kvailiones, kurios Lietuvai visiškai nesvarbios, – 1213 komentarų ir 3525 pasidalinimai. Tekste apie V.Radžvilą, kurio programoje tai, ko labai bijo pseudoelitas, – 50 komentarų ir 202 pasidalinimai. Tikslas pasiektas – skaitytojui sudaromas įspūdis, jog niekam tai neįdomu.

Tai toks jų sovietinis žaidimėlis – nutylėti nepatogias valdžiai naujienas, o kai nutylėti neišeina – padaryti, kad kuo mažiau žmonių tą sužinotų.

Kam įdomu – vis tiek sužinos. Ir neabejotinai supras, kad tai pralaimėtojų elgsena. Tiesos baimė juos visada išduoda.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top